Maxell STL-R ST

Přenos signálu
    kabelová
    Sluchátka s ovládáním hlasitosti

Sluchátka Maxell 303476 STL-R

Tato sluchátka jsou velmi skladná. Dají se zcela složit, a tudíž se vejdou i do kufříku, sportovní tašky nebo školního batohu. Jsou zároveň i velmi měkká, a to díky měkkým ušním vycpávkám, a lehká, takže je pohodlné s nimi cestovat i pracovat.

Provedení - super tenká a lehká sluchátka

Konektor - 3,5 mm

1zákazník doporučuje produkt

• Vyvážený, kvalitní zvuk
      • Velmi pohodlné
      • Možnost otáčení náušníků a regulace délky
      • Výkon
      • Skladnost
      • Neodolnost (po několika měsících přestaly náušníky držet v držáku a začaly vypadávat) - pokud však oželíte možnost regulace délky, dá se to spravit lepící páskou

Sluchátka jsem si koupil pro běžné poslouchání hudby. Nemám rád běžné "špunty", proto jsem hledal mezi trochu většími sluchátky. Jejich zvuk mě v tomto ohledu upřímně potěšil. Není ani příliš ostrý, ani přebasovaný, jak bývá u spousty levnějších sluchátek zvykem. Rovněž jejich výkon je parádní. Ať jsem byl v jakémkoliv prostředí (např. v hlučném vlaku), vždy byla hudba pěkně zřetelná a dostatečně silná, aby dominovala nad okolními ruchy.

Bohužel, tyto sluchátka mají slabinu v podobě odolnosti. Plastový držák po nějaké době už nezvládne udržet velké náušníky a pak je na Vás, zda sluchátka spravíte lepící páskou, nebo si koupíte nová. Já je z finančních důvodů spravil a fungují mi dodnes. A co je zajímavé, mám je přes rok, a doteď mi bez problému fungují obě sluchátka, ani drát nevynechává, což se mi u jiných sluchátek z podobné cenové relace ještě nestalo.