JBL Under Armour Sport Wireless Train

Typ sluchátek
uzavřená

Super produkt

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Pohodlné, lehké, dobře drží, dokonalý zvuk, praktické pouzdro, dlouhá výdrž, rychlé nabíjení, možno propojit též kabelem, jednoduché ovládání, hands free funkce.

Nic.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Jsem velmi spokojená.Sluchatka perfektne sedi.Usi i pri delsim noseni neboli a zvuk je famozni.Z hlavy nespadnou ani pri predklonu.Cena je vyssi,ale odpovida kvalite vyrobku.

Konstrukce
Konektor
USB
Typ sluchátek
uzavřená

Sportovní bluetooth sluchátka JBL Under Armour Sport Wireless Train Tak odolná, aby vydržela cokoliv. Sluchátka UA Sport Wireless Train jsou určena pro tělocvičnu. Náušníky SuperVent je uchovávají v chladu a suchu, zatímco povrch hlavového mostu Under Armour poskytuje pocit jemnosti a maximální stabilitu. Sluchátka UA Train zvedají každý repertoár velkým bezdrátovým zvukem JBL Charged Sound. Jednoduchým dotykem loga UA se aktivuje technologie TalkThru, takže budete moci se svým tréninkovým partnerem nebo trenérem komunikovat, aniž byste si museli složit sluchátka z hlavy. Nadměrné ovládací prvky jsou snadno přístupné v průběhu intenzivního tréninku a 16 hodinová výdrž baterie s funkcí Speed ​​Charge přináší hodinu přehrávání již po pěti minutách nabíjení. Testovaná a navržená sportovci pro dlouhou životnost, jsou odolné vůči vlhkosti, náušníky lze ručně prát.  Funkce: Technologie společnosti Under Armour. Díky dvěma unikátním technologiím společnosti Under Armour jsou sluchátka UA Sport Wireless Train určena pro tělocvičnu. Náušníky UA SuperVent kopírují vnější ucho a poskytují skutečnou prodyšnost v lehké, odolné, rychle schnoucí textilii, která je odnímatelná a lze ji prát v rukách. Materiál povrchu Under Armour zcela pokrývá vnitřní část hlavového pásu a náušníků a poskytuje pocit jemnosti a maximální stabilitu.  16 hodinová výdrž baterie s rychlým nabíjením. Bezdrátový zvuk, který trvá dlouho a rychle se nabíjí. Jedna hodina tréninku již po 5 minutách nabíjení.  Multifunkční tlačítko TalkThru. Technologie TalkThru potlačuje hudbu a zapíná hlasově optimalizovaný mikrofon s potlačením hluku, takže budete moci jednoduše mluvit mezi sériemi cvičení, aniž byste museli sundat sluchátka z hlavy. Můžete také ztlumit svůj mikrofon během hovorů a spouštět Siri® nebo Google Now ™.  Bezdrátová technologie Bluetooth®. Jednoduše připojitelná technologie Bluetooth® přináší bezdrátový výkon s nulovým rušením.  Zvuk JBL Charged. Výrazný zvuk laděný pro sport s bohatými basy, které obohatí váš trénink.  Velké ovládací prvky s prvotřídním povrchem poskytují trvanlivost a snadný přístup.  Robustní design s hodnotou IPX4, tato sluchátka jsou testována sportovci - aby odolala potu, požadavkům na trénink a mohli je hodit a vybrat ze sportovní tašky.  Robustní kovové závěsy složí náušníky do hlavového pásu a tvarované tvrdé pouzdro se SuperVent pomáhá s ochranou a schnutím mezi tréninky. Obsah balení:  Sluchátka   Ochranné pouzdro   Nabíjecí kabel   Audio kabel   Průvodce rychlým startem   Bezpečnostní upozornění   Záruční list

Super produkt

Nic.

• , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v Electro World

• Kvalita zvuku
    • Super drzi
    • Podpora Bluetooth i kabel
    • Při běhu venku jde slyšet vitr

Sluchátka jsou super. Osobně mě netlaci. Celkové jsem s nimi velmi spokojen. Jediná nevýhoda je ze jde slyšet jak v nich fouká vitr a to ruší poslech při běhu. V interiéru super

• odolnost vůči potu
    • super drží (vyzkoušeno při běhu, crossfitu i švihadlu)
    • tlačítko rychlého ztlumení na pravém uchu
    • bezva při telefonním hovoru
    • odnímatelné a pratelné náušníky
    • bezvadná výdrž baterie

Naprostá spokojenost ... špunty/buds nebo jak všelijak se dá říkat sluchátkům do ucha, tak ta mě vypadávala a nebylo to úplně pohodlné při jakéholiv činnosti, kde se svižněji pohybuje hlava ... tato sluchátka jsou peckovní a splňují vše co od sportovních sluchátek požadujete.
    Sice stojí tolik kolik stojí, ale vubec nelituji investice ... neměnil bych !!!

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Fyzicka tlacitka
    • Vydrz baterie
    • Vyborny obal
    • Pri cviceni se ani nehnou
    • Nejsou uplne pohodlna, ale vzhledem k urceni ve fitness
    • Nejsou to pohodlna sluchatka na noseni cely den
  • , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Tento produkt splňuje parametry pro které byl navržen a zkonstruován.

Hledal jsem náhradní sportovní sluchátka za špuntovky které mě časem začali otravovat a narazil jsem právě na tyto protože náš trh není zrovna obklopen fitness headsety neváhal jsem a šáhl po nich všema deseti nehledě na cenu. Mám aktivní práci a věnuji se výhradně skákání přes švihadlo a dvakrát do týdne tréninkům v boxu. Co vážně u těchto sluchátek překvapí je jejich konstrukce, zvolený materiál, silnější stisk na úkor komfortu, dlouhá výdrž a rychlé nabíjení. Na druhou stranu si myslím že zvuk patří k těm průměrnějším a maximální hlasitost by mohla být o špetku vyšší. Sluchátka drží velmi pevně a doporučuji je všem sportovním nadšencům. Headset nedoporučuji pro běžné nošení po ulici nebo k hraní na PC, protože v této kategorii najdete mnohem lepší konkurenty. Takže pro sport ano, ostatní ne.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Zvuk
    • Kvalita
    • Vydrž
    • Tlačítko na odposlech
    • Zvuk ve vetru

Jsou drahé ale peněz nelituji. Do fitka lepší nejsou. Vyzkoušených mám desítky sluchátek,tyto první mi konečně vyhovují. Jsem rád za 3 letou záruku.

• Do fitka jako dělané. Zmacknu na boku tlačítko a ztlumi se hudba. Hrají dost nahlas. Zvuk není špatný do fitka až až.. a to jsem rozmlsany z domácí aparatury za pár set tisíc. Hledal jsem sluchátka u kterých uslyším i ruch okolo, nemám rád hrobové ticho.
    • Cena. Nikdy jsem za sluchátka na sport nedal víc jak 2tis.

Pokud hledáte sluchátka na cvičení, neznám lepší.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Na sluchátka jsem se neskutečně těšil.Dlouhou dobu jsem používal in ear sluchátka od sony xb80bs a už delší dobu mi vadilo zasouvání špuntů do uší.Takže jsem hledal adekvátní náhradu.JBL UA byla jasná volba.Mám je cca.týden.Sluchátka jsou pevné konstrukce a něco vydrží,nebál bych se je nosit i bez pouzdra pouze v tašce. Naušníky skvěle nasávají pot a rychle schnou a nezapáchají,sluchátka nepadají ani nekloužou z uší.Přítlak je větší,ale kvůli druhu použití sluchátek je to nutnost.Doma jsem je měl nasazené asi tři hodiny a nebylo to nic extrémního.Zvukově jsou nad mé očekávání.Mají zábavný charakter.Moje první JBL sluchátka,basy jdou do popředí,má to správný drajv při cvičení.Středy i výšky neustupují do pozadí tolik,kolik bych čekal.Rock,Metal,Electro..všechno zní poslouchatelně a líbivě.Hledal jsem BT sluchátka na uši a dostal jsem parádní kousek,který míři spíše více k vyšší třídě.Měl sem obavy,aby se spojení s Under Armour zbytečně neprodražilo na úkor kvality zvuku.Ale opak je pravdou.Jedinou výtku mám zatím při ovládání přes BT,občas reagují tlačítka zesílení zvuku a stop/start opožděně.Přes kabel sem zatím nezkoušel,hovor také ne.Doplním později.Funkce TalkThru funguje parádně.Doporučuji.Na našem trhu takových sluchátek,pro tohle použití minimum.