Klipsch Reference R6

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Výběr podle hodnocení na webu.V první (měněné) objednávce mě zmátlo video, které nepatří k objednaným sluchátkům KLIPSCH R6 ale k KLIPSCH R6I, takže jsem posílal R6 na výměnu za R6I

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Klipsch Reference R6, Nová řada sluchátek Reference nahrazující úspěšné modely S4 II a S4i II. Lehká a elegantní sluchátka do uší, extra basy, izolace okolního hluku, citlivost 110dB, frekvenční rozsah 10 Hz - 19 000Hz, impedance 18 ohm.

Legendární zvuk a skvělé provedení

Po více než šedesáti letech výroby legendárních reproduktorů, jsme se rozhodli tohoto výrazného dědictví využít při naší revoluci i na poli sluchátek. Od roku 2007 vyrábíme ty nejinovativnější  sluchátka na trhu. Vítězíme v provedení i v poskytnutém pohodlí.

Tak pohodlné, že jsme si to dali patentovat

Sluchátka Klipsch Reference R6 využívají stejně vyspělé akustické konstrukce a designu jako naše legendární reproduktory pro domácí kina série Reference, nabízející skvělý výkon, zvuk i vzhled.

Byla zkonstruována k čistému přednesu a navržena jako nejlépe znějící a nejpohodlnější sluchátka na Zemi, která jsou ztělesněním legendárního zvuku Klipsch.

Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděli uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Má je pouze Klipsch.

Tvar, funkce a provedení

Jsou vyrobeny z kombinace hliníku a elastomeru. Díky tomu je jejich elegantní design lehký, odolný a pohodlný.

Vaše hudba může znít lépe. Stačí si říct

Elektrodynamický měnič se zdvojeným magnetem pokrývá široké frekvenční pásmo s dynamickými detaily a produkuje pozoruhodně realistický zvuk.

Nový plochý kabel, odolný vůči zamotání

Vylepšený, odolný kabel. Bezproblémové smotání a přeprava.

Příslušenství

Jsou dostupné v černé a bílé barevné variantě. Součástí balení je pouzdro na zip a 4 různé velikosti ušních nástavců, abyste si mohl vybrat ten pro Vás nejvhodnější.

• Frekvenční rozsah: 10 - 19.000 Hz

• Velmi čisté výšky.
    • Velmi čisté středy.
    • A velmi silné basy.
    • Pohodlí v uchu.
    • Skvělý výběr pohodlných náušníků.
    • Perfektní tlumení okolního zvuku.
    • Pro někoho může být až příliš bassů, což se dá určitě vyřešit ekvalizérem, řekl bych, že vše je ale perfektně vyvážené.
    • Kabel, přes který se můžou ozývat nárazy, ale také nic, co by se nedalo vyřešit.

Sluchátka jsem se rozhodl si pořídit po předchozí zkušenosti se sluchátky Klipsch reference S4, která byla velice dobrá. Jediné, co mi chybělo, byla kapka bassů navíc, ta kapka je tu znát opravdu hodně, je to až nezvyklé oproti předchozímu typku, když si od basů odvyknete a tady jich dostanete nápáleno slušně, ale žádný z dalších segmentů kvůli tomu netrpí, výšky i středy jsou perfektní, nemůžu si stěžovat, jsem nadmíru spokojen! Sluchátka se ještě rozehrají, ale už teď jsem opravdu nadšený, tady se nedá šlápnout vedle.
    Jiná sluchátka už mě tak neoslovují, na zvuk Klipsche jsem si už nějak zvykl.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Kvalita hudebního přednesu
    • Plochý kabel
    • Rovný jack
    • Konstrukčně pevné zpracování
    • Perfektní záruční servis
    • Tomuto výrobci zůstanete věrni
    • Hezčí zpracování vůči výrobku spadajícímu do vyšší střední třídy
    • Nepraktický ovladač + jeho levné zpracování

Sluchátka mi byla nabídnuta jako alternativa za požkozený model S4a. Co se týče vzhledu a praktičnosti samotných pecek, jsme o krůček blíže k dokonalosti. Design je téměř nudný ale prakticky a vše je zpracováno pevně až bytelně, vyvedení kabelu taktéž doznalo lepšího zpracování. Samotný kabel zůstal plochý, nemám co vytknout, jeho praktičnost je přínosná, nemotá se. Výtku mám ale k nové verzi ovládání na kabelu, ovládání mi více vyhovovalo v části rozdvojení, nikoli téměř u ucha jak je tomu u tohoto modelu, má zbytečně tendenci stahovat levou pecku a často zadrhává o límec oblečení. Současně nechápu samotné zpracování ovladače, je velmi levné, stisk tlačítka je často v zimním období nemožný, jakoby bez odezvy, tři tlačítka na větším ovladači jako má verze i bych uvítal více. To je velké mínus. Ohledně samotné produkce zůstávám dále velmi spokojený, přednes je stále ve výši kvalit této značky na kterou jsem si dobře zvyknul a vyhovuje mi.

• Otestovali jsme pro Vás sluchátka Klipsch Reference R6 a porovnali je i se staršími modely. Jak si vedly? Stojí opravdu ...

Zobrazit celou recenzi na www.pcdays.cz