LAMAX Muse1

LAMAX Muse 1 – Mohutný zvuk pro váš playlist! Špičková elegantní sluchátka vyrobená z odolných materiálů. Ovládání je naprosto intuitivní, vyladěno do nejmenších detailů a to přímo na skořepině. I bez lístků si můžete užít koncert z první řady. Nasaďte si na hlavu sluchátka LAMAX Muse1 a přeneste se před stage kdykoliv a kdekoliv chcete. Díky bezdrátové technologii Bluetooth vám nebudou překážet žádné kabely.

Nerušený poslech v kanceláři i venku

Ať už studujete v knihovně, sedíte za pracovním stolem nebo jedete na druhý konec města, chcete mít na svou oblíbenou muziku klid. LAMAX Muse1 jsou skvělým řešením. Polstrováním vás spolehlivě odstřihnou od okolního světa, neuslyšíte žádný okolní hluk, jen křišťálově čistý zvuk. Reproduktory s průměrem 40 mm rozehrají vaše ušní bubínky. Elegantní design z nich dělá praktický doplněk jakéhokoliv outfitu.

Konstrukce
uzavřená

• vypadají pěkně
    • lehké, vůbec je necítím
    • škoda, že nejsou levnější, ale stojí to za to

Mám rád velká sluchátka, proto jsem si pořídil tento model. Hlavně mě překvapili kvalitním zvukem a tím, že jsem je nepotřeboval nastavovat přes ekvalizér.
    Doporučuju.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• bluetooth
    • potlačení hluku
    • pouze 2 barvy na výběr.

Sluchátka jsem koupila k Vánocům synovi.

• , zakoupeno v CZC.cz

• ovládání na sluchátkách
    • odolné
    • nejsou

Mám tyto sluchátka 2 měsíce, konečně jsem se dostal k hodnocení. Jsem příjemně překvapený, že zvuk je skvělý a přitom jsou za super cenu.

Konstrukce
3,5 mm Jack + USB
Typ sluchátek
uzavřená

Co stihnete za 22 hodin?

Stovky hudebních skladeb? Poslední sérii oblíbeného sitkomu? Je to na vás – s LAMAX Muse1 můžete USB nabíječku nechat doma i při delších výletech. V Bluetooth režimu sluchátka vydrží až 22 hodin, a když je připojíte kabelem, získáte další čas k dobru.

Váš život ještě nezněl tak dobře

LAMAX Muse1 byla vyladěny tak, aby reprodukovaly čistý a jasný zvuk. O hutné basy se postará technologie Super Sound. Výšky a středy jsou čiré a vyvážené. Sluchátka si neužijete jen při poslechu hudby, ale i při sledování filmů, telefonování, hraní her, či poslechu audioknih.

Technologie Super Bass

Užijte si pevné a nezkreslené basy s vestavěnou technologií Super Bass. Uvidíte, že exceluje v celé řadě hudebních žánrů.
Technologie Super Bass

Odolná konstrukce

Muse1 byly navrženy tak, aby vždy mohly být tam, kde jste vy. Proto je jejich konstrukce pevná a odolná.
Odolná konstrukce

Až 22 hodin na jedno nabití

Výkonná a spolehlivá baterie vám umožní poslouchat nepřerušeně v Bluetooth režimu až 22 hodin. Její kvalita navíc zaručí, že vydrží velký počet nabíjecích cyklů.
Až 22 hodin na jedno nabití

Ovládání na sluchátkách

Play/pause, úpravu hlasitosti i přijmutí hovoru – vše zvládnete jedním stiskem přímo na sluchátkách.
Ovládání na sluchátkách

Potlačení okolního hluku

Polstrování jemně obepne vaše uši a zamezí přístupu okolních ruchů k vašim bubínkům. Výsledek? Ničím nerušený poslech.
Potlačení okolního hluku

Stabilní Bluetooth 4.1

Moderní technologie Bluetooth 4.1 s vysokou přenosovou rychlostí a dodatečnými kodeky zajistí, že vaše hudba bude znít naprosto skvěle.
Stabilní Bluetooth 4.1

Elegantní design

Náhlavní sluchátka jsou velkým doplňkem vašeho outfitu, proto jim byla věnována spousta času, aby Muse1 vypadaly skvěle.
Elegantní design

Handsfree

Vyřiďte všechny příchozí hovory bez nutnosti držet telefon u ucha. Druhá strana vás skvěle uslyší díky kvalitnímu zabudovanému mikrofonu.
Handsfree

LAMAX Muse 1 – Mohutný zvuk pro váš playlist

Váš život ještě nezněl tak dobře
LAMAX Muse1 jsme vyladili tak, aby reprodukovaly čistý a jasný zvuk. O hutné basy se postará technologie Super Sound. Výšky a středy jsou čiré a vyvážené. Sluchátka si neužijete jen při poslechu hudby, ale i při sledování filmů, telefonování, hraní her, či poslechu audioknih.

• Technologie Super Bass

• Odolná konstrukce

Muse1 jsme navrhli tak, aby vždy mohly být tam, kde jste vy. Proto je jejich konstrukce pevná a odolná.

• Až 22 hodin na jedno nabití

• Ovládání na sluchátkách

• Potlačení okolního hluku

• Stabilní Bluetooth 4.1

• Elegantní design

Náhlavní sluchátka jsou velkým doplňkem vašeho outfitu, proto jsme věnovali spoustu času, aby Muse1 vypadaly skvěle.

• Handsfree

• ovládání (3)

• Hrají pěkně
      • Jsou lehké
      • Dosah signálu překvapivě dobrý
      • Krásně sedí na uších a hlavě
      • Super výdrž
      • Bez spárovaného zařízení se vypnout pro úsporu energie
      • Občas problémové spárování
      • Občas se nečekaně vypnou
      • Občas nefunguje zvuk
      • Všechny nedostatky vyřeší restart sluchátek

Rozhodně bych tyto sluchátka nikomu nedoporučil, aktuálně je vlastním 1,5roku a dnes se definitivně rozpadly.
      Začalo to cca 2 měsíce zpět prasknutým plastem nad sluchátkem, ve kterém je uchycený pojezd na nastavení velikosti sluchátek, což jsem vyřešil stažením pomocí pásky. Následovalo odlupování a drolení náušníků. No a dnes z ničeho nic prasknul plast na druhé straně spolu s tím, že se vytrhnul plast spolu se šroubky. Poslední závada se stalo při naprosto poklidném sezení se sluchátky na hlavě, bez manipulace a bez pohybu.
      Za 1300,- bych očekával už nějakou kvalitu a ne takový odpad.
      Na oficiální podpoře firmy Lamax mi sdělili při prvním poškození, že prakticky nemá cenu provádět reklamaci, protože se jedná o mechanické poškození.
      To co po roce a půl ze sluchátek zbylo bych přirovnal ke zboží v cenové hladině do 500,- (při normálním používání, bez pádů, přisedávání, házení, ...).

• Pěkný vzhled
      • Na zvuk se dá zvyknout
      • Velká a pohodlná na uši
      • Nedají se skládat
      • Po necelých dvou letech se začaly ničit bez aktivního užívání
      • Přes slibovanou funkci "Super bass" po přechodu ze staršího modelu sluchátek byly basy potřeba hledat
      • Začaly se loupat náušníky
      • Kvůli velikosti se začaly vevnitř špinit po častějším používání
      • Nejsou příliš hlasitá a ovládání hlasitosti na nich = ovládání hlasitosti na mobilu

Nejprve jsem byl zklamaný, že mají mizerné basy. Když jsem si na ně zvykl, měl jsem je, jako sluchátka k počítači a víceméně jsem je nikam nenosil. Po necelých dvou letech jsem narazil na zklamání znovu - nejprve praskl můstek přes hlavu, který nebránil v užívání, jen skládání, o chvíli později ale UPADLO JEDNO SLUCHÁTKO! Drželo tam jen úzkým plastem a tak jsem je dal na reklamaci s vrácením peněz, jako prevenci před tím, aby se mi to stalo znovu. Tak uvidíme. Dílenské zpracování není příliš s výhledem do budoucna.

• Cena / Výkon
      • Slušný zvuk
      • Zpracování
      • Výdrž baterie
      • Rychlé párování
      • Pohodlné
      • 3.5 mm Jack
      • Tlumení okolního hluku mohlo být lepší

Značka Lamax opět ukázala výborný poměr cena/výkon. Je to můj už třetí výrobek od tété značky,a zatím mě ani jeden z nich nezklamal(vždy přihlédnuto k pořizovací ceně výrobku).

Sluchátka hodnotím asi po měsíci velmi aktivního užívání, a musím říct, že za 1300 peněz hrají opravdu velice dobře, se zvukem jsem spokojen.

Co se týče pohodlí, nikdy jsem neměl problém. Nikde netlačí, ani po delším poslechu. Akorát v teplejším období se nejspíš budou trochu potit uši, ale to se dá předpokládat.

Připojení AUX kabelu po vybití sluchátek beru jako velké pozitivum, v podstatě díky tomu jsem se rozhodl si sluchátka pořídit.

• vypadají pěkně
      • lehké, vůbec je necítím
      • škoda, že nejsou levnější, ale stojí to za to

Doporučuju.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• bluetooth
      • potlačení hluku
      • pouze 2 barvy na výběr.

Sluchátka jsem koupila k Vánocům synovi.

• , zakoupeno v CZC.cz

• ovládání na sluchátkách
      • odolné
      • nejsou

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• elegantní design
      • dlouhá výdrž
      • zatím nic

Koupeno jako dárek pro manželku. Zatím nemůže posoudit, vidí jenom plusy, ale věřím, že všechno bude ok i nadále.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
      ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• super bass
      • mohutný zvuk
      • nemůžu si zvyknout, že jsou bezdrátové

Moje první bezdrátová sluchátka, používám je jen doma, když hraju na elektrickou kytaru a nechci otravovat sousedy

• Sedí přes uši
      • Dlouhá životnost
      • Elegantní
      • Výtečný a kvalitní zvuk
      • Kabel Jack to jack
      • Sáček na přepravu
      • Izolují okolí
      • Někdy při zapnutí pípají pak je zapotřebí je restartovat
      • Trochu problém s počátečním párováním
      • Nedá se v nich spát

Sluchátka jsem si kupoval kvůli dojíždění. Jsou výtečná s hutným zvukem ale i vysokými výškami. Ani vzhledem nezaostávají za konkurencí. Sedí spíše přes uši, takže se uši tolik nepotí. V zimě působí jako klapky na uši.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• bezdrátová
      • dobře sedí
      • basy

Přesně takové sluchátka jsem hledal, drobnější, s kvalitním zvukem, bezdrátové, dobrá výdrž baterie s možností použití jacku v případě vybití.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

DVORSKY.CZ