Magnat LZR 588 BT

Sluchátka s mikrofonem

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Plný sytý zvuk
    • Pohodlné
    • Bezproblémové spárování
    • Levné
    • Velmi dobře zpracované
    • Všechny pásma velmi dobře podány

Vynikající sluchátka za vynikající cenu. Pro mě velmi pohodlná, podle mě skvěle hrají, se sytými, ale přesnými basy, které nijak neruší středy ani výšky, které jsou dobře vykreslené a znělé. Ve sluchatkach slyším to, co jsem doposud neslyšel, aniž by si vymýšlely. Poslouchat tyhle sluchátka mě velmi baví.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• příjemné mušle, netlačí, pěkně sedí i na větší hlavě.
    • bezproblémové párování.
    • dostatečná doba provozu.
    • nespárují se s tv Sony, ale to je spíš problém na straně tv.

Sluchátka jsou moje první bezdrátová, ale jsem spokojený jak s kvalitou materiálů, tak zvukového přednesu. Dosah po místnosti úplně bez problémů. Nic neruší, spojení stabilní.

• kabel i Bluetooth

Sluchátka s mikrofonem

Uzavřená sluchátka s Bluetooth technologií, disponuje vysokou kvalitou zvuku a stylovým designem z dílny DWX Thiele. Obsahují 40 mm driver s Laser Tech technologií, mikrofon a ovladač zabudovaný přímo do náušníka s funkcemi (volume, play, pause, next / last track, phone), lithium-iontová baterie pro napájení s výdrží až 19 hodin provozu a nabíjením pomocí USB. V případě vybití baterie, fungují sluchátka jako standardní po připojení kabelu. Frekvenční rozsah 15 - 23000 Hz, zvuk (1kHz, 1V RMS) 118 dB, impedance 32 Ohm v pasivním módu. Součástí balení je i transportní kapsa, audio kabel s plochou konstrukcí a ovladačem a USB kabel. Rozměry 200 x 184 x 89 mm, hmotnost 239 g. Vyrobeno v černém barevném provedení s modrými prvky.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Plný sytý zvuk
    • Pohodlné
    • Bezproblémové spárování
    • Levné
    • Velmi dobře zpracované
    • Všechny pásma velmi dobře podány

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• příjemné mušle, netlačí, pěkně sedí i na větší hlavě.
    • bezproblémové párování.
    • dostatečná doba provozu.
    • nespárují se s tv Sony, ale to je spíš problém na straně tv.

• kabel i Bluetooth

• Výborná kvalita reprodukcie
    • Dizajn a kvalita spracovania
    • Pohodlné nosenie slúchadiel
    • Dlhá výdrž integrovanej batérie
    • Možnosť počúvať aj vybité 588BT
    • Praktický skladací mechanizmus
    • Ovládacie tlačidlá hlasno cvakajú

Z hudobného hľadiska nemožno slúchadlám vytknúť nič, kvalita zvukového prejavu je vynikajúca, všetky zložky zvuku sú vyrovnané. Hoci sú basy pomerne dunivé, všetky zložky pásma tú majú pomerné zastúpenie. Ak hľadáte slúchadlá, ktoré ponúkajú skvelú produkciu zvuku, model Magnat LZR 588BT môžeme odporúčať. Slúchadlá ponúkajú okrem kvalitného zvuku aj veľmi dobrú ergonómiu a kvalitné konštrukčné spracovanie. Vzhľadom k cene, ktorá sa pohybuje okolo 75 – 110 eur ide o perfektnú voľbu, odporúčame.

• Magnat je nemecký výrobca audio príslušenstva, pričom v jeho portfóliu možno nájsť viacero zaujímavých zariadení. Nami t...

Zobrazit celou recenzi na digitalportal.sk