JVC HA-EB75

Sluchátka do uší HA-EB75-BE JVC Sportovní sluchátka do uší nastavitelná, pět poloh pro pohodlné nošení Ideální při cvičení různých sportů Vysoký výkon, silné basy díky...
Doporučená nabídka EuroKing

Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

Ze všech sluchátek pro sport mi tato sluchátka nejlépe sedí v uších, mají výborný zvuk, škoda jen že není též bezdrátová alternativa pro bluetoth.

• , zakoupeno v ObchodCR

• Nízká cena
    • Kvalitní zpracování
    • Velice slušný zvuk
    • Výstupek na sluchátkách, který má údajně sloužit k lepšímu zavedení zvuku do ucha, mě v levém uchu částečně tlačí a zhruba po 30 minutách je to už nepříjemné. To však není sluchátky, ale mým uchem. :)

Doporučuji. Dlouho jsem hledal sluchátka na běhání a tyhle se plně vyrovnají výrobkům v ceně cca 500-1000 Kč. Zpracováním rozhodně nejde o nejlevnější sluchátka, která si představíte za cenu okolo 250 Kč. A při běhání nespadnou!
    Já si akorát musím zvyknout a naučit se zavádět sluchátka do ucha tak, aby mě levý výstupek netlačil. Po chvíli lomcování se mi to daří.

Konstrukce
Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

Sluchátka do uší HA-EB75-BE JVC

Sportovní sluchátka do uší nastavitelná, pět poloh pro pohodlné nošení

Ideální při cvičení různých sportů

Vysoký výkon, silné basy díky ovladači Neodym 13,5 mm

Sada obsahuje:

• Sluchátka HA-EB75-BE JVC BTE
  • Obaly výrobce
  • Doklad o koupi
  • Ideální pro sport díky odolnosti proti potu
  • Vysoká kvalita zpracování
  • Velké neodymové magnety