Koss UR18

Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 178 recenzíDalší informace

plná

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Cena, kvalita poslechu

• , zakoupeno v Alza.cz

Se sluchátky jsem spokojen. Poslech hudby s nimi je daleko hodnotnější a zvuk plnější než z reproduktorů na jakémkoliv přehrávači. Sluchátka jsem si objednal na základě doporučení příbuzného. Sluchátka mohu každému jen doporučit, i když jsou jistě ještě daleko kvalitnější. Mě tyto plně postačují a splňují mé požadavky.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Supr zvuk skvělé basy .

Pohodlne sluchatka ktere maji skvěly zvuk jak u filmu tak u hudby .Pro domáci poslech dostatečné

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
plná

Koss UR18 sluchátka pro domácí poslech. Velmi lehká, příjemná polouzavřená nižší střední třídy Měkké koženkové náušníky. Mimořádně příznivá cena. Sluchátka lze složit. Pro transport lze dokoupit ochranné pouzdo Case A. Sluchátka Koss UR18:• mušle polootevřené • náušníky circumaural, koženka • kmitočtový rozsah 25 - 15.000 Hz • zkreslení < 0,3 % • citlivost 92 dB SPL (1 mW) • impedance 32 Ω • hmotnost 165 g • kabel 2,5 m do obou mušlí • konektor 3,5 Jack

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt
    • Velmi lehká, dají se nosit na hlavě celý den bez problémů.
    • Dají se složit
    • Velké "náušníky" - neopírají se o uši, ale o hlavu.
    • Po čase se začne drolit povlak z gumy (nebo co to je) na molitanech sluchátek a odpadávají černé drobky.
    • Viz popis níže.

Tyto sluchátka, jsem si koupil už jednou před cca 6ti lety. Bohužel následkem intenzivního používání odešly do věčných lovišť (mechanický problém). Protože jsem byl velmi spokojen, nebylo co řešit a koupil jsem si je znova.

Bohužel následně přišlo rozčarování.

Ty předcházející měly doslova křišťálově čistý plný zvuk. To se ovšem o nových nedá říct ani zdaleka. Zvuk je zastřený a zní jako ze sudu. Takže buď jsem narazil na špatný kus nebo se u KOSSe rozhodli že za ty prachy to prostě nemůže hrát tak kvalitně (jak by k tomu přišli ti, co si koupí model za několik tisíc, nebo v rámci šetření nákladů) a trochu je upravili.

• Zvuk
    • Odlupující se koženka na náušníku

Bohužel se mi zcela sloupala kozenka na náušnících a nevím kde sehnat náhradní. Jinak zvuk si myslím pro domácí použití bez problémů.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Cena, kvalita poslechu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Supr zvuk skvělé basy .

• slušný kmitočty
    • hrají dobře
    • za málo peněz hodně muziky
    • nastavitelné
    • snad jen to že jsou velký :)

Tyto sluchátka mě celkem překvapila svým celkovým výkonem a hrají za tu cenu až nezkutečně dobře.
    Hledal jsem cenový kompromis a tohle se opravdu povedlo. Můžu jen doporučit pro ty co nemají peníze na značkovější sluchátka.
    Měl jsem je původně k mobilu, který mi pořád padal i s kabelem takže se to na něm celkem podepsalo - v jack 3,5mm mi vynechává spoj na levou stranu, ale to už je můj problém :)
    Jak jsem už pasl za málo peněz hodně muziky :)

• Komfortní

Skvělé

• pohodlnost
    • délka kabelu
    • CENA!
    • maximální požitek z hudby
    • horší konektivita s některými zařízeními

Jsou prostě skvělé.

• Jsou velmi lehké
    • Dobře skladovatelné
    • Dobře sedí na uších
    • Kabel
    • Kabel je po obou stranách sluchátek,mohou se zamotat
    • Vhled se mi nelíbí
    • Zvuk MP3 a tak .... musí být naplno aby nešly slyšet okolní zvuky

Jsou velmi dobré na poslech hudby a zvuku
    Zvuk je dobrý ,po hodině začínají bolet uši :(

Je to vyrobeno pro začátečníky

• lehká váha
    • vhodné pro dlouhý poslech
    • skoro je na hlavě nevnímáte
    • vhodné pro pc, notebook
    • kvalita
    • spolehlivost
    • nedoporučil bych pro zařízení s nižší hlasitostí výstupu

doporučuji pro neprofesionální uživatele