Monster NCredible NTune On-Ear

• Dobrá kvalita za slušnou cenu

Výrobek doporučuji

Dobrý poměr cena/výkon.
    Hrají pěkně.
    Mají multifunkční tlačítko pro základní ovládání přehrávače (i Android).
    Mají mikrofon.

Účel
k mobilním telefonům

Supraaurální sluchátka

MONSTER N-TUNE

N-Tune jsou supraaurální sluchátka spadající pod řadi Ncredible, kterou spolu s Monster vyvíjí Nick Cannon. Jde o modely, které Vám nabídnou vysoce kvalitní zvuk za rozumnou cenu, a ještě k tomu v několika barevných provedení.

Tato sluchátka Vám nabídnou neskutečně velký a pevný zvuk s basy, o kterých se Vám dosud ani nezdálo. Byly vyvinuty tak, aby hudbu podávaly absolutně věrně a jejich používání bylo co nejpohodlnější. Jako supraaurální leží přímo na uších, ale díky své nízké hmotnosti a vysoké pružnosti mostu jsou tak pohodlné, jak je to jen možné – i dlouhý poslech tak bude příjemný.

Zároveň se však myslelo na ty, kteří je budou používat se smartphony, a tak skvěle poslouží i jako hands-free pro telefonování. Na kabelu je umístěn ovladač ControlTalk Universal, který slouží právě pro ovládání telefonu nebo přehrávače.

• , zakoupeno v iPouzdro.cz

• Skvely pomer cenaa vykon hraji skvele

Doporucuji

• dobře drží
    • pohodlné
    • utlumení vnějšího ruchu
    • neskladné (nedají se nijak složit)
    • po delším poslechu je v nich teplo na uši :)
    • mám pocit, jako by se začaly "vyklechtávat"

Dobrá sluchátka za rozumnou cenu.

• Dobrá kvalita za slušnou cenu

Výrobek doporučuji

Dobrý poměr cena/výkon.
    Hrají pěkně.
    Mají multifunkční tlačítko pro základní ovládání přehrávače (i Android).
    Mají mikrofon.

• pohodlné, pevně drží na hlavě, perfektní basy a výšky, odjimatelný kabel,
    • snad jen cena ale to dycky :D

za tu cenu to více než stojí. sluchátka potřebují pár hodin hrá aby se ustálil jejich zvuk a musim jestli vám přijdou užasné už při první pisničce tak počkejte az 4 -5 hodin budou hrát ještě o mnoho lépe. každopadně je doporučuju

• , zakoupeno v amio.cz

dobrý poměr cena -- Kvalita

• , zakoupeno v Kytary.cz

Skvele

• Odpojitelný kabel s mikrofonem
    • Příjemné nošení
    • Kvalitní čistý zvuk a masivní basy
    • Odhlučněné okolí
    • Výběr z barev
    • Pozlacený 3,5 konektor na obou stranách
    • Nejsou skládací (ale to není ani tak podstatné)

Sluchátka mě zaujaly svojí cennou. Ale nikde jsem nenalezl recenzi, která by mě přesvědčila o jejich koupi. Nic méně jsem uvěřil značce monster, že dokáže vytvořit opravdu kvalitní elektroniku, jakož jsem se mohl přesvědčit u výrobku Monster Beats By Dr. Dre Solo. Po druhém dni rozhodování jsem si je musel pořídit a byl jsem netrpělivý jelikož nebyla nikde možnost si je vyzkoušet. Rozbalil jsem je hned co jsem si je byl vyzvednout a musel jsem je ihned vyzkoušet. Vše jsem zapojil a očekávaný požitek z hudby se dostavil. Byl jsem přímo okouzlen kvalitou reprodukce těchto sluchátek. Strhal jsem z nich zbytečné cedulky zapojil jsem je zas a najednou "OUHA." Přestaly hrát basy a výšky. Proto je důležité konektor do sluchátek pořádně zastrčit. Jsem velice spokojený majtel těchto sluchátek a můžu je jedině doporučit. Kvalitou jsou srovnatelné jako Solo Beats, Sony MDR-XB 500, Audio-technica ATH-PRO5MK2, YAMAHA HPH-PRO300. Zpracování je opravdu kvalitní, oproti zmíněným Sony, které se rozbily během prvního půl roku. Tento produkt bych doporučil především těm kteří hledají kvalitní zpravování, studiovou kvalitu zvuku, výrazné basy (ale zase záleží na tom jak si kdo pohraje s EQ, vydrží toho hodně a je jedno jestli jim naložíte hlasitostí a nebo přidanými basy), přijatelný vzhled a příznivou cenu.