JBL Reflect Contour

Konektor
USB
Typ sluchátek
pecky

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Skvěle drží v uších při sportu
    • Výborný zvuk
    • Nejdříve sluchátka v uších trochu tlačily, ale po pár dnech nošení gumové nástavce trochu změkly a nosí se skvělě
  • , zakoupeno v Ahifi

• velmi dobře tlumí okolní hluky
    • dioda neustále bliká
    • slabší mikrofon
    • sem tam se musí štelovat, aby byla poloha 100%

Chtěla jsem bezdrátová sluchátka pro svůj mobilní telefon. Vybrala jsem si nakonec JBL pro jejich typický zvuk, doma mám studiové monitory JBL a jsem s touto značkou spokojená co se týče kvality zvuku, vyhovuje mi. Slchátka hrají vyváženě ve všech spektrech, nejsou přibarvená, interpretují hudbu tak, jak zvukový inženýři zamýšleli, nejsou vhodné pro bassheads. Sluchátka jsou lehká, nezavázejí při žádné činnosti, člověk může v pohodě otáčet hlavou, běhat, trénovat, posilovat atd. drží jak přibité, za žádných okolností nevypadnou z uší díky dvojitému systému uchycení. Mají velmi dobrý dosah BT, hrají i přes betonovou zeď, když jsem v druhé místnosti a mobil mám na stole v první místnosti. Mají reflexní kabel, takže jdou vidět. Ovládací panel umožňuje ovládání hlasitosti, přepínání skladeb, vypínání a přepínání přehrávání, přijetí hovorů, obsahuje i mikrofon pro hovory. Baterii jsem ještě nezkoušela do úplného vybití, ale nejspíš vydrží těch avizovaných 8 hodin. Jediné co mi vadí je, že na ovládacím panelu dioda neustále bliká, což přitahuje pozornost kolemjdoucích, jinak by sluchátka nešla skoro vůbec pod vlasy vidět, že je na sobě mám. Také mikrofon je trošku slabší, při hovoru jej člověk musí mít vepředu, přidržovat jej rukou blíže k ústům, jiank se ztrácí zvuk a protistrana neslyší dobře. Sem tam po nasazení musím trošku se sluchátky otáčet, abych chytla optimální polohu a zvuk z nich šel řádně do sluchovodů. Celkově jsem však se sluchátky spokojená, hrají velmi dobře, až se zajedou, budou ještě lepší, prostě typický JBL zvuk.

Konstrukce
Konektor
USB
Typ sluchátek
pecky

Bezdrátová In-Ear sluchátka Bezdrátová sportovní sluchátka Reflect Contour jsou vybavena technologií Dual Lock, kterou tvoří kombinace ergonomicky tvarovaných ušních nástavců a ušních háčků. Dual Lock tak zaručuje absolutní stabilitu a nerušený poslech hudby ve špičkové kvalitě i při těch nejnáročnějších sportovních výkonech. S unikátním designem reflexních kabelů a potu odolnými materiály nejste v ničem během svého výkonu omezováni. Až osm hodin si můžete užívat bezdrátového přehrávání a dálkový ovladač se třemi tlačítky a s vestavěným mikrofonem umožňuje ovládání hudby i vyřizování telefonních hovorů. Společnost JBL se podílí na vývoji zvukové techniky už od počátků 20. století, kdy její zakladatel James B. Lansing pomáhal inovovat ozvučení pro kina i domácnosti během takzvaného „Zlatého věku Hollywoodu“. V období rozvoje rockové hudby se firma stala součástí i tohoto kulturního fenoménu a jejím nejzásadnějším příspěvkem bylo bezesporu ozvučení legendárního hudebního festivalu ve Woodstocku. JBL jde s dobou a od nového tisíciletí se zabývá mimo jiné vývojem vlastních sluchátek a přenosných reproduktorů, které nesou po technologické i zvukové stránce vše co od této ověřené značky očekáváte.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Skvěle drží v uších při sportu
    • Výborný zvuk

• Zvuk, ikdyz dost nabasovany, konstrukce, drzi v usich.
    • Dosah bluetooth pouze v mistnosti a naprimo, na bruslich v kapse je spojeni prerusovane a nedostacujici, spatny mikrofon, volana strana neslysi. Absolutne nedostacujici baterie, po mesice sluchatka prestala nabijet, parovat se. Reklamace, dostal jsem dnes uplne nove a ty nenabiji uz vubec, takze opet reklamace a uz je nechci.

Asi velka smula na dva vadne kusy, kdyby fungovaly jak maji, nemam co se tyce poslechove funkce co vytknout.

• Myslím si že bezdrátová Bluetooth sluchátka, která skutečně dokonale drží v uchu za 2690Kč je férová nabídka. Navíc vodě...

Zobrazit celou recenzi na www.letemsvetemapplem.eu

• , zakoupeno v Ahifi

• velmi dobrý dostah BT