JBL Endurance Dive

špunty

• , zakoupeno v MALL.CZ

Super sluchatka do vody

• , zakoupeno v OKAY.cz

Dotykove sluchatka na plavani jsou naprosto nefunkcni, kazda mala vlnka je vypne !!! Katastrofa, vracim je...

(značka)

Model Endurance Dive je vybaven technologií IPX7, takže je vhodný i do vody.Reálné testovány v bazénu.
    Tým JBL

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Bluetooth sluchatka se dobre paruji a umoznuji prehravani mp3 s 1 Gb
    • Nevhodne jako plavecka sluchatka do bazenu, voda prepina funkce sluchatek
    • Mp3 neumi vypnout nahodne prehravani, takze pro mluvene slovo jsou sluchatka v rezimu mp3 naprosto nevhodna

Konstrukce
Konektor
USB
Typ sluchátek
špunty

Bezdrátová sportovní sluchátka JBL Endurance DIVE Nikdy neublíží. Nikdy nevypadnou. Pokud se vaše rutinní cvičení odehrávají ve vodě i mimo ni, sluchátka JBL Endurance DIVE jsou vytvořena tak, aby s vámi vždy a všude držela krok. Se zárukou, že vám nikdy neublíží a ani nevypadnou, posilují sluchátka DIVE váš trénink s vodotěsností třídy IPX7. Jejich elegantní design technologie PowerHookTM se zapíná automaticky, když posunete sluchátka za ucho, zatímco bezpečný bezdrátový nákrčný pás zůstává na svém místě. Nechte své zařízení doma, protože ho nepotřebujete. DIVE mají vestavěný MP3 přehrávači s kapacitou 1 GB paměti až pro 200 hudebních skladeb, ke kterým máte přístup pomocí dotykových ovládacích prvků na sluchátkách. A s 8 hodinami výdrže baterie, jsou sluchátka DIVE připravena vyrazit s vámi do bazénu, na trať, do tělocvičny, a to vše v průběhu jednoho dne. Funkce: 8 hodin bezdrátového přehrávání s rychlým nabitím baterie Vestavěný MP3 přehrávač Technologie PowerHook ™ Nikdy neublíží. Nikdy nevypadnou. Vodotěsné Dotykové ovladače Handsfree telefonické hovory Ochranné pouzdro Obsah balení: Sluchátka Endurance DIVE 3 velikosti nástavců do uší Nabíjecí kabel Sportovní ochranné pouzdro Záruční list Bezpečnostní upozornění Průvodce rychlým startem

• Sluchátka, která firma prezentuje v reklamě i na plavání v Oceánu. Tak, to určitě :-D. V bazénu, kde nejsou žádné vlny a proudy musíte mít plaveckou čepici, jinak vám odporem vody sluchátka okamžitě spadnou. Ovládání poklepem, kdy musíte 2x poklepat a pak držet, aby se sluchátka ,,zmrazila" a tím pádem se sama proudem vody nepřepínala a nevypínala, to jsem trénovala snad víc, než samotné plavání.

Sluchátka na plavání jsou možná pro toho, kdo plave s hlavou nad vodou a tím pádem se nijak nenamočí. Při klasickém kondičním plavání složitá příprava pro to, aby se nepřepínala a nevypínala - grif, který ne vždy vyjde na poprvé, na podruhé....
    Při tempu potopení v podstatě neslyšnost hudby - zvuk, jak když vás někdo zavře do kyblíku.
    Zvuk na suchu, na běhání jak sluchátka za 90,- Kč v tržnici.
    Předražené, nedokonalé, vyhozené peníze. Pustit do Světa něco tak předraženého a nekvalitního může jen někdo, kdo nikdy nedělal žádný sport.

• -bezdrátový
    • - vhodné pro běhání, lze použít i pro telefonování
    • - nepoužitelné ve vodě
    • - slabší zvuk, než se očekávalo/očekávalo
    • - celé ovládání bez knoflíků je velmi špatně navrženo a ve vodě se úplně plete.
    • - nepoužitelné ve vodě : D

Miluji produkty JBL, Harman&Kardon, AKG... Mám všechno... Soundsticks II bluetooth, GLA-55 2. 0, AKG k701 atd.. Tento gadget "používám" už 3-4 týdny, výhradně na plavání! !!!... Zkusil bych to použít, ale bohužel je to zbytečné. Celé toto dotykové řešení je katastrofou ve vodě. Pokaždé, když člověk vystrčí hlavu z vody a vrátí se do ní, zaznamená tento nešťastník určitou kombinaci "povelů", tj. zastavit, vykročit, ustoupit nebo třeba přepnout do režimu bluetooth. A když máte mokré ruce i zařízení (což je při plavání poměrně časté), je mučení zadat touchpadu jakýkoli příkaz. Pokud spadne z ucha a část s reproduktorem se dostane pod vodu, zvuk vypadne... nasadím ho zpátky a na FULL max hlasitost ( což je vtip nastavit ) sotva hraje, dokud nevyschne... nebo voda nevyteče... nebo nevím... a zatřesu s ním, abych ho dostal ven... ale ne. totální chaos. Tolik k plavání. V podstatě nejsem ohromen kvalitou zvuku při zkoušení "suché"... je to pro mě obrovské zklamání, že základní iphone s kabelovými sluchátky zní minimálně EN lépe než tohle... nemluvě o tom, že pokud si nedáte do ucha správnou velikost sraček a nevejde se to do náušníku na milimetr, tak to nějak... zní fakt na hovno... basy jsou o ničem, je to celé tiché a tlumené. Nevím, kolik let technologie má úložiště v něm, ale kurva 3. 0 USB znovu zapojen do 500-600 mb Myslím, že to trvalo 10 minut přenosu. vtip. Je to spousta starostí... zejména za ty peníze. Viděl jsem recenze na mnoha zahraničních stránkách, které byly v průměru mnohem horší než tady na vyhledávači, a já osobně jsem si ho nakonec koupil jen proto, že průměr byl dobrý... takže na to kašlu. Tutti bych si ho znovu nekoupil a mezitím jsem opravdu pokukoval po šňůrovém mp3 přehrávači Decathlon 11 tisíc forintů, protože to může být velký hit, když máte při plavání hudbu... zejména pokud máte dlouhé monotónní sady. Je mi to moc líto : (

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Správný poměr ceny a kvality
    • Žádné

Správný poměr ceny a kvality

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Odolné, praktické pro sport.
    • Ne. Stejně jako u spotřební elektroniky obecně: není použitelný.

Koupil jsem ho dříve, byl jsem s ním velmi spokojen, za 3 roky se úplně nezhoršil, ale kvalita zvuku se zhoršila.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Profesionální hi-tech věci!
    • Cena je trochu vysoká, ale myslím, že za ty peníze dostanete kvalitu, o tom není pochyb.

- Elegantní balení, to samo o sobě bylo působivé, rozbalené a vše v krabici bylo také vkusně umístěno. - Sluchátka a příslušenství jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na pohled i na dotek. Gumová sluchátka, která jsou standardně součástí balení, mi dokonale padla do uší, osobně jsem je nemusel měnit, ale přidávají několik velikostí. Jinak se sluchátko ani o milimetr nepohne z místa a je pohodlné (i když je po několik hodin trochu nepohodlné). - Rychle jsem se na něm naučil dotykové ovládání, je velmi praktické a myslím, že pro něj vymysleli jasné dotykové akce. K zařízením Bluetooth se připojuje bleskově. Je také jasné, že můžete vybrat přehrávání z interního úložiště nebo z jiného zařízení. - Zvuk: prostě dokonalý! Je čistý, silný, dobře znějící a na rozdíl od některých recenzí, které jsem tu četl, má podle mě překvapivě silné basy, žádné zkreslení. Ostatní basové, střední a vysoké tóny jsou dobře definované. Poslouchám pouze elektronickou, progresivní house (a podobnou) hudbu, takže potřebujete dobrý zvuk. Nepřeháním, ale překonávají moje standardní sluchátka Sennheiser, kdybych nevěděl, že poslouchám hudbu z těchto malých sluchátek, řekl bych, že mám na uších sluchátka vyšší třídy. - Díky vestavěnému přehrávači nejsou potřeba žádné kabely, ani se nezamotávají. Žádná další zařízení, nic, co by tahalo za kapsu. Nejpraktičtější pro trénink, běh (ještě jsem nezkoušel plavání). Málokdy hodnotím produkty tak podrobně, ale myslím, že tato sluchátka si to zaslouží. : -)

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • V podstatě jsem se vším spokojen. : )
    • Zní to dobře, snadno se používá.
    • Bohužel jsem ještě neměla možnost vyzkoušet si s ním plavání.
    • Bohužel v silikonových pouzdrech, která se k němu dodávají (toto pouzdro nemá nabíjecí pouzdro jako Peak), se často stává, že se sluchátko (technologie PowerHook, která je v jiných situacích velmi praktická) zasune a připojí k telefonu.

Četl jsem o nich spoustu špatných recenzí, protože JBL sdělil, že sluchátka jsou vhodná pro plavání a že plavání v nich není dobrý zážitek. Proto jsem si je koupil, bohužel jsem je ještě neměl možnost vyzkoušet kvůli epidemii. Kromě toho a toho, že se v pouzdře hodně zapíná (nevýhody vysvětlím podrobněji), je to velmi kvalitní výrobek. : )

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Poskytuje velkou volnost pohybu a bezpečně drží v uchu. Velmi dobrý zvuk. Dotykové ovládání se snadno naučíte. Každý dotyk vám dává zpětnou vazbu, víte, co z vašeho povelu vycítil. Zvláště se mi líbí, že mohu poslouchat hudbu v režimu MP3 bez použití Bluetooth kdykoli, nejen při plavání. Všechny funkce fungují podle popisu. Jediný okamžik, kdy jsem neměl možnost ji vyzkoušet, je ve vodě.
    • Pro mě tento produkt nemá žádnou nevýhodu. Umí to, k čemu ho chci použít.

Chtěl jsem si koupit bezdrátová sluchátka a slyšel jsem o této značce mnoho dobrého.

• na suchu fajn
    • ale kupoval jsem je do vody, mám už druhý kus (první jsem "úspěšně" reklamoval) a opět se ve vodě přepínají a vypínají jak je napadne??
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Super sluchatka do vody

• Vynikající zvuk, stabilní držení
    • Žádný údaj o úrovni toltottsegi

Optimální volba pro běhání bez telefonu.