Logic Concept BT-1

• , zakoupeno v Brutální ceny

• Celkem dobrý zvuk
    • Konstrukce vypadá že vydrží
    • Jsou trošku menší, mně vyhovují ale pánové s větší hlavou by asi měli problém
    • Umístění tlačítek - jen osobní preference, na sluchátkách co jsem měla předtím jsem vždy poslepu našla tlačítko bez problémů, tady si musím sluchátka většinou sundat - ale to se časem spraví :D

Dostačující sluchátka pokud nejste fajnšmekr co vyžaduje nadstandardní zvuk.

Citlivost
110 dB/mW
Konektor
USB
Typ sluchátek
uzavřená

Modecom Logic BT-1 Bluetooth headset, bezdrátová sluchátka s mikrofonem a dotykovým ovládáním, černá

SVOBODA BEZ DRÁTŮ

Logic Concept představuje vysoce kvalitní bezdrátová Bluetooth sluchátka BT-1 s vestavěným mikofonem. Logic BT-1 jsou naše nejnovější sluchátka pro ty, kteří ocení pohodlí a volnost. Dlouhá výdrž baterie a Bluetooth technologie zpříjemňují používání těchto sluchátek. Citlivý vestavěný mikrofon umožňuje telefonování v té nejvyšší kvalitě.

Sluchátka Logic BT-1 jsou produktem, který v první řadě poskytuje velmi kvalitní zvuk. Na rozdíl od běžné radiové technologie není přenos zvuku pomocí Bluetooth rušený jinými zařízeními. S Logic BT-1 sluchátky si můžete být jisti, že vás bude slyšet a také vy budete slyšet vše krásně čistě.

POHODLNÉ A PŘÍJEMNÉ PŘI POUŽÍVÁNÍ

Sluchátka Logic BT-1 jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky kterým poskytují maximální pohodlí při používání. Mušle sluchátek a náhlavník jsou vyrobeny z příjemné tkaniny, díky čemuž jsou velmi příjemné a pohodlné i při dlouhém používání. Dále jsou sluchátka vybavena dotykovým panelem pro snadné ovládání. Se sluchátky lze telefonovat, pokud ke sluchátkům připojíte váš mobilní telefon. Sluchátka jsou kompatibilní s celou řadou mobilních zařízení, která jsou vybavena technologií Bluetooth.

Specifikace:

Rozhraní: Bluetooth 3.0

Kvalitní zpracování umožňující pohodlné dlouhé používání

Pauza/stop/příjem hovoru/ukončení hovoru (na dotykovém panelu sluchátka)

Hlasitost (na dotykovém panelu)

FWD/REW (na dotykovém panelu)

Nabíjecí kabel je součástí balení

• Velikost reproduktoru: 40 mm
  • Impedance: 32 Ohm
  • Frekvenční rozsah: 20-20,000 Hz
  • Citlivost: 110 ± 3 dB
  • Dosah: 10 m
  • Baterie: 300 mAh (výdrž 5-6 hodin)
  • Nabíjení: USB
  • Barva: černá

• v modré barvě jsou fakt hezké ale to je asi tak všechno.
    • Jsou mi malé, bolí mě z toho hlava a uši mám velkou hlavu oops.
    • Jsou nějaké přebassované.. Zkoušel jsem milion žánrů hudby a vše přebassované. Ano zkoušel jsem i x přehrávačů..... PC , mobil ...

Ale za 300 pohoda :D

• , zakoupeno v Brutální ceny

• Celkem dobrý zvuk
    • Konstrukce vypadá že vydrží
    • Jsou trošku menší, mně vyhovují ale pánové s větší hlavou by asi měli problém

Dostačující sluchátka pokud nejste fajnšmekr co vyžaduje nadstandardní zvuk.