Jays t-Jays Three

Sluchátka pro iPhone
Účel
k mobilním telefonům

• , zakoupeno v Audigo.cz

• V téhle cenové relaci perfektní zvuk.
    • Díky zahnutému tvaru zapadne celé do ucha a netlačí ani když člověk leží.
    • Fungují bezproblémově už 7 let (tyhle kupuji do zásoby).
    • Bohatá výbava v balení + pevné pouzdro.

• - Dobře drží v uších, nemají tendenci vylézat a to ani při chůzi
    • - Výborný zvuk v celém rozsahu spektra (ano přátelé, basy jsou opravdu výrazné a silné, ale nikoliv přehulené)
    • - Vytažení sluchátek z uší zvláště se zpocenýma rukama trvá oproti ostatním špuntům kvůli konstrukci trošinku déle, protože jsou hladké a kloužou mezi prsty (ale o to líp ve sluchovodu drží)

Zpočátku jsem byl mírně řečeno rozhořčen, protože sluchátka NEBASOVALY, respektive basy byly slyšet jenom po dobu, kdy jsem je aktivně tlačil prstama do uší. Problém byl samozřejmě v mé nedostudované hlavě, kdy mě až po měsíci používání (a nadávání si za vyhozené peníze) napadlo vyměnit náušník za větší. Rázem byl problém vyřešen, sluchátka basují jak o život a já si konečně vychutnávám metalové skladby jak Halford káže. Jinak nečekejte jenom tupé dunění, středy a výšky rozhodně nezůstávají pozadu. Jinak někomu může vadit, že je otěr kabelu o oblečení slyšet, ale toto uslyšíte POUZE když nic nehraje, takže mně osobně to nevadí vůbec. Kabel je relativně krátký, takže někdo používá přiložený prodlužovací kabel, ale mě osobně stačí krátký kablík. Bottom line: Koupil bych je znova. A přijměte omluvu se za dlouhý text.

• , zakoupeno v Alza.cz

• slušné středy
    • silné basy
    • solidní odstínění ruchu
    • slabší výšky
    • trochu větší a tudíž ne tak pohodlné
    • kabel má mikrofonní efekt

Solidní sluchátka za solidní cenu, nic víc, nic míň. Hrají relativně slušně, basy jsou však hodně nabuzené, což může být pro někoho výhoda, pro jiného díky nepřesnému podání nevýhoda. Pro různá techna, dubstepy, hiphopy a popy výborná sluchátka za výbornou cenu, pro lidi hledající přesné podání a hifi zvuk spíše nevhodné. Taktéž to chce větší boltce, sluchátka jsou v těle trochu větší než je zdrávo. Nejvíc rušivý je mikrofonní efekt kabelu, kdy se vyplatí vést kabel sluchátek zezadu za uchem a tím jej eliminovat.

Konstrukce
Sluchátka pro iPhone
Účel
k mobilním telefonům

In-Ear sluchátka

Zvuk, který ohromí t-Jays Three jednoduše milují hudbu. Jsou schopny zajistit vysoký frekvenční rozsah se skutečně hlubokými basy. Hudební prožitek Vás díky t-Jays Three doslova nadzvedne ze židle.

Precizní zvuk

Ostrý, čistý a přirozený zvuk, to je to, co t-Jays Three nabízí kdekoli a kdykoli. Díky 10mm TCD reproduktoru budou tóny reprodukovány přesně tak, jak byly zahrány hudebníky. Navíc otevřená zadní část společně se zvukovým filtrem umocňuje křišťálově čistý zvuk.

Je libo něco navíc?

Sluchátka t-Jays Three nabízí 5 velikostí silikonových nástavců (XXS-L). Stačí si jen jednoduše vybrat, které Vám nejlépe padnou, a vychutnat si pocit z dokonalého zvuku. Jako přídavek získáte k sluchátkům 70cm prodlužovací kabel. Kromě toho balení rovněž obsahuje redukci do letadla a rozdvojku, takže si můžete hudbu vychutnat společně s přáteli. Koupí a-Jays Three získáte navíc odolné pryžové pouzdro, které sluchátka chrání před nárazy a nečistotami. Pouzdro ale není navrženo pouze pro ochranu sluchátek, nýbrž slouží také jako stylový doplněk na cesty.

• Měnič: 10 mm dynamický TCD
  • Prodlužovačka: 70 cm
  • Hmotnost (bez kabelu): 8 g
  • Konektor: Přímý zlacený 3,5 Jack
  • V balení: t-JAYS sluchátka s "gumovým" povrchem

prodlužovací kabel (70 cm) se zlaceným konektorem 5 párů silikonových nástavců (XXS, XS, S, M, L) pouzdro redukce do letadla rozbočka

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (8)
  • basy (3)
    • , zakoupeno v Audigo.cz

• V téhle cenové relaci perfektní zvuk.
      • Díky zahnutému tvaru zapadne celé do ucha a netlačí ani když člověk leží.
      • Fungují bezproblémově už 7 let (tyhle kupuji do zásoby).
      • Bohatá výbava v balení + pevné pouzdro.

• - Dobře drží v uších, nemají tendenci vylézat a to ani při chůzi

• kvalita zpracování
      • perfektně vyvážený zvuk
      • kvalitní zpracování
      • dobře drží v uších
      • obsah balení (např ochranný obal na přenos)
      • nižší cena potěší vždy...

Od firmy Jays jsem měl již jedny sluchátka, j-Jays. Ty měly skvělé zpracování včetně kvalitních kabelů a vydržely mi 6 let. Proto jsem zvolil stejnou značku, t-Jays Three jsou neporovnatelně lepší ve všem. Zpracování výborné, v uších drží nejlíp ze všech sluchátek, jaké jsem kdy zkoušel, kabely také super. Zvuk je výborný a dobře vyvážený. Poslouchám všechny hudební styly od vážné hudby po metal a hodí se na vše. Basy jsou výrazné, ale není přebasováno.
      Někdo zde psal recenzi, že mají slabé basy a t-Jays Two jsou lepší. S tím absolutně nesouhlasím, t-Jays Two mají sice basy o něco výraznější, jejich projev je ale přebasovaný a zdaleka ne tak přesný a vyvážená jak u t-Jays Three. Pokud tedy nechcete poslouchat jen basy, ale hudbu tak, jak byla vytvořena (tam kde basy mají být, tam jsou výrazné), zvolte t-Jays Three.
      Vkládání do uší je kvůli tvaru malinko složitější, ale zato tam drží líp než kterékoliv jiné. Ani při běhu se nikdy nestane, že by se uvolnily.
      Já jsem maximálně spokojen a neměnil bych.

• , zakoupeno v Alza.cz

• slušné středy
      • silné basy
      • solidní odstínění ruchu
      • slabší výšky
      • trochu větší a tudíž ne tak pohodlné
      • kabel má mikrofonní efekt

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Pro mne perfektně vyvážený zvuk ve všech hudebních spektrech.
      • Snad trochu slabší izolace od okolních ruchů,slyšitelná v hlučnějších autobusech apod.,ale pokud je nahrávka dynamického charakteru,tak no problem.

Pro vyznavače věrnějšího poslechu výborná koupě,V porovnání s Klipsch S4 vyváženější zvuk.

• Příjemné zpracování
      • Frekvenční rozsah
      • Čistota zvuku
      • Dělitelný kabel a obsah balení
      • Vyšší kazivost (individuální)

Sluchátka bych doporučil hlavně pro posluchače elektronické hudby ve vyšší kvalitě (dnb, trance, house atp), kde ocení opravdovou čistotu zvuku. Při poslechu žánrů jako rock či metal už jsem rozdíl s jinými sluchátky v podobné cenové relaci musel doslova hledat.

Obal na sluchátka jsem používal cca dva týdny. Je sice zajímavý, ale o použitelnosti se mluvit moc nedá. V uších sedí sluchátka velmi dobře, máte výběr ze sady špuntů a vybrat se dá. Za špunty jsou sluchátka větší a ačkoli se tím lépe usazují, musel jsem si nějakou dobu zvykat na tlačení vnější části na ucho (ale zvykl jsem si).

Jedinou pro mě negativní zkušeností je již druhá reklamace sluchátek za 12 měsíců. Na druhou stranu byly obě reklamace vyřízeny do sedmi pracovních dní od doručení reklamace k prodejci a výrobce sluchátka v obou případech okamžitě vyměnil za sluchátka nová.

Shrnutí: maximální spokojenost.

• , zakoupeno v ALFA.cz

Kvalitní Švédský výrobcce, dobré hodnovení v recenzi na serveru AVmaina, Bohaté příslušensvtví(mnoho vyměnitelných špuntů různých velikostí, splitter, konektor do letadla, kulaté pouzdro. Chvíli sem si na sluchátka musel zvykat.

• krásně padnou do uší a nijak z nich netrčí ven, takže např. když pojedete na kole, tak se do nich tolik neopírá vítr=méně šumu
      • opravdu hutné basy(Ne však, alespoň pro mě, na úkor ostatních pásem. Měl jsem např. tu čest vyzkoušet bowers and wilkins c5 a basy u těchto sluchátek za 4500 doslova ubíjí ostatní pásma.)
      • dělený kabel=odpadá problém, kdy musíte nechávat přepájet ukroucený jack (300-400Kč) a nebo musíte vyhazovat celá, jinak funkční sluchátka. Prostě za 250 koupíte novou prodlužku a jedete dál.
      • kvalita zpracování
      • dostatek silikonů
      • Ta "placka" co se opírá o boltec možná může některým lidem(s menším uchem) vadit a tlačit je.
      • Pouzdro pro přenášení je spíše symbolické. Myslím, že kdybych do něj sluchátka presoval, tak je ukroutím víc, než když si je dám stočené na 4 prsty do kapsy od mikiny.+sluchátka se musí rozpojit, aby se tam vešla=vlastně motáte 2 kabely a neustálé rozpojování a zapojování zbytečně namáhá kontakt produžky.
      • Poslední mínus není ke sluchátkům, ale k balení. V dnešní době, kdy je na tom ekologie mírně řečeno bídně, považuji masivní plastový obal s pogumovanou úpravou, ze kterého by bylo možno odlít dalších 20 sluchátek, jako zbytečné a nezodpovědné mrhání drahocennými přírodními zdroji.

Sluchátka pro každou příležitost, která za svou, pro běžného konzumenta vyšší, ale ještě ne přemrštěnou cenu nabídnou opravdu hodně muziky. Jejich cena se však díky dělenému kabelu časem zaplatí, protože odpadne pravidelný nákup nových sluchátek za xset korun každých 6 měsíců co se ukroutí jack.

• kvalitní materiály
      • design
      • netlumené středy a celkově dobrý zvukový projev
      • zbytečně dělený kabel, nepohodlné
      • nepohodlné nošení (individuální)

Kvalitní švédská sluchátka, která Vám za Vaše peníze dají to, co jste od nich očekávali. Zde se dle mého názoru ukazuje, že vyšší cena je často spjata s lepším výkonem, potažmo projevem (pokud nekupujete fejkové Beats :D ).

Membrány pouští do Vašich uší čisté výšky i středy a poněkud silné (u některých hudebních žánrů možná až moc) basy.

Co bych sluchtátkům za sebe vytknul je ten velký lichoběžník nebo jak to nazvat, který musíte napasovat do boltce, když si sluchátka dáváte - každý má ucho tvarované jinak a mě prostě jedna hrana sluchátek neustále tlačila do vnitřní strany ucha. Jinak ale drží dobře, nevytahují se. Ale doporučuji Vám si sluchátka nejdříve zkusit, než si je koupíte, pokud máte možnost.

• Dynamický zvuk
      • Bassy
      • Skvěle sedí v uších
      • Déka kabelu vyhovující
      • Cena = Kvalita
      • -

Koupí těchto sluchátek rozhodně člověk neudělá chybu.
      Desing pěkný, zvukový přednes geneální.
      Mohu jen doporučit!!