Jays a-Jays One

Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

• kabely se nezamotají
    • jsou teď ve výrazné slevě

První Jays One jsem si koupil před mnoha lety. Byly drahé.
    Ale první, u kterých jsem cítil rozdíl. V kvalitě.
    Každé mi vydržely pár let.
    Od té doby si kupuji stále nové, když staré přestanou hrát.
    A teď šli s cenou drasticky dolů.
    Asi už nejsou tak "in", když jsou s kabelem,
    ale právě pro to si je kupuji.
    Mám řadu dalších sluchátek, i výrazně dražších a kvalitnějších, ale tyhle Jays mám rád.

• Sluchátka hrají velmi dobře
    • Nemají tendenci se zamotávat, což byl původní záměr mého nákupu.
    • Poměr cena/výkon/kvalita je naprosto perfektní
    • Několik nástavců pro lepší usazení do uší
    • Předtím jsem měl Sennheiser a tyto vnímám minimálně, jako stejně kvalitní, možná poslechově malinko lepší.
    • Ani ne tak nevýhoda, jako spíš počítat s tím, že díky plochému kabelu budou při aktivitě občas padat z ucha, ale pro klidový poslech jsou super.

Jak jsem již psal - kvalitní produkt za příjemné peníze. Hudba je čistá, bohatá na basový žánr, v cenové relaci do 1.500,-Kč bych těžko hledal konkurenta. Takže určitě doporučuji.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

Byly mi doporučeny a musím je jen doporučit dále. Jsou kvalitní a splňují kvalitu za rozumnou cenu.

Konstrukce
Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

In-Ear sluchátka

Zde náš příběh začíná a-Jays One je vybaven kvalitním 8,6 mm dynamickým reproduktorem, jenž byl vyvinut speciálně pro sluchátka Jays tak, aby blokoval okolní hluk. Díky tomu ocení sluchátka především uživatelé ve venkovním prostředí, a to ať už jsou připojena k telefonu či k MP3 přehrávači.

Stop zamotaným drátům a nepadnoucím sluchátkům

Přestaňte se starat o změť kabelů a špatně padnoucí pecky v uchu. Vychutnejte si konečně prožitek z hudby díky sluchátkům a-Jays One. Kromě vylepšeného kabelu, který zabraňuje zamotání, máte na výběr z několika velikostí nástavců (XXS-L). Stačí si jen jednoduše vybrat, které Vám nejlépe padnou. Skvělý zvuk a parádní design - to jsou sluchátka a-Jays One.

Pryč s okolním hlukem a-JAYS One obklopuje speciální měkký silikon, který dokáže snížit okolní ruch až o 40 dB. Vychutnejte si poslech hudby bez zbytečného hluku!

Všechno je to o zvuku...

Sluchátka a-Jays One poskytují opravdu bohatý zvukový zážitek. Díky hlubokým basům objevíte v hudbě to, co jste v ní doposud neslyšeli. Každý tón je povznesen a doslova oživen. Ještě nikdy předtím nebyla hudba tak vzrušující!

• Měnič: 8,6 mm dynamický
  • Citlivost: 95 dB SPL @ 1 kHz
  • Impedance: 16 ? @ 1 kHz
  • Kmitočtový rozsah: 20 - 18.000 Hz
  • Délka kabelu: 115 cm plochý (5 x 1,2 mm)
  • Hmotnost (bez kabelu): 14 g
  • Konektor: Přímý zlacený 3,5 Jack
  • V balení: a-JAYS sluchátka

5 párů silikonových nástavců (XXS, XS, S, M, L)

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (11)
  • kvalita (5)

• kabely se nezamotají
      • jsou teď ve výrazné slevě

První Jays One jsem si koupil před mnoha lety. Byly drahé.
      Ale první, u kterých jsem cítil rozdíl. V kvalitě.
      Každé mi vydržely pár let.
      Od té doby si kupuji stále nové, když staré přestanou hrát.
      A teď šli s cenou drasticky dolů.
      Asi už nejsou tak "in", když jsou s kabelem,
      ale právě pro to si je kupuji.

• Dobře těsní okolní hluk,
      • Dálkové ovládání přehrávání
      • Handsfree pro telefon
      • Nemotají se
      • Vydrží mnoho let
      • Kvalita mikrospínače na ovladači je slabší, odezva "kliknutí" je skoro neznatelná. Zvuková signalizace v mém telefonu není dostupná

Poslouchám zejména podcasty a mluvené slovo, takže potřebuji dobře rozumět i v mhd. Tyto sluchátka mi plně vyhovují. Kvalitu basů, středů a výšek nedokážu posoudit. Kablík by mohl být asymetrický, jeho váha někdy vytahuje "špunty" z uší.

• Sluchátka hrají velmi dobře
      • Nemají tendenci se zamotávat, což byl původní záměr mého nákupu.
      • Poměr cena/výkon/kvalita je naprosto perfektní
      • Několik nástavců pro lepší usazení do uší

• Plochý kabel
      • Mnoho velikostí špuntů v balení
      • Sluchátka "šustí" o oblečení
      • Zvuk, zvuk a ještě jednou zvuk
      • Poměr cena/kvalita

Poté, co jsem ztratil špuntová sluchátka značky KOSS, jsem si na doporučení prodejce koupil tato sluchátka. Jediné plus těchto sluchátek je kabel, který se nezamotává, zvukově jsou však sluchátka na úrovni sluchátek koupených za stokorunu na větnamské tržnici. Sluchátka nebasují, výšky skoro neslyšet, takže se dá říct, že z poslouchání nic člověk nemá.
      NEDOPORUČUJI!!!
      Až mi povolí nervy a sluchátka spláchnu do toalety, tak se vrátím zpátky k ověřené značce KOSS!!!

• plochý kabel
      • zvuk
      • izolace od okolí
      • tvrdé nástavce

Prosím Vás nekupujte to, vždyť to vůbec nehraje.. Špatná izolace, žádné bassy, ostré hrany, levné provedení..

Za stejné peníze jste schopni pořizovat mnohonásobně lepší sluchátka a to, že nejste audiofil není žádná výmluva, jsou to hodně špatná sluchátka..

NEBRAT

• Basy
      • pět velikostí špuntů
      • hezká krabička
      • středy (místo některý zvuků to spíš chrčí)
      • při připojení k ntb krabicovitý zvuk
      • těžký kabel
      • ostré hrany sluchátek - i přes špunty bolest uší

Asi nechápu tady ty recenze, možná mám vadný kus, ale se zvukem nejsem absolutně spokojená. Předtím jsem měla Marley, Kossy a Skullcandy a tyto jsou rozhodně nejhorší.
      Frekvenci, na které bych měla slyšet bubny (myslím takové ty "pokličky" a tyhle zvuky) vůbec nezvládají, místo toho je tam křaplavý zvuk. Ekvalizérem to spravit nejde a to jsem si s tím hrála fakt dlouho, po připojení k noťasi ej zvuk mnohem krabicovitější, jak sluchátka za stovku. Jinak basují docela hezky, možná až moc (ale to lze ekvalizérem docela dobře stáhnout). Ze sluchátek bolí uši, na druhou stranu kladně hodnotím asi pět velikostí špuntů.
      Kabel je těžký a pokud vám na 100% nesedí špunty, tak vypadnou.
      Jediné co je opravdu top je design krabičky, ale kvůli tomu si sluchátka nekupujeme, že....

• Plochý kabel, který se opravdu nezamotá
      • Výrazné basy
      • Jack do L, asi hlavní důvod proč jsem si je koupil
      • Vzhled
      • Krásné balení s mnoha náhradními špunty
      • Plochý kabel, ale přijde mi příliš tlustý
      • Při nižší hlasitosti je slyšet jak kabel šustí o oblečení
      • Občas trochu tlačí do uší, a dost to bolí, ale měl jsem to spíš ze začátku teď delší dobu nic
      • Středa a výšky

Hledal jsem nějaké sluchátka, která budou vypadat hezky což tyto splňují podle mě takový konzervativní styl, který mi sedí. Budou mít jack do L, protože mi se pak líp pracuje s mobilem a nečouhá to tolik ven do výšky. A další byla cena asi za 495 Kč jsem je tam nemohl nechat ležet. Řekl, bych, že kolem 500 se nedá sehnat skoro nic lepšího než tyto sluchátka.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• , zakoupeno v MALL.CZ

• čistý zvuk, odolné káblíky
      • méně basů, ploché káblíky jsou méně přizpůsobivé a hůře tak drží v uších

Používám tam, kde si nechci brát otevřená sluchátky, pro audiofily ale nejsou.

• plochý kabel - nezamotává se
      • výrazné bassy (osobní preference)
      • samotný konektor je asi 3cm dlouhý takže z telefonu/přehrávače prostě trčí a sluchátka jsou v tomto místě náchylná k poškození (vylomení jacku, poškození kabelu)
      • hezké balení v plastové krabici, ale absolutně se nedá rozdělat, trvalo mi to asi hodinu, nakonec se mi sluchátka podařila vypáčit

Sluchátka mě zaujala designem a provedením s plochým kabelem, který se skutečně nezamotává. Zvuk je trochu přebassovaný, ale mně osobně to vyhovuje. V uších drží bez problému, jen trochu nepříjemný je zvuk tření kabelu o oblečení (pouze když nehraje hudba).
      Za zmínku ovšem stojí i balení. Sluchátka jsou v plastové krabičce/válci, která hodně pevně drží a je poměrně oříšek se do ní vůbec dostat. Vyžaduje to docela velkou míru trpělivosti.
      Byl jsem s nimi hodně dlouho spokojen, bohužel po 8-9 měsících každodenního používání (cca 2hod denně) se mi poškodil kabel v místě kde je neprakticky dlouhý jack a sluchátka přestala hrát, resp. hrají jen když je kabel ohnutý určitým směrem.
      Pravděpodobně mě brzy čeká koupě nových sluchátek, jsem si jist, že po stejném modelu už znovu nesáhnu a to právě díky jacku, který se snadno při používání poškodí.