Jays a-Jays Two

• Různé velikosti špuntu v balení
    • Redukce na 2x jack v balení
    • Super zvuk a dobré basy
    • nemám výhrady

Sluchátka jsem vždy kupoval kolem pár stovek, nejsem žádný audiofil ale mám rád kvalitní čistý zvuk a dobré odhlučnění okolí.
    To vše tato sluchátka splnila, mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v MADER.cz

• Kabel se doopravdy nemotá
    • Zvuk je hodně vyvážený, vykresluje i tóny, co jsem dřív neslyšel
    • Na můj vkus až příliš zvukově vyvážená sluchátka, ocenil bych výraznější basy
    • Kabel vodí hodně zvuku, když se za chůze otírá o oblečení a zbytečně ubírá na kvalitě skladby
    • Sluchátka mě trochu tlačí v uších, asi šířka kabelu a hranaté plastové pouzdro špuntů, mohlo by tlačit při spaní

Moje předchozí sluchátka: Sennheiser CX300. Ve srovnání mi vycházejí líp ty, jsou pohodlnější v uších, kabel nevodí zvuk a umí basy, které jdou doopravdy cítit. Že se zamotají tolik nevadí, když se dobře smotají, tak je to ok.
    U a-Jays jsem takových basů nedosáhl, zase ale umí lépe vyšší tóny. V balení je taky redukce jacků do letadla nebo rozdvojka pro druhý pár sluchátek, zvlášť to do letadla se hodí.

Konstrukce
Sluchátka pro iPhone
Účel
k mobilním telefonům

In-Ear sluchátka

V hlavní roli se představí pompézní zvukový prožitek

Jádrem a-Jays Two je vysoce kvalitním 8,6 mm dynamický reproduktor, který se stará o opravdu kvalitní zážitek z basů.

Stop zamotaným drátům a nepadnoucím sluchátkům

Jednou z velkých předností a-Jays Two je velmi tenký a diskrétní kabel. Díky 3,5 mm jacku můžete sluchátka připojit ke svému MP3 přehrávači nebo telefonu (případně jiného zařízení s 3,5 mm jackem). Potom už se jen stačí připravit na velkolepý zvukový zážitek s a-Jays Two.

Všechno je to o zvuku...

Sluchátka a-Jays One poskytují opravdu bohatý zvukový zážitek. Díky hlubokým basům objevíte v hudbě to, co jste v ní doposud neslyšeli. Každý tón je povznesen a doslova oživen. Ještě nikdy předtím nebyla hudba tak vzrušující!

Je libo něco navíc?

Sluchátka a-Jays Two nabízí 5 velikostí silikonových nástavců (XXS-L). Stačí si jen jednoduše vybrat, které Vám nejlépe padnou, a vychutnat si pocit z dokonalého zvuku. Kromě toho balení také obsahuje redukci do letadla a rozdvojku, takže si můžete hudbu vychutnat společně s přáteli.

• Měnič: 8,6 mm dynamický laděný
  • Citlivost: 96 dB SPL @ 1 kHz
  • Impedance: 16 ? @ 1 kHz
  • Kmitočtový rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Délka kabelu: 115 cm plochý (5 x 1,2 mm)
  • Hmotnost (bez kabelu): 14 g
  • Konektor: Přímý zlacený 3,5 Jack
  • V balení: a-JAYS sluchátka s lesklým povrchem

5 párů silikonových nástavců (XXS, XS, S, M, L) redukce do letadla rozbočka

• Vzhled
      • Doplňky v balení
      • Super kvalita zvuku
      • Luxusní výšky, basy také

Výborná sluchátka za dobrou cenu. Chce to mít songy alespoň v 320kbps. Vykreslí spoustu efektů v pozadí, o kterých jsem ani nevěděl. Dobré pro jakýkoliv žánr.
      Doporučuji používat kolíčky na oblečení, kabel něco váží a trošku tahá. Ale pořád lepší, než to věčně rozmotávat.

• Vyvážený zvuk
      • Odolnosť (používam 4 roky a zatiaľ žiadny problém)
      • Plochý kábel sa nezamotáva
      • Príslušenstvo, množstvo špuntov rôznych veľkostí
      • Kábel má nepríjemný mikrofónny efekt

Celkovo sa určite osvedčili, pri nákupe ďalších slúchadiel siahnem určite po Jaysoch

• Dobře drží v uších
      • Různé velikosti špuntu v balení
      • Redukce na 2x jack v balení
      • Super zvuk a dobré basy
      • nemám výhrady

To vše tato sluchátka splnila, mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v MADER.cz

• Kabel se doopravdy nemotá
      • Zvuk je hodně vyvážený, vykresluje i tóny, co jsem dřív neslyšel
      • Na můj vkus až příliš zvukově vyvážená sluchátka, ocenil bych výraznější basy

• Výborný poměr cena/výkon
      • kabel, který se nezamotá
      • velký hluk vzikající při kontaktu přívodního kabelu např. s oblečením

Tyto sluchátka jsem si koupil jako náhradu za moje předchozí sluchátka Soundmagic. Oproti nim byli o něco málo dražší, vše vyrovnala kvalita zvuku. Zvuk je vyvážený, basy mírně silnější (což jde upravit pomocí ekvalizéru) a výšky čisté.

• , zakoupeno v Alza.cz

Výborný

• design
      • celkem krátký kabel, chtělo by to minimálně ještě 5cm:D
      • tím že je plochý, kabely od sluchátek divně trčí když je nosím(jsem zvykla sluchátka nosit "za krkem")
      • špunty celkem nic moc, docela se špiní mě by vyhovovala velikost mezi XS a S. A guma mi je celkem nepříjemná oproti mým posledním skullcandy..

Jde to, ale za tu cenu by mohly být lepší.

• , zakoupeno v Alza.cz

• basy
      • kabel
      • špunty
      • kvalitní tlum okolí

Vybral jsem si dobře. Měl jsem sluchátka od Phillips a ty při basech ztlumovali hlas zpěváka tak, že se to se silnými basy nedalo poslouchat. Ve srovnání s Jays two jsou nic.
      Jays-two umí přehrát i bass-boostované písničky bez nějakých větších poškození písně.
      ohledně zvukové stránky jsem nadmíru spokojen!
      Ze začátku sice nedrželi moc v uších, ale po vyzkoušení všech nástavců je to OK.
      Kabel se zatím opravdu nezamotal.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Obsah balení
      • Design balení
      • Design sluchátek
      • Basy
      • Středy
      • Nikdo z okolí nauslyší vaší hudbu ani na 80% hlasitosti.
      • Žádné pouzdro (až u jays three)

Za cenu lehce pod 900 jsem maximálně spokojený. Výborné basy a celkově čistý zvuk, pro moje potřeby naprosto ideální (elektro, DnB, alternative). Basy a středy jsou vynikajcí, čisté a přesné (v této oblasti budete nadšeni). Co se týče výšek není to až takový zázrak, tím nechci říct že jsou vyloženě špatné, ale neuchvátí vás, občas mohou být přepísknuté. Pro ty co mají rádi rock, metal a celkově hudbu ve které vystupuje velký počet řvoucích nástrojů to asi nebude ideální volba. V oblasti zpracování bych vytknul snad jen přenášení zvuků přes kabel při narážení na oblečení, ale to je daň za plochý gumový kabel, který se mi mimochodem ještě nikdy ani jednou nezamotal. Sluchátka působí velmi bytelně a tak se nebojím, že bych je za pár týdnů rozbil, i přes to že jsem velmi, velmi náročný a neopatrný uživatel. Když to vše shrnu, tak jsou to o moc lepší sluchátka než třeba Monster iBeats za které jsem zaplatil zhruba 2500,-