Koss PRO3AA

• , zakoupeno v CZC.cz

Klasika, vyrovnaný(pro rockera :-)) zvuk

• , zakoupeno v Top Top

• Solidní provedení.
    • Kvalitní reprodukce v celém frekvenčním rozsahu bez zkreslení.
    • Dobrý poměr cena/výkon.
    • Sluchátka mám krátce, žádné zápory jsem nenašel.

Osvědčená značka.

Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• Velmi čistý a „zábavný“ přednes. Špičkový design. Titanem potažené membrány. Ideální sluchátka pro domácí studio. Výborně tlumí okolní hluk a přitom jsou velmi pohodlná. Zvukově jsou skutečně na profesionální úrovni.
  • Již na první poslech člověka doslova unesou. Naštěstí basy nejsou zvýrazněné extrémně, cože je tak typické pro většinu produkce firmy Koss... Zvuk je hutný, avšak vyrovnaný. Nikde nic nechybí, nic nepřebývá. Zároveň je poslech jenoznačně příjemný a spíše muzikální, než strohý.
  • Díky nízké impedanci a slušné citlivosti by si s nimi měl poradit i každý discman/MP3 přehrávač, kvůli svým rozměrům a konstrukce ale nejsou na venkovní použití příliš vhodná. Pro poslouchání za pohybu nesedí na hlavě dostatečně pevně. Při přenosu může vzhledem k jejich rozměrům a tvaru poměrně snadno dojít k mechanickému poškození.
  • kmitočtový rozsah: 15 - 20.000 Hz
  • zkreslení: pod 0,1 %
  • citlivost: 100 dB SPL (1 mW)
  • impedance: 60 Ohm
  • hmotnost: 300 g
  • přívodní kabel: přímý 2,5 m, 1 vstup, 3,5 mm zlacený Jack + šroubovací redukce na 6,3
  • uzavřené koženkové náušníky

• Záruční doba: 24 měsíců

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz

Klasika, vyrovnaný(pro rockera :-)) zvuk

• Kvalita zvuku (hrají opravdu velmi dobře). Porovnávám s mými předchozími Sennheiser HD485 a Koss je o level výše
    • Pohodlné - dají se používat i celý den aniž by tlačily, přitom mají dobrý přítlak
    • Design
    • Hrají dobře i na smartphone (Xperia X10mini)
    • Praskající úchyty náušníků - praskl po 2 měsících používání (vyřešeno domácí opravou)
    • Mikropraskliny se objevují i na mostu přes hlavu

Velmi těžko hodnotit, kvalitu zvuku bych ohodnotil 90%, ale praskání plastových dílů těmto sluchátkům snižuje mé hodnocení na 70%

• lehká, dobrý zvuk, odhluční okolí
    • lámavost, proto minus jedna hvězdička

při každodenním používání (cca 2roky, několik hodin denně) stále dobrý zvuk, lehkost, nemáte pocit stlačené hlavy, netlačí na uši naopak je hezky zakrývají, nejeví známky opotřebení a to s nimi nezacházím nijak ohleduplně. jediné minus, lámavost úchytu "naušníku", ale mají doživotní záruku, tak není problém.
    I při vyzkoušení jiných, dražších, stále vedou!!!
    v létě se v nich ani moc nepotí uši.
    4AA jsou zvukově podobné, jen mají dokonalejší odhlučnění, ale jsou nesrovnatelně těžší a brzo z nich bolí hlava, nedají se nosit celý den.

• Technické parametry - SUPER
    • Amatérské a zfušované zpracování těsnění mušlí!!!

Po cca dvou letech OBČASNÉHO POUŽÍVÁNÍ V INTERIÉRU (1 x za 14 dní je moc) sám "slezl" nástřik koženky na textilních mušlích, následně se textil /dá-li se to tak nazvat/ oboustranně po celém obvodu odpáral.
    Mám vybraná jiná, skutečně profesionální a za diametrálně jinou cenu, ovšem s KOŽENÝMI kryty mušlí.

TENTO SHIT DŮSLEDNĚ NEDOPORUČUJI!
    Neskrblete, přidejte si tři tisíce a kupte PROFI.

• sluchatka su plastove a po cca 2 letech vyhradne domaciho pouziti se proste rozpadli.

nedoporucuji

• -ZVUK!!!
    • -tlumení okolního zvuku
    • -luxusní basy
    • -trošku tlačí na uši, ale mám je chvíli, to se opotřebí
    • -na plnou hlasitost v PC hrajou mírně potišeji

Nemám šanci slyšet okolní zvuk, když mám tato sluchátka na hlavě, natož když v nich něco hraje, to už bez šance. Výborně basují, já si na tom tedy potrpím, někomu se to může zdát až přehnané, ale mě to vůbec nevadí. Hrajou mírně potišeji na plnou hlasitost v PC, ale kvůli řvaní do ucha sem si to nekoupil. Kabel je dost dlouhej, možná až moc, ale smotá se.
    Jinak potvrzují kvalitu od KOSSu, ten zvuk je prostě nádhernej, mám tu i nové UR40 a rozdíl vidím v tom, že UR jsou víc slyšet do okolí, mají o něco výraznější basy ještě, ale už nemají tak čisté středy a krystalický zvuk jako tyto, to je fakt nádhera.
    Metalisti budou chválit :-)

• doživotní záruka kterou určitě využijete
    • poměrně komfortní
    • velmi křehká konstrukce (plasty jsou málo pružné)
    • za tu cenu mizerný zvuk
    • jako u všech KOSSů moc basů

Značka KOSS a její "popularita" je pro mě velkou záhadou, všechny sluchátka značky KOSS mají do kvality daleko, ale i přes to jsou oblíbená, tyto nejsou vyjímkou.
    Měl jsem je na hlavě krátkou dobu a jsem rád, že jsem to přežil. Jako vždy se značka KOSS prokázala poměrně mizerným zvukem za velkou cenu (viz. KOSS MV-1 nebo PRO4AA). Můžete si být na 100% jistí tím, že za tuhle cenu seženete mnohem lepší sluchátka (např. Audio-Technica ATH-T500, nebo mnoho jiných otevřených sluchátek jako třeba AKG K530 nebo o něco dražší Audio-Technica ATH-AD500). Podle ohlasů dochází často k prasknutí plastové konstrukce, což je zmíněno i na stránkách www.koss.cz. Mušle jsou provedeny dobře, nošení je komfortní, přítlak by mohl být menší.
    Moje doporučení - za tu cenu si kupte něco jiného (AKG, Audio-Technica, Sennheiser,...), tohle je zbytečné vyhazování peněz.

Která sluchátka se tady na tý stránce prodávají,nějak špatně to maj na všech webech...!!!

• , zakoupeno v Top Top

• Solidní provedení.
    • Kvalitní reprodukce v celém frekvenčním rozsahu bez zkreslení.
    • Dobrý poměr cena/výkon.
    • Sluchátka mám krátce, žádné zápory jsem nenašel.

Osvědčená značka.
    Kvalita za slušnou cenu.
    Doporučuji.

• Prádně sedí na celém uchu
    • Plast velmi tuhý (nevrže)
    • Fantastický a kristalicky čistý zvuk
    • Ohromný zvukový objem
    • Šňůra není kroucená
    • Šňůra je dostatečně dlouhá
    • Šňůra je vyvedena jen na jedné straně
    • Super Design
    • Doživotní záruka
    • Hmotnost
    • V akustické hudbě malinko více basů

Jako sběratel sluchátek KOSS bylo jasné, že se jednou stanou dalším dílem mé mozaiky i tato obří Hi-Fi sluchátka.
    První dojem je ale ještě mnohem monstróznější. Krabice pomalu jak na zimní boty, je opravdu přerostlá, avšak to je jen dobře. Sluchátka jsou skvěle zabezpečená, proti pádu, proti vlhku a proti kopancům, kousancům a škrábancům nějakého cholerického pošťáka, kterému stovky hodin za volantem nějak nejdou k duhu.
    Po vybalení zjistíte malou perličku. Velký jack 6mm, není nějaký obyčejný bajonet, ale velmi přesná šroubovací redukce a pochopitelně pozlacená. To už ale mnozí z nás známe a bereme jako standard. Další supervěcí je kód na registraci pro doživotní záruku. Tentokrát ale již ne za manipulační poplatek 250,- Kč ale jen 50,- Kč. To je fakt skvělé.
    Spokojený jsem i se šňůrou, která není-opakuji není, kroucená a je vyvedená pouze z levé mušle.. Délka 2 metry Vám opravdu vystačí ke každému aparátu, u kterého si chcete třeba jen hodit hrbem na rovnou zem a nechat se unášet libými tóny.

Zvuk !!! Páni ten zvuk. To je opravdu lahůdečka. Ovšem počítejte s tím, že objevíte nové věci. Bohužel zjistíte, kolik máte nekvalitních nosičů, ale oproti tomu objevíte nové prvky a drobné niance tam, kde byste je ještě před nedávnem nehledali.
    Mám akorát pocit, že Jazz a hudba s akustickými nástroji je místy příliš moc basitá. Nicméně, nejvíce to pocítíte až při vyskokých hlasitostech a dnes máme již snad všichni možnost upravit dodatečně ekvalizační křivky ku prospěchu poslechu.
    Do mušle dostanete celé ucho....i s náušničkami (pokud to není kolo od trakaře). Teď je mám již asi 2,5 hodiny na hlavě a začínám trošku pociťovat vyšší tlak před ušima směrem ke spánkům. Zde je přítlak možná dost vysoký. Ale když já mám hlavu jak starosta, takže to bude zřejmě zavádějící údaj. The Commitments ale doposlouchám, je to s těmi sluchátky prostě boží.

!!! DODATEK !!! POZOR !!! DODATEK !!!
    Je 8.12.2012 a již potřetí balím sluchátka k reklamaci. Výsuvné nožičky jsou z tak chatrného plastu, že praskají i při málo používání. Sice pomalu a na mnoha místech jen v malinkých prasklinkách, ale zato naprosto jistě. Jsem velmi zklamán.
    Nechápu, proč výrobce nepoužil klasické kovové kalené planžety jako třeba i u některých svých lacinějších modelech. Naprosto to degraduje kvalitu toho zbytku. Proto dodatečně snižuji své hodnocení sluchátek ze 100% na 70%.