Krüger & Matz SLU0036

• cena, rychlost.
    • Návod Češtině není

v celku pohodě

• , zakoupeno v Elektromikulov

• "Za málo peněz hodně muziky". Sluchátka splnila má očekávání. Dobře fungují po celém bytě. Pěkně sedí na hlavě. Provedení sluchátek mi vyhovuje. Sluchátka jsem si koupila z důvodu, abych nerušila sousedy.

Sluchátka doporučuji těm, kteří si chtějí koupit obyčejná bezdrátová sluchátka. Zvuk je normální, dobrý. Cena odpovídá kvalitě. Já osobně jsem spokojena.

Konektor
3,5 mm Jack

Bezdrátová sluchátka 5 v 1

Vysoká citlivost, odolnost proti rušení, silný signál, vynikající výkon,

Bass reproduktor pro skvělý Hi-Fi zvuk

Možnost připojení TV, VCD, DVD, PC, MP3 atd.

Vhodná pro chatování

Vestavěné FM rádio možno připojit i kabelem

Hi-Fi zvuk

• Přenosová frekvence: FM 86 +- 0,5 MHz
  • Dosah: 30 metrů ve volném prostoru, efektivní dosah přes 8 metrů ( signál prochází zdmi a dalšími překážkami

Mikrofon ve vysílači

• Návod Češtině není

v celku pohodě

• , zakoupeno v Elektromikulov

• , zakoupeno v Eberry.cz

za nízkou cenu průměrná kvalita

• , zakoupeno v tipa.eu

• nekvalitní výrobek - no, za tu cenu !?

vybral jsem ho proto, že ten kdo to bude používat má vemi malé požadavky. Koupil jsem dva a oba musím opravit. Vysazuje - studené spoje, přerušené spoje - malý dosah, při natáčení hlavou chrastí už na 4m. Nedoporučuji! Já používám SONY MDR-RF 865R, ale to je naprosto jiná kategorie.

• , zakoupeno v tipa.eu

• Splňuje požadavky pro moje použití ...

Používám sluchátka při sledování televize tak, aby rodina netrpěla vysokou hlasitostí televizních reproduktorů (hůře slyším)

Jsem spokojen s nákupem

• koupil jsem sluchátka na svátky rodině k televizi. První den fungovaly perfektně všichni byli spokojení, dokonce i na vzdálenost 8 metrů. Druhý den ale započala změna, zpočátku bylo vše v pořádku pak ale po půl hodině začala sluchátka vypadávat a samovolně naskakovaly rozhlasové stanice. Nyní jsou pravidelné výpadky po 5 minutách a stanice nenaskakují musím resetovat + scan, ale naskočí rozhlasová stanice, po opětovném opakování se teprve zapne televize.
    • Jako chůvička by matky asi zaplakaly, neboť jsou opět výpadky, takže může jenom snít o tom , že uslyší dítě.
    • Jinak můžu vřele doporučit jako bezdrátové radio, to hraje pořád.
    • Ještě poznámka, při použití baterií ve vysílači je poslech čistý ve chvíli,kdy připojím odpovídající zdroj přes síť ve sluchátkách to drnčí jak v transformátoru.

Jinak můžu vřele doporučit jako bezdrátové radio, to hraje pořád.

• , zakoupeno v tipa.eu

• Provedení se jeví jako kvalitní za nízkou cenu
    • Sluchátka jsem zatím nezkoušel ale je to typ s malými mušlemi, které nepřikryjí celé ucho

Sluchátka jsem koupil jako dárek, takže je nemohu přesně hodnotit, ale zdají se být udělané kvalitně a jsou i hezky zabalené, já jsem za tu cenu, za kterou jsem je pořídil velmi spokojen. Určitě asi nelze čekat nějaké extra velké rozsahy basů a pod., svému účelu ale poslouží, dneska už se nekvalitní zboží nevyrábí.

• , zakoupeno v tipa.eu

• nemá možnost nabíjení baterií ve sluchátkách. je tedy potřeba často rozebírat sluchátka a měnit baterky

kvalita podání zvuku plně odpovídá ceně - za málo peněz málo muziky