MEE audio M6 PRO 2nd gen

Druhá generace odolných in-ear sluchátek pro muzikanty i amatéry. Dynamický měnič 10 mm, dva odpojitelné kabely v balení, rozsah 20- 20.000 Hz, impedance 16 ohmů. ...
1 338 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • Více variant69 Kč97 % • 96 866 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant89 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 19 371 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Konstrukce

• Docela použitelný zvuk
    • Komfort je nulový
    • Otravný kabel
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Bohatá výbava (skvělé je pouzdro a redukce na Jack 6,3 mm), čistý zvuk nutný pro kontrolu muzikanta při použití in-ear, dobře drží v uších.

Tato sluchátka jsou skvělá pro použití in-ear a za svou cenu nabízí velmi slušný komfort. Jsem aktivní muzikant a používám je téměř každý den. Sluchátka mne velmi příjemně překvapila a jsem s nimi maximálně spokojen.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Mám je pár dní, ale jsem mile překvapen, byly mi doporučeny kolegy muzikanty jako dobrá in-ear sluchátka. Oceňuji dobrou čitelnost hudby, pro tento účel poslechu nezbytnou, mají překvapivě bohatou výbavu včetně transportního pouzdra a adaptéru na velký Jack. Pro mne za tu cenu spokojenost.

Konstrukce
Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

Muzikantský základ

Po nečekaně úspěšné první generaci M6 PRO přichází na trh omlazená druhá generace s novým laděním měniče, kvalitnějšími kabely, ale stále stejnou odolností a praktičností, ať už sluchátka používáte na pódiu, ve vlaku nebo třeba v kanceláři. Základem je i tentokrát relativně malé tělo sluchátek s odpojitelným kabelem vedeným za uchem. Konektor na straně sluchátek se kvůli snadnějšímu nasazování neprotáčí a část kabelu za uchem je možné libovolně tvarovat.

- silně izolující muzikantská sluchátka

- nově laděný dynamický měniče (10 mm x 5 µm)

- dva odpojitelné kabely v balení (jeden jako headset)

- plný rozsah 20 - 20.000 Hz

- množství různých nástavců a kvalitní pouzdro v balení

Nový měnič 10 mm / 5 µm

Náš nový měnič je tenčí a díky hliníkové cívce také lehčí, takže dokáže přesněji a bez dlouhé setrvačnosti reagovat lépe i ve vysokých frekvencích. Oproti první generaci je nyní zvuk bohatší v detailech a výškách, zatímco středy byly o něco lépe zkroceny.

V plné výbavě

Spolu se sluchátky opět získáte hned 2 odpojitelné kabely. Jeden z nich čistý, druhý s mikrofonem a jednotlačítkovým ovládáním pro pozastavení přehrávání nebo přijetí hovorů. Kromě toho najdete v balení 6 párů silikonových nástavců a dokonce 1 pár pěnový. Protože pouze dobře izolující sluchátka mohou posloužit v hlučném prostředí na pódiích.

MATERIÁL NÁUŠNÍKŮ

Pouzdro, 2 kabely, 6 párů silikonových nástavců, 1 pár pěnových

MĚNIČE
10 mm, dynamické

TVAR NÁUŠNÍKŮ
Do uší (in-ear, intraaural)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 23 294 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant70 Kč98 % • 1 474 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Docela použitelný zvuk
    • Komfort je nulový
    • Otravný kabel
  • , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 23 294 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant70 Kč98 % • 1 474 recenzíDalší informace

• Zvuk za tu cenu, ergonomie, příslušenství
    • Trochu zbytečně velká Y rozdvojka na kabelu, ale to je jen detail.

Přešel jsem z modelu M6P. S předchozím modelem jsem byl spokojený, za ty peníze dobrý zvuk (spíš na sport) vynikající konstrukce a odolnost. (Vydržely vyprání v pračce).
    Tato sluchátka jsou dvakrát dražší, ale připlatit si stojí za to. Basů je naprostý dostatek pokud se trochu přidají ekvalizérem, středy jsou bezva a výšky mírně vystupují, což se dá zase eliminovat ekvalizérem. V uších sedí perfektně, nejpohodlnější co jsem zatím zkusil. Jsou trochu náročnější na zdroj, ale trochu lepší telefon je utáhne v klidu. Díky dvěma kabelům a vedením kabelu za ucho jsou vhodná nejen na podium ale i na sport a normalní poslech.