Recenze Niceboy HIVE Pods

Ověřené recenze Niceboy HIVE Pods

www.soundfan.cz

Přidáno: 14. prosince 2018

Recenze Niceboy HIVE pods: true wireless sluchátka

Niceboy HIVE pods jsou opravdu bezdrátová sluchátka, která zaujmou nejen svým designem, ale také nabíjecím boxem a snadným ovládáním. Jak jsou na tom po zvukové stránce a stojí za to je zakoupit?

Celá recenze na www.soundfan.cz

• Výdrž na jedno nabití
  • Hezké pouzdro na dobíjení

Středy a výšky: Optimální

Reakce značky  Niceboy

Petře, moc děkujeme za hodnocení a doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme super poslech.

Kamila

Přidáno: 6. prosince 2018

Zakoupeno v kamerov.cz

Dárek pod stromeček. Vypadá to moc hezky a udělá pořádnou parádu.

Reakce značky  Niceboy

Kamilo, moc děkujeme za hodnocení a doporučení sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme ať dárek udělá radost.

Přidáno: 5. prosince 2018

Zakoupeno v kamerov.cz

Krásný design, jednoduché propojení s telefonem. Hrají dobře. Spokojenost.

Děkujeme za hodnocení a doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE pods

• materiál
  • drží pevně v uších
  • netlačí a nepřekáží
  • nepřekáží kabel
  • krabička na uložení a dobíjení
  • ovládání přímo na sluchátkách
  • až do vzdálenosti 10 metrů
  • skvělá hlasitost
  • čistota zvuku
  • lehce se skryjí pod vlasy či čepicí
  • výdrž krabičky
  • rychlé a automatické spárování
  • ocenil bych více výdrže samotných sluchátek
  • chybí mi možnost rychlého vytáčení
  • okolní šumy při telefonování na místě volaného
  • neinformují o aktuálním čase

Sluchátka Niceboy HIVE pods jsem si rychle oblíbil. Poslouchám hudbu téměř neustále a dost často mi vadí ten věčně překážející kabel. Tato sluchátka drží sama v uších, a když píšu drží, myslím tím že vážně drží. Ať jsem s nimi dělal cokoliv, nikdy mi sluchátka z uší nevypadla. Hlasitost i zvuk jsou parádní, i na nejvyšší hlasitost hrají krásně čistě, co mi naopak vadí je horší možnost telefonování. Tím myslím hlavně to, že sluchátko je až na uchu a když jsem například venku, druhá strana má trochu problém. Vyřeším to tím, že schovám pod šálu a nebo přikryju rukou. Co se týče telefonování tak velice postrádám přímo na sluchátkach tlačítko rychlé volby vytočení posledního volaného čísla a pak taková maličkost - ocenil bych kdyby po stisknutí sluchátka jsem se dozvěděl aktuální čas. Ale přeci jen těch pozitiv mají daleko více a pro ně bych se znovu rozhodl po jejich pořízení. Například sluchátka působí velice moderně a zároveň sportovním dojmem. Ovládání přímo na sluchátkách je jednoduché, pohodlné a dostačující. Když je mám pod čepicí tak mi vůbec nevadí a nejdou vidět. Super je krabička do které se sluchátka vkládají pro dobíjení i pro bezpečné přenášení. Poslouchám hudbu na plné pecky takže mi sice vydrží jen dvě hodiny, po vložení zpět do krabičky se ale znovu celkem rychle dobijí. Krabička vydrží až 30hod. nabíjet, což je vážně velká kapacita. Po vyjmutí z krabičky se sluchátka automaticky spárují s přístrojem. Zkoušel jsem jej propojit s mobilním telefonem, notebookem a tabletem. Vše proběhlo v pořádku a v rychlosti. Takže za mně až na těch pár detajlů, které jistě společnost Niceboy časem vypiluje, jsem velice spokojen.

Utlumení vnějších ruchů: Velmi kvalitní
Délka kabelu: Tak akorát

Reakce značky  Niceboy

Zdeňku, děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu ke sluchátkům a přejeme super poslech.

Přidáno: 3. prosince 2018

• skvělý design
  • snadné ovládání
  • dobrá kvalita zvuku
  • snadné dobíjení

Velice kvalitní zvuk sluchátek. Absolutně špičkový design, který zaujme na první pohled. Jsem velice spokojen i s tím, jak sluchátka drží v uších. Jsem maximálně spokonen.

Délka kabelu: Tak akorát

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme ať sluchátka slouží k naprosté spokojenosti.
pěkný den,

Martin Kroupa

Přidáno: 2. prosince 2018

Zakoupeno v kamerov.cz

Dostalo se mi příležitosti vyzkoušet bezdrátová sluchátka NICEBOY HIVE PODS ocenil bych parádní držení v uších super decibely poslouchala sem mnou "celá MHD :-D" nákup jsem obstaral celé rodině a všichni jsou nadmíru spokojeni se značkou niceboy jsem nadmíru spokojen i když jsem tuto značku příliš neznal a to byla velká škoda, je mi opravdu velkým potěšením, že jsem dostal možnost si tyto sluchátka vyzkoušet.

Utlumení vnějších ruchů: Velmi kvalitní
Jsem hudební: Amatér

Reakce značky  Niceboy

Martine, děkujeme za hodnocení a doporučení bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme parádní poslech oblíbené muziky.

Ověřený zákazník CZC.cz

spokojená zákaznice

Přidáno: 2. prosince 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Zatím moc popisovat produkt nemůžeme, protože to je dárek pod stromeček, ale vybral si syn osobně a ten se v tomto rozhodně vyzná.

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za doporučení sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme ať vánoční dárek udělá radost!

Tomáš

Přidáno: 26. listopadu 2018

Zakoupeno v kamerov.cz

Bál jsem se, že sluchátka budou špatně držet v uchu ale sedí hezky. Pořád si dávám pozor na prudké pohyby ale už jsem si zvykl. Zvuk je dobrý, zní příjemně. Celkově se mi sluchátka moc líbí. Jen hlas oznamující připojení k telefonu mohl být jiný ale není to nic strašného.
Vzhledově se sluchátka i nabíjecí krabička povedla.

Reakce značky  Niceboy

Tomáši, děkujeme za hodnocení a doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme ať sluchátka slouží k naprosté spokojenosti.

Karol

Přidáno: 19. listopadu 2018

• zvuk
  • vzhled

Se sluchátky jsem spokojená. Kvalita zvuku je dobrá a sluchtka jsou hezké. Fungují bez problémů. Jen jsem musela vyměnit velikost špuntů ale jsou v balení, takže to byla otázka pár minut. Doporučuji1

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE pods a přejeme super poslech oblíbené hudby.

www.techfan.cz

Přidáno: 11. listopadu 2018

Recenze Niceboy HIVE pods: opravdu bezdrátová sluchátka

Niceboy chce se svými sluchátky HIVE pods zatopit především sluchátkům Airpods od Apple. Minimálně cenou se jim to opravdu podaří. Ale jsou i v ostatních ohledech Niceboy HIVE pods alespoň dobrá sluchátka? Takhle dopadla v naší recenzi.

Celá recenze na www.techfan.cz

Niceboy HIVE