Mcdodo HP-4060

Popis produktu

Parametry produktu

Konektor
3,5 mm Jack

Parametry produktu

Konektor
3,5 mm Jack

Popis produktu

Drátová sluchátka do uší Mcdodo HP-4060 (černá)

Mcdodo HP-4060 jsou sluchátka do uší, která vynikají svou spolehlivostí a robustností. Jsou vytvořena z odolné hliníkové slitiny a nylonu a jsou zárukou kvality, která vydrží nespočet hodin poslechu. Lehká konstrukce je ideální pro každého, kdo ocení pohodlí, aniž by zatěžoval uši.

Snadné připojení

Sluchátka Mcdodo HP-4060 jsou vybavena standardním 3,5mm audio konektorem pro rychlé a snadné připojení k většině zařízení. Sluchátka jsou zařízením typu plug-and-play - stačí zapojit a začít hudební dobrodružství bez zbytečných komplikací.

Zvuk s vysokým rozlišením

Zažijte hudební cestu s bezkonkurenční hloubkou a detaily zvuku díky zvuku s vysokým rozlišením, který dosahuje maximální vzorkovací frekvence 24 bitů/96 kHz. Sluchátka Mcdodo HP-4060 nabízejí bohatý a obklopující stereofonní zvuk, který vás pohltí každým akordem vašich oblíbených skladeb.

Bezplatné telefonní hovory

Díky integrované funkci volání jsou sluchátka Mcdodo HP-4060 nejen sluchátky pro poslech hudby, ale také nepostradatelným nástrojem pro telefonní hovory. Další pohodlí poskytuje ovládání hlasitosti, které umožňuje rychle upravit úroveň zvuku při poslechu hudby nebo během hovorů.

Minimalistický design

Jednoduchý, ale elegantní design sluchátek Mcdodo HP-4060 jde ruku v ruce s ergonomií - byla navržena s ohledem na pohodlí při nošení. Jsou pohodlná i při dlouhodobém používání, dokonale se přizpůsobí tvaru vašich uší a zajistí izolaci od vnějších zvuků a plné soustředění na zvuky, které máte rádi.

Výrobce:

Mcdodo

Model

HP-4060

Rozhraní 3,5 mm

Materiál

Hliníková slitina, nylon

Barva

Černá

Délka 1,2 m

Hmotnost 16 g

Impedance 32Ω ± 15%

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.