Microsoft LifeChat LX-3000

USB
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v K24.cz

Tyhle sluchatka uz mam. Ale po č letech denniho pouzivani uz doznali sve. Par krat jsem je opravil ale uz to chtelo nove.

• uzavřená sluchátka - skvěle tlumí okolí
    • USB - univerzální připojení, samostatný AD/DA převodník
    • dálkové ovládání - vol, mic on/off

ideální sluchátka pro videokonference v místnostech kde není úplný klid

• , zakoupeno v kak.cz

• ještě se po 13 letech vyrábí
    • USB - plně digitální
    • ovladač hlasitosti a vypnutí microfonu je hřmotný

ještě se po 13 letech vyrábí, koupil jsem si nové, protože u těch z 2007 se mi loupali náušníky
    USB - plně digitální

uzavřená

LifeChat LX-3000

• Nadstandardní stereo zvuk
  • Mikrofon potlačující šumy
  • Ideální pro hlasovou konverzaci a videochat
  • Digitální připojení pomocí USB a flexibilní 1,8 m dlouhý kabel

Sluchátka s mikrofonem vyšší kategorie

Chcete-li konverzovat, hrát hry nebo poslouchat hudbu, dělejte to správně — naplno s Microsoft LifeChat LX-3000.

Nadstandardní zvuk a komfort

Uvolněte se, nasaďte si sluchátka s mikrofonem LifeChat LX-3000 a vychutnejte si kvalitní digitální zvuk. Váš požitek ještě umocní pohodlné koženkové polštářky na uši.

Jednoduché používání i nastavení

S digitálním připojením USB a flexibilním kabelem o délce 1,8 m je připojení otázkou okamžiku. A až dostanete chuť si popovídat, díky mikrofonu určenému do hlučného prostředí budete slyšet naprosto jasně.

Galerie obrázků - - - - - - -

Technické specifikace

Název produktu

Microsoft LifeChat LX-3000

Rozhraní

Vysokorychlostní rozhraní USB kompatibilní se specifikací USB 2.0

Délka kabelu sluchátek 72,0 palce +6/-0 palců (1 829 milimetrů +152/-0 milimetrů)

Operační systémy

• Microsoft Windows 10 / 8.1 / 8 / RT 8.1 / RT 8, Windows 7, Windows Vista® a Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2) (kromě 64bitové verze systému Windows XP
  • Macintosh MAC OS X v10.7 – 10.11

Vyšší požadavky na systém

Je požadován počítač, ve kterém je nainstalován některý z následujících operačních systémů a který splňuje příslušné požadavky:

• Microsoft Windows 10 / 8.1 / 8 / RT 8.1 / RT 8 / 7, Windows Vista a Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2) (kromě 64bitové verze systému Windows XP
  • 60 MB volného místa na pevném disku
  • Port USB 1.1 (doporučeno USB 2.0)

Před stažením softwaru je třeba přijmout podmínky licenční smlouvy. Stáhněte si prosím nejnovější dostupnou verzi softwaru pro vaši kombinaci OS a hardwaru.

Pro některé funkce může být požadován přístup k Internetu. Mohou být účtovány místní či meziměstské telefonní poplatky.

Pro dosažení plné funkčnosti všech funkcí je požadováno stažení softwaru.

Vlastnosti

• Digitální USB
  • Vestavěný jednosměrný mikrofon s potlačením akustických šumů
  • Ovládání hlasitosti v řadě
  • Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu
  • Barva: černá
  • Platforma: Počítač
  • Prostorový zvuk: NE
  • Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
  • Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
  • Konstrukce mikrofonu: Nastavitelný
  • Typ připojení: USB
  • Délka přívodního kabelu (m): 1.8
  • Provedení výrobku: černá barva

Tato vysoce kvalitní stereofonní sluchátka s mikrofonem se vyznačují komfortem, snadnou instalací přes rozhraní USB a špičkovým digitálním zvukem, který nelze srovnávat s analogovým. Umožňují soukromá volání v Internetu, poslech hudby, sledování filmů a dokonalý herní prožitek.

Tlačítko hovoru Windows Live™

Videohovor lze zahájit stisknutím tohoto tlačítka a výběrem některého online kontaktu.

Snadné přepínání zvuku

Stisknutím tlačítka hovoru Windows Live můžete snadno přepnout z hudby na příchozí hovor. Přehrávání hudby se automaticky pozastaví.*

Bezplatné celosvětové internetové volání kontaktům online

Volejte svým kontaktům kdekoli ve světě a zcela zdarma.

Optimalizováno pro program Windows Live Messenger

Dokonalá integrace s programem Windows Live Messenger zajišťuje snadné nastavení a používání.

Digitální rozhraní USB

Digitální rozhraní USB zajišťuje dokonalou spolehlivost a čistý zvuk.

Náušníky z umělé kůže

Užívejte si hodiny poslechu a hraní v naprostém pohodlí.

Flexibilní kabel o délce 1,8 m

Dlouhý ohebný kabel poskytuje větší prostor pro pohyb.

Vestavěný směrový mikrofon

Možnost otočení o 180 stupňů pro plnou volnost.

Mikrofon s potlačením šumu

Vestavěný směrový mikrofon s potlačením zvuku automaticky snímá hlas s vysokou věrností.

Integrované ovládání hlasitosti

Integrovaný ovladač umožňuje snadné nastavení optimální úrovně hlasitosti.

Rozměry výrobku:

• USB - plně digitální
    • ovladač hlasitosti a vypnutí microfonu je hřmotný

USB - plně digitální

• , zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• dobrý poměr cena - kvalita
    • spolehlivost
    • dlouhá životnost
    • dobrý zvuk
    • kvalitní hovory i poslech
    • dlouhý kabel
    • betelní konstrukce

již jsem měl a nyní koupil znovu

• Kupoval jsem si je do Anglie v roce 2011 pro Skypování. Opakovaně byli baleny do kufru spolu s věcmi při cestách dům a zpět do Anglie. Tak jak funguvali na začátku v roce 2011 tak ve stejné technické kondici je mám i v roce 2016 tedy po 5 letém používání. Maximální spokojenost. Příjemné na uši, skvěle sedí, dlouhý kabel na USB je pro mě velikou výhodou, a zvuk je skvělý!
    • Nenašel jsem vůbec nic

Kupoval jsem je za více jak 1.000Kč. Dnes se dají sehnat za cca 600Kč. Osobně uvažuji, že si koupím ještě jedny jako zálohu, až tyto současné vypoví službu.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Dobre sedi na hlave
    • USB konektor
    • Neni treba instalovat zadne ovladace
    • Mikrofon dobre, citlive snima
    • Nizsi uroven hlasitosti, ale na konferencni hovory dostacujici

Funguje dle ocekavani

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Velmi dobrý zvuk (solidní podání basů)
    • Příjemný materiál
    • Dostatečně dlouhý kabel
    • Malá hmotnost
    • USB připojení
    • Celkem kvalitní zpracování
    • -

V této cenové kategorii výborná volba.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hlučnost pro okolí je perfektní
    • Design mikrofonu

Po roce používání se velmi vytahala, takže jsme museli pořídit nové. Ale jinak super.

• , zakoupeno v suntech.cz

• Koupila jsem si je podle recenzi. Mam je zatim kratce ale jsem spokojena.

spokojenost

• , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• Kvalitní sluchátka s mikrofonem

Velice kvalitní sluchátka, která klamou svým na první pohled možná nezajímavým vzhledem.

První vydržely několik let, proto je můj nynější výběr předem jasná volba...