Marshall MID A.N.C. Bluetooth

USB
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v CZC.cz

• ANC tlumí šumy a hlubší tóny (hluk v autě, vlaku), ale ostatní zvuky pouští (lidská řeč).
    • Kvalitní zpracování, super ovládání
    • Na některých US recenzích si lidé stěžovali, že sluchátka mají příliš velký přítlak. To nemůžu potvrdit, naopak jsou velmi pohodlná.

Nehodí se na běhání. Sice drží na hlavě dobře, ale při běhu je slyšet každý krok (jako by Vám někdo klepal na sluchátko z vnejšku). Sluchátka dobře přirozeně tlumí, a proto jsou skvělá na poslech, ale při telefonování budete hůře slyšet sami sebe.

• Technologie ANC
    • Trochu mě překvapilo, že k tomu nedávají přechodku na 6.3 mm jack. Mám je hlavně k receiveru a musel jsem shánět přechodku :)
  • , zakoupeno v Electro World

• Skvěle sedí a jen tak nespadnou :-)
    • Hutný zvuk, absence robotického hlasu oznamujícího zapnutí atd.
    • Citlivější hlavy mohou tím stiskem trpět.
    • Nepatrné přepínátko ANC - lehce se stane, že na něj zapomenete, a za dva dny pak najdete sluchátka úplně vybité.

Konstrukce
Konektor
USB
Typ sluchátek
uzavřená

Sluchátka Sluchátka Marshall MID A.N.C. přichází s technologií aktivního odhlučnění a bezdrátovým přehráváním Bluetooth aptX, díky kterým nabízí skvělou kvalitu přehrávání bez nepraktických kabelů a utlumení hluku okolí, díky čemuž se můžete nerušeně soustředit na vaši oblíbenou hudbu. Sluchátka nabízí bezkonkurenční výdrž na baterie, s aktivním odhlučněním až 20 hodin nepřetržitého provozu, bez odhlučnění snadno dosáhnete více než 30 hodin. Speciálně navržené 40 mm dynamické měniče se starají o věrnou basovou odezvu, čitelné středy a křišťálově čisté výšky. Sluchátka nepostrádají dva integrované mikrofony s aktivním odhlučněním, přijímat a ukončovat hovory můžete snadno pomocí přepínače prakticky umístěného na levém sluchátku. Pokud by vám přeci jen kapacita baterie nestačila, sluchátka lze připojit i pomocí dodávaného kabelu, který je spolu s nabíjecím USB kabelem součástí balení. Při bezdrátovém zapojení může volnou zdířku využít váš kamarád pro připojení vlastních sluchátek a sdílet hudební zážitky s vámi. Sluchátka jsou dodávána včetně vinylového pouzdra s červeným sametovým vnitřkem.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (10)
  • kvalita (5)
  • ovládání (3)
  • cena (3)

• Kvalitní zpracování, super ovládání

• Technologie ANC
  • , zakoupeno v Electro World

• Skvěle sedí a jen tak nespadnou :-)
    • Hutný zvuk, absence robotického hlasu oznamujícího zapnutí atd.
    • Citlivější hlavy mohou tím stiskem trpět.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Sú super

• Marshall
  • , zakoupeno v Electro World

• Skvělý zvuk, zvládnou klasiku i elektroniku s basovými linkami
    • Pevně drží na hlavě
    • ANC se skvěle hodí do vlaku nebo kamkoli, kde poslech ruší venkovní zdroje monotónního hluku
    • Nefunkční Marshall Bluetooth App

Pořizoval jsem kvůli hudbě, ale i pro ambientní "odhlučňovací" ANC. Za 14 dní užívání jsem vyjma nefunkční appky (bez které ale sluchátka fungují také) nenašel nic, co by mi znepříjemňovalo poslech. Sluchátka drží pevně na uších, kdo je citlivý na přítlak uší, nechť si koupi rozmyslí :-)

• , zakoupeno v Electro World

Hraji uzasne a v zime supr nemrznou usi .Trochu vetsi pritlak na usi ,ale da se na to zvyknout .Kvalita je na spickove urovni.Moc hezky box na ulozeni sluchatek a pridane kabely jsou take luxusne zpracovane .Doporucuji .Chtela jsem kvalitu a trefila jsem do cerneho ,cena odpovida kvalite .

• kvalitní zvuk
  • , zakoupeno v Digital24.cz

• Solidní cena.Hezké pouzdro.
    • Vyrovnaný zvuk s čitelnými středy a výśkami doplněn výborným basem.
    • Funkce ANC je spíše nevýrazná.

Tato sluchátka mají poměrně vyrovnanou frekvenční odezvu.Neni to ten typický Marshall zvuk bez středového pásma s dunivým basem.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• User-friendly
    • Active Noise Cancelling (super do metra)
    • Výdrž baterie
    • Pohodlně se nosí
    • Cool design
    • Pri nevypnutí ANC se vybíjí baterie
    • Občas se stane, že se na zlomek vteřiny přerusí bluetooth (může být ale způsobeno i telefonem - iPhone8)
    • Latence při app jako GarageBand (to je ale cena za bezdrátové připojení)

Sluchátka nosím téměř každý den už několik týdnů. Vždy se těším až vyrazím z/do práce a užiju si je :)
    Musím říct, že hlavně v metru je ANC k nezaplacení. Ten hluboký zvuk při jízdě, kvůli kterému neslišíte basovou linku, se rázem zmizne a zůstane jenom šum ve vyššich hladinách v pozadí. Možná tlumen okolí není tak dokonalé jako u over-ear sluchátek (nedokážu porovnat), ale u on-ear sluchátek ANC just must have!
    Jedinou nevýhodou ANC je, zě funguje nezávisle od bluetooth. Takže když odkládáte sluchátka nesmíte zapomenout kromě bluetooth připojení vypnout i ANC (jinak se vybíjí baterie). Avšak celé je to jenom o zvyku. Sluchátka celkově tlumí dobře, takzě jakmile odejdu z metra ANC vypínám.
    Co se týká bluetooth připojení je velice kvalitní. Mám zde dvě mínus. Prvním je, že když mám mobil v kapse a udělám rychlí pohyb hlavou (napr. na přechodu) někdy se stane, že na zlomek vteřiny se přeruší spojení. Druhým je latence při aplikcích jako GarageBand (to je ale cena za bezdrát). Na druhou stranu v některých recenzích jsem se dočetl u značné latenci při přehrávaní videí. Musím říct, že nic takového jsem nezaznamenal. Jinak spojení celkově funguje velice dobře. Nikdy se mi nestalo, že bych odešel z jeho dosahu. Najvíc mě na tom celém ale baví, že když si chci poslechnout hudbu, ani nemusí vzít telefon do ruky. Jednoduše zapnu sluchátka a hned se mi pustí poslední song u kterého jsem skončil. Tohle funguje na 1.
    O designu nic psát nebudu. To si myslím každý umí posoudit sám :) Čeho jsem se ale bál před koupí, je kvalita provedení. Na fotkách vypadajá kostra sluchátek jako z plastu. Byl jsem však hodně příjemně překvapen, že jsem se mýlil. Je to kov. Celá konstrukce tak působí daleko kvalitnějšim dojmem.
    Na závěr snad ještě zvuk. Když jsem měl sluchátka prvně na ušich, v klidu jsem si zapnul Pink Floyd, zavřel oči a cítil se jakoby Gilmour byl jenom pár metrů daleko a já si mohl užívat každý tón :) Prostě mě to dostalo a jak jsem psal na začátku, zvuk Marshallu mě těši den za dnem a myslím, že to jen tak lehce neskončí..