Jays a-Jays Three

Účel
k mobilním telefonům

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

výborný

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Sluchátka vypadají moderně
    • plochý kabel - nezamotávají se
    • podle testů a recenzí hrají velice dobře - a opravdu jsou to nadprůměrná sluchátka
    • Plochý kabel je až moc plochý, jeho šířka způsobuje absolutní NESKLADNOST
    • Sluchátka u některých tišších skladeb TOTÁLNĚ šumí, porovnávám se svými hi-fi sluchátky - a to na všech přehrávačích - jen nevíme jestli je to šum ze skladby, který tam opravdu je, nebo je to závada

Jsem velice rozpačitý z těchto sluchátek - šum který slyšíme 2 lidi nevíme jestli je ze skladeb (FLAC), který na jiných sluchátkách není slyšet, nebo jeho původem jsou opravdu sluchátka - při nějakých frekvencích.
    Bohužel nákup v počítačové prodejně tomu asi nepřidá, nejsou jiné hi-fi zařízení k porovnání - tudíž uvidíme jak s reklamací .... zatím je donesu do hi-fi prodejny na porovnání s podobným produktem.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

vyborny pomer cena/vykon, prakticky kabel i provedeni, box k uschovani sluchatek je taky moc uzitecny

Konstrukce
Účel
k mobilním telefonům

In-Ear sluchátka

Očekávejte neočekávané

Díky famóznímu 8,6 mm dynamickému TCD reproduktoru už nebudete chtít sluchátka nikdy sundat. Působivé basy a úžasné výšky Vás budou pronásledovat na každém kroku a díky speciálnímu kabelu, který brání zamotání, pochopíte, že a-Jays Three opravdu nemá konkurenci.

Vyladěno na správnou vlnu

Není nic horšího než nekvalitní sluchátka. I proto se naši experti od počátku snažili o maximální kvalitu při navrhování sluchátek Jays. Mnoho času věnovali zejména ideálnímu vyvážení zvuku a vysokému frekvenčnímu rozsahu. Pokud hledáte sluchátka s ostrými výškami a ohromujícími basy, jsou a-Jays Three jasnou volbou.

Je libo něco navíc?

Sluchátka a-Jays Three nabízí 5 velikostí silikonových nástavců (XXS-L). Stačí si jen jednoduše vybrat, které Vám nejlépe padnou, a vychutnat si pocit z dokonalého zvuku. Koupí a-Jays Three získáte navíc odolné pryžové pouzdro, které sluchátka chrání před nárazy a nečistotami. Pouzdro ale není navrženo pouze pro ochranu sluchátek, nýbrž slouží také jako stylový doplněk na cesty. Kromě toho balení rovněž obsahuje redukci do letadla a rozdvojku, takže si můžete hudbu vychutnat společně s přáteli.

• Měnič: 8,6 mm dynamický TCD
  • Citlivost: 97 dB SPL @ 1 kHz
  • Impedance: 16 ? @ 1 kHz
  • Kmitočtový rozsah: 20 - 22.000 Hz
  • Délka kabelu: 115 cm plochý (5 x 1,2 mm)
  • Hmotnost (bez kabelu): 14 g
  • Konektor: Přímý zlacený 3,5 Jack

a-JAYS sluchátka s "gumovým" povrchem 5 párů silikonových nástavců (XXS, XS, S, M, L) pouzdro redukce do letadla rozbočka

3zákazníci nedoporučují produkt

• kabel (3)
  • konektor (3)
  • , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

výborný

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Sluchátka vypadají moderně
    • plochý kabel - nezamotávají se
    • Plochý kabel je až moc plochý, jeho šířka způsobuje absolutní NESKLADNOST

• výborný zvuk
    • plochý kabel, který se nezamotá
    • plochý kabel při nošení nepřiléhá úplně k hlavě, ale odstává
    • hranatý tvar pecek při delším nošení tlačí na ucho
    • mikrofonní efekt kabelu
    • symetrický kabel
    • při chůzi občas vypadnou z uší
    • dodávaný přenosný obal na sluchátka je k ničemu
    • při delším nošení začínají tlačit na uši

Hledal jsem náhradu za CX-300-II, které jsem ztratil a zvukově se těmto sluchátkům nedá naprosto nic vytknout, slušný poměr cena kvalita.

Na mikrofonní efekt se dá zvyknout, vadil mi hlavně ze začátku.
    Hlavní věc je, že jsem si a-Jays koupil hlavně na cestu do práce a školy, a tak mi dost vadí to občasné vypadávání z uší při jakémkoli pohybu.
    Taky díky hranatému tvaru pecek s nimi nejde při usínání ležet na boku.

Asi po roce používání přestal fungovat kontakt u jacku, jak bývá zvykem u většiny sluchátek, a tak hraje jen jedno (když jack nastavím do jedné určité polohy, jejíž hledání mi sebere 3 minuty života a značnou dávku nervů, tak fungují obě).
    Předpokládám ale, že to vyřeší reklamace.

• kvalitní basy a středy
    • možná by byly kvalitní i výšky pokud by se poladily v ekvalizéru, v originálu vydávají sluchátka uši trhající sykavky, to byl důvod proč jsem je vyměnil za jays two, ty jsou bezchybné už po vybalení, nemusí se upravovat. Měl jsem i Jays one, ty byly přebasované a výšky a středy nebyly tak pronikavě čisté, jakoby hrály "spoza rohu".

Doporučil bych určitě nákup jays two, tyto jsou pouze pro ty co si chtějí pohrát v ekvalizéru (podle mého názoru)

• zvuk
    • plochý kabel
    • příslušenství
    • výšky a sykavky je potřeba poladit ekvalizérem

Nepíšu recenze na produkt, který mám dva týdny. Nemám rád, když někdo spíše obhajuje produkt, který si koupil, takže: Píšu na rovinu že jays jsou moje první kvalitnější sluchátka, které reálně vlastním. Mám zkušenosti se Sennheisry a Beats, špuntové modely, nejsem schopný říct přesné jméno. Sennheiser měl o něco málo kvalitnější zvuk bez EQ, nepotřeboval doladit a sykavky nebyly tak protivné. Beats bych si nekoupil nikdy, kvalita zvuku byla příšerná, sluchátka přebasované.

Pro ty, kdo hledají dostatečně kvalitní sluchátka, s dobrým zvukem za přijatelnou cenu jsou jays dobrou (ne jedinou) volbou. Mám je rok a půl a se zvukem na různých zařízeních (telefonech, mp3, počítač, dokonce mixážní pult) nebyl problém. Chce to ale zkušenější ruku při ladění EQ, výšky jsou opravdu dost slyšet. Nedoporučuju někomu, kdo neví, zacházet s EQ.

Dávám 4,5, protože jsem je po cca roce musel reklamovat, pravé sluchátko hrálo méně. Nicméně mají 2 letou globální záruku, takže mi je na mall.cz v pohodě vyměnily a já si dál užívám kvalitní hudbu.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• Výborný zvuk a basy
    • Balení obsahuje redukce a nástavce
    • Kabel se nezamotá
    • Vzhled a sedí dobře v uších
    • Malé plus za velmi kvalitní balení
    • Délka kabelu
    • Podpora telefonů
    • Podporuje Xperii
    • Cena. Za 250,- jsem koupil se stejně kvalitním zvukem, ale bohužel se často porouchávaly (Awei ES - Q3)
    • o 1db více než předchozí řada což ze sluchátek nedělá o moc lepší než ty předchozí a moc velký rozdíl mezi nima není
    • Bez EQ trochu vyšší výšky
    • Mikrofoní effekt při chůzi, nic strašného

Po přečtení velké spousty recenzí jsem se rozhodnul si je koupit. Nevypadá to, že jsem prohloupil, ale nebudu dělat u kvapené závěry. Zatím jsem s nima spokojen a dost by mě zajímala jejich životnost.
    Kabel je výborný, který se nezamotá a vzhledem, že je kabel orientován ve tvaru L, tak se hodí dobře do kapsy aby se nepoškodilz kontakty na jacku což je dost častá závada.
    Dokonce hrají dobře i bez EQ což je dneska výhoda.

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Zvuk co Vás usadí na prdel!!!

Perfektní a zvuk super!!!Můžu jen doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

Super kvalita za tú cenu.

• Skvělý zvhled
    • Výšky
    • Basy
    • Vyvážený zvuk
    • Placaté káble se nezamotají
    • Bohatý obsah balení!
    • opravdu jde lehce slyšet zvuk při nárazu káblů na oblečení, ale není to velké drama

Sluchátka jsem koupil naslepo, pouze s doporučením od kamaráda, který má ovšem Jays One .. chtěl jsem vyzkoušet něco nového, tak rovnou 3.generaci. Rozhodně jsem neprohloupil! Nevěděl jsem ovšem, že na Three nejsou tlačítka na ovládání hlasitosti a pro nastavení možnosti tlačítek na Androidu. No samozřejmě kvůli tomuhle ale sluchátka vracet nebudu :)

Sluchátka hrají velice dobře. Naprosto tlumí okolní hluk a pokud natáhnete sluchátka pod trikem a nenecháte káble volně plandat na bundě či mikině, tak se vyvarujete i tomu hluku z otřesů.

Výšky i basy jsou naprosto vynikající, navíc si vše můžete upravit v ekvalizéru. Já osobně používám k poslechu Samsung Galaxy S4 a vše je parádní!

Doporučují.