KZ ZS5

Účel
k mobilním telefonům

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

• na cenovou relaci v níž se pohybují hrají skvěle

I přes příznivou recenzi jsem neočekával žádný zázrak. Obavy se však nenaplnily a první pocit ze sluchátek byl dobrý, skoro bych řekl skvělý a po doladění zvuku v ekvalizéru jsem byl naprosto spokojen. Měl jsem možnost vyzkoušet i dražší ale byly by to vyhozené peníze. A jestli se bojíte větší konstrukce a umístění kabelu tak jen mohu doporučit, protože nic z toho nijak neobtěžuje a v uchu o nich ani nevíte.....

• , zakoupeno v BezdratovePecky.cz

Nevěřil bych,že takhle můžou hrát špunty a už vůbec za takovou cenu.Velmi příjemné překvapení

• , zakoupeno v BezdratovePecky.cz

• Doslova za málo peněz hodně ale opravdu hodně muziky!
    • Z mého pohledu výborný zvuk

Sluchátka s ovládáním hlasitosti
Sluchátka s Bluetooth
Účel
k mobilním telefonům

HiFi sluchátka s dokonalým zvukem

Profesionální sluchátka KZ ZS5 mají bezkonkurenční kvalitní zvukový přednes. Jejich špičkový zvuk předčí i několikanásobně drašží konkurenci.

Zvuk KZ ZS5 je neskutečně detailní v oblasti výšek, středů i basů. Sluchátka dokáží detailně reprodukovat celé frekvenční pásmo.

Písničky, které jste mysleli, že již dokonale znáte budete znovu objevovat a prožívat díky těmto špičkovým HiFi špuntům do uší.

Hybridní sluchátka s osmi reproduktory

Každé sluchátko KZ ZS5 má v sobě zabudovány 4 odlišné reproduktory. Každý reproduktor hraje pouze svěřené frekvence, díky tomu je dosaženo dokonalé detailnosti v celém frekvenčním pásmu.

Hluboké basy

O basové podání sluchátek se stará velký dynamický reproduktor s průměrem 11mm.

Optimální středy

Středový dynamický reproduktor má průměr 6,4mm. Část střeodových frekvencí se také směrována na tlakový reproduktor Knowles 30095 vyráběný v USA.

Čisté výšky

O detailní výšky se starají hned dva značkové tlakové reproduktory Knowles 30095 a specializovaný 1205.

Vyměnitelný kabel

Přesto že KZ ZS5 mají kvalitní tlustý kabel rovnou v balení je možné ho jednoduše vyměnit. Pokud rozbijete kabel, tak už nebudete muset vyhazovat celá sluchátka!

Symetrický TPE kabel

Přívody ke sluchátkům jsou symetricky dlouhé. Celková délka kabelu je 125cm. Povch je z antialergenního TPE plastu.

Zakřivený 3,5mm Jack

Konnektor kabelu je ohnut o 90°, je odolnější než běžné rovné konnektory. Samozřejmostí je pozlacení, které zlepšuje vodivost.

Sluchátka s mikrofonem

Kabel KZ ZS5 je osazen kvalitním mikrofonem, značky Knowles, imoportovaným z Ameriky. Mikrofon je integrován v ovládání. Pouze pomocí jednoho tlačítka lze pohodlně pozastavovat přehrávání, přeskakovat písničky a přijímat hovory.

Sportovní nošení

KZ ZS5 mají tvarovatelný kabel a nosí se stylem „za uši“. Ohebný kabel lze přesně přispůsobit každému uchu, sluchátka pak perfektně drží a lze je použít i na sportovní aktivity. Pozor ovšem na nadmíru potu, sluchátka nemají IPx certifikaci.

Speciální tvar

Sluchátka jsou tvarována tak aby dosedla do vnitřního žlábku ucha. Špunty jsou ergonomicky nakloněny zhruba o 15° a respektují tak přirozený sklon zvukovodu.

Originální sluchátka

Netradiční design sluchátek vypadá jako krásný malý diamant. Tělo sluchátek je vyrobeno z kvalitního ABS plastu, který se například používá pro výrobu kojeneckých lahví.

Šedá nebo modrá

Sluchátka KZ ZS5 jsou k dispozici v nenápadné šedé nebo stylové modré barvě.

Porovnání s KZ ZS6

V našem eshopu můžete zakoupit i kovový model KZ ZS6, podívejte se na hlavní rozdíly v konstrukci oproti ZS5.

Pěkné balení

KZ ZS5 jsou uložena v pěkné malé krabičce. Součástí balení je:

Sluchátka s kabelem, 3 páry špuntů ruzných velikostí, český a anglický manuál.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Perfektní zvuk
      • Příjemně sedí v uchu
      • Dobrý útlum okolí
      • 3 páry špuntů
      • kabel (černý) se poměrně zamotává, pamatuje si tvar a má mikrofonní efekt, je vyroben z gumy.

Velice luxusní zvuk, podobný sluchátkům prodávaným o několik tříd výše.
      Basy příjemné, ale ne přeřvané
      Středy tak akorát
      Výšky dobré

S použitím s kvalitním hifi MP3 přehrávačem a kvalitní bezztrátovou hudbou se jedná o zvukový zážitek...

• Jak hrají nejlepší špunty do uší? Jedním slovem famózně. KZ ZS5 mají neuvěřitelně bohatý zvukový přednes. V písničkách, ...

Zobrazit celou recenzi na www.bezdratovepecky.cz

• Cena (v Číně, ale i ta česká ujde)
      • Úžasně definované mocné basy
      • Prostorový vjem
      • Zvuk celkově ... úplně jiná dimenze (a to nemluvím o low cost peckách, měl jsem Sennheiser IE 8 i IE 80)
      • Malinko trpí na sykavky (kolem 10 KHz je špička, jde slyšet)
      • Mě osobně se pouzdro jednoho sluchátka "rozlousklo" a utrhl drátek k měničům...po nějakých pokusech o reklamaci jsem si sám spájel a zalepil pořádně

Každý člověk by měl poslechnout tyto pecky, než investuje do známých značek jako Sure, Sennheiser atd. Nejsou dokonalé, ale za cenu není co řešit. Nechat v taxíku sluchátka za 20$ nebo 6000 czk je velký rozdíl :D

• , zakoupeno v BezdratovePecky.cz

• Doslova za málo peněz hodně ale opravdu hodně muziky!
      • Z mého pohledu výborný zvuk
    • , zakoupeno v BezdratovePecky.cz

• Mimořádně čistý a konkrétní zvuk s hutnými basy.

Možná až moc výšek, ale to může být spíš problém konkrétního mobilu.

• Zvuk při správně zvoleném zdroji
      • Moc ostré výšky
      • Přebasovanost
      • Unavující poslech

Co na to říct,koupil jsem je vyzkoušel a dal dceři.Tohle opravdu není pro mě.Používal jsem je s Cowon i9 plus a málem to mé uši nepřežily.Tak extrémně ostrý zvuk jsem ještě neslyšel.Myslím si,že se správně zvoleným zdrojem by to byl asi lepší zážitek,ale s tím co mám já k dispozici to opravdu ne.To jsem radši vytáhl ze šuplíku Vsonic VSD1S za stejnou cenu a dokázal poslouchat hudbu déle jak v případě KZ,tíím jim nechci ubírat potenciál,který určitě mají,ale asi pro jiný druh uší

• Vyměnitelný kabel
      • Zvuk zvuk zvuk...

Sluchátka jsem si vybral na základě pozitivních recenzí, neboť špunty z hygienických důvodů nelze vyzkoušet. Bohužel, KZ ZS5 jsou zatím zvukově nejslabší za všech špuntů, které jsem kdy vlastnil. Číňané sice dokázali do skořápek nacpat čtyři měniče ale výsledný zvuk je žalostný. Výšky jsou dominantní, kovově šustivé až agresivní, střední pásmo nevýrazné, nízké kmitočty veškeré žádné (testováno bez ekvalizace). Detaily jsou sice nadprůměrné, ale téměř neposlouchatelné. Celkově je zvuk sterilní, nehudební. "Vylepšující" kabel od výrobce (postříbřená měď) zvuk příliš nevylepší. Číňané zkrátka kvalitní sluchátka neumí. Za poloviční obnos, pořídíte jednoměničová sluchátka s o dvě třídy kvalitnějším zvukem. Náročnějším milovníkům poslechu sluchátka KZ ZS5 rozhodně nedoporučuji. Jediný Plus je vyměnitelný kabel, ale bez kvalitních sluchátek...

Ps: S ekvalizací (kterou nepoužívám) může být zvuk snesitelnější.

• , zakoupeno v BezdratovePecky.cz

• velmi kvalitní reprodukce, dobře drží za ušima