JBL T205BT

Konektor
USB
Typ sluchátek
pecky

• , zakoupeno v DataOstrov s.r.o.

• Mám již druhé stejné tzv. "do foroty", jsem poměrně náročná na poslech hudby a tyto sluchátka mi perfektně vyhovují, jsou vhodná i do menších uší, drží mi dobře, takže naprostá spokojenost
    • Plastové měkčené krytky by mohli být lépe připevněny, ale je to jen malý detail :)

• Hrají velmi kvalitně, výrazné bassy,
    • V uších netlačí,
    • Hrají mírně hlasitěji i při snížení hlasitosti na minimum.
  • , zakoupeno v TEshop

Potřebovala jsem nová sluchátka, po zkušenostech s drátovými, která vydržela cca 6 -9 měsíců i při velmi slušném zacházení, jsem se rozhodla pro blue tooth. Nakonec jsem vybrala JBL T205BT v modré barvě. Po kratší zkušenosti je hodnotím kladně. Mají velmi pěkný zvuk, stejně jako vzhled, obsluha je jednoduchá, propojení s mobilním telefonem snadné, na jedno dobití vydrží trochu méně, než bych čekala, ale není to rozhodně špatné. Poslouchám hlavně audioknihy, takže to je opravdu na dlouhou dobu. V terénu nabíjím přes power banku a dobití je poměrně rychlé. Sluchátka v uchu sedí téměř perfektně a nikde nepřekážejí žádné kabely. Pro telefonování jsou také výborná. Prostě vše funguje, jak má. Se sluchátky jsem rozhodně spokojena a všem, kteří hledají náhradu za stávající či doposud sluchátka neměli, tuto značku a typ doporučuji.

Konstrukce
Konektor
USB
Typ sluchátek
pecky

Bezdrátová sluchátka Bezdrátová sluchátka JBL T205BT vám budou skvělým každodenním společníkem v práci, doma a nebo na cestách. Sluchátka dokáží bezdrátově přenést JBL Pure Bass zvuk, který je pro značku JBL právě tak typický. Náhradní nástavce, odolný plochý kabel a měkký ergonomický tvar sluchátek zajistí stálý a pohodlný poslech po několik hodin. Vestavěný mikrofon potom umožní pohodlné přijmání hovorů bez toho, aniž byste museli telefon vyndat z kapsy. Sluchátka obsahují tří tlačítkový ovladač pro ovládání hlasitosti a přijímání hovorů. JBL T205BT vám umožní přehrávat hudbu až 6 hodiny bez chaotických kabelů zasahujících do výkonu vaší práce. Uplného nabití dosáhnete za pouhé 2 hodiny, takže sluchátka můžete opravdou využívat téměř celý den. Společnost JBL se podílí na vývoji zvukové techniky už od počátků 20. století, kdy její zakladatel James B. Lansing pomáhal inovovat ozvučení pro kina i domácnosti během takzvaného „Zlatého věku Hollywoodu“. V období rozvoje rockové hudby se firma stala součástí i tohoto kulturního fenoménu a jejím nejzásadnějším příspěvkem bylo bezesporu ozvučení legendárního hudebního festivalu ve Woodstocku. JBL jde s dobou a od nového tisíciletí se zabývá mimo jiné vývojem vlastních sluchátek a přenosných reproduktorů, které nesou po technologické i zvukové stránce vše co od této ověřené značky očekáváte.

• , zakoupeno v DataOstrov s.r.o.

• Hrají velmi kvalitně, výrazné bassy,
    • V uších netlačí,
    • Hrají mírně hlasitěji i při snížení hlasitosti na minimum.
  • , zakoupeno v TEshop

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dobrý zvuk, relativně velký dosah bluetooth modulu, lehké, moc se nazamozávají
    • Netěsní dobře zvuk, větší cena, tlačítka na změnu hlasitosti se hůř stiskavaji
    • Dlouhá doba nabíjení v poměru k výdrži
    • Připojení zpomaluje rychlost interentu (možná jen chyba telefonu)

Jsem rád, že je mám a nelituji koupě

• , zakoupeno v Smarty.cz

• S iphonem se páruje prakticky okamžitě
    • Úžasné basy
    • Moc nevím, jak správně nosit ten kabel, ale to je asi můj problém
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Super hrají, rychle se připojí a baterie vydrží
    • Žádný kabel na připojení