Recenze Niceboy HIVE XL

• Super zvuk
  • Jsou pohodlné
  • Výdrž baterie
  • Zatím nic

Sluchátka Niceboy HIVE XL jsou naprosto úžasné. Vezmu to pěkně popořadě. Moc se mi líbí vzhledově, krásný design, krásné barvy. Jsou velmi pohodlné. Dobře sedí na hlavě i na uších. Snadno a rychle se složí, vejdou se i do menší kabelky nebo batůžku. Ovládání je velmi jednoduché přímo na sluchátkách. Hrají super a opravdu izolují okolní ruch. Na jedno nabití hrají opravdu dlouho. Zatím nemám co vytknout a ráda doporučuji.

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE XL. Přejeme ať sluchátka slouží k naprosté spokojenosti.

Vlastimil V.

• Ovládání
  • Příslušenství
  • Nošení
  • Zvuk

Design, zpracování, připojení, dobíjení, ovládání, příslušenství i nošení je výborné. Ale zvuk je pro mě velké zklamání. Sluchátka zaujmou na první pohled svým moderním designem a kvalitou zpracování, které je na vysoké úrovni. Výborné je také rychlé a bezproblémové připojení k telefonu či notebooku, stejně jako rychlé dobíjení baterie. Potěší jednoduché ovládání a dobře rozložené ovladače. V balení je se sluchátky dodáván USB kabel pro dobíjení sluchátek z PC a audio kabel s 3,5mm JACK konektory. Audio kabel je určen pro připojení sluchátek k zařízení po vybití baterie ve sluchátkách. Veškeré vycpávky ve sluchátkové i vrchní části zajišťují příjemné nošení a utěsnění od okolního hluku. Neuškodilo by, aby bylo provedení více voděodolné. Zásadní problém je pro mě ale zvuk. U sluchátek této cenové kategorie bych očekával větší zvukovou vyváženost. Zvuk je příliš přebasovaný a výšky jsou utopené v lavině dusotu. V tuto chvíli je používám pro nerušené noční sledování filmů na ntb.

Středy a výšky: Zkreslené
Jsem hudební: Profesionál

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu ke sluchátkům, Moc nás mrzí, že nejste se sluchátky spokojen. Zkuste si pohrát s ekvalizérem a ubrat něco s basové složky.

Lenka

• Rychlé bluetooth připojení
  • Výdrž baterie
  • Možnost připojení přes kabel
  • Výrazná dioda
  • Před nasazením méně stabilní ušní část

Musím přiznat, že z těchto sluchátek jsem opravdu velice nadšená. Jako první si všimnete skvělého elegantního designu, který si prostě zamilujete. Má i své vychytávky-modrá hlavová část je vypolstrovaná, takže se sluchátka skvěle nosí. Další dokonalá věc je ovládání-neruší design, je velice intuitivní a praktické. A konečně se dostáváme k ušní části-obejme celé ucho, takže opravdu skvěle odhluční okolí (neslyšela jsem ani sousedova uštěkaného psa). Dále je opět velice pohodlná, nebolí z ní uši. Jen mi přijde trochu méně stabilní, což ovšem po nasazení na uši zaniká, tam drží perfektně. Nemohu opomenout ani vychytávky jako že jsou sluchátka bezdrátová, přes bluetooth se připojí okamžitě, když jim dojde šťáva, dají se nabít či připojit k mobilu přes klasický kabel jsou skladná. Jediný rušivý prvek je výrazněji blikající dioda.
A jak sluchátka uspěla v terénu? Skvěle! Zvuk zůstává kvalitní i při běhu, sluchátka nechrastí. Můžete si je vzít prostě kamkoli a nikdy vás nenechají "ve štychu".

Reakce značky  Niceboy

Lenko, moc děkujeme za hodnocení a doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE XL a přejeme ať jste ze sluchátek pořád tak nadšená.

Pavlína

Přidáno: 11. prosince 2018

• Příznivá cena
  • Krásný desing
  • Pohodlná a lehká konstrukce
  • Bytelný kabel
  • Dobré basy
  • Dlouhá výdrž na jedno nabití
  • Jednoduché spárování s mobilem
  • Na vážnou hudbu nebo třeba Bowieho nestačí
  • Průměrné odhlučnění, na aktivní potlačení hluku to nemá

Sluchátka jsou dobrá v poměru cena - výkon. Na první pohled skvěle vypadají - černá a modrá barevná kombinace je pěkná, elegantní. Na hlavě pohodlně sedí, samotná sluchátka jsou měkká a celá konstrukce je lehká. Kabel je potažený látkou, takže působí bytelně a v mrazu vydržel. Co se týče ale toho hlavního, tedy zvuku... Sluchátka jsou dobrá. Mají poměrně výrazné basy, takže obyčejný rock zní výborně. Jakmile ale zkusíte vážnou hudbu nebo něco "složitějšího", už se to například se Sennheisery nedá srovnávat. Odhlučnění je fajn, ale ne aktivní, tudíž například do metra nebo rušné kanceláře je to málo. Na druhou stranu na ulici super, neskočíte pod kola auta. Výdrž na jedno nabití výborná, spárování s mobilem (Huawei) jednoduché. Ideální sluchátka pro ty, co rádi "zabíjejí čas" poslechem hudby a chtějí poměrně kvalitní zvuk za příznivou cenu. Aktivní milovníci náročnější muziky by si ale měli připlatit.

Utlumení vnějších ruchů: Dostatečné
Středy a výšky: Optimální
Konstrukce a materiál: Dobrý

Reakce značky  Niceboy

Pavlíno, děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu ke sluchátkům Niceboy HIVE XL.

Denisa

Přidáno: 14. listopadu 2018

• hezky sedí na hlavě
  • příjemně se poslouchají
  • maximální hlasitost je opravdu hodně nahlas

Sluchátka přes hlavu jsou nejlepší. jsou velké ale lehké a sedí na hlavě

Středy a výšky: Optimální

Reakce značky  Niceboy

Deniso, moc děkujeme za hodnocení a doporučení sluchátek Niceboy HIVE XL.

Ověřený zákazník MALL.CZ

A

Přidáno: 30. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý zvuk

Konstrukce a materiál: Dobrý

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE XL a přejeme super poslech oblíbené hudby.

Přidáno: 18. října 2018

• silný zvuk
  • kvalitní stavba sluchátek, dobře sedí na hlavě a jsou z příjemného materiál
  • baterie má výbornou výdrž

Výrobce uvádí dlouhou výdrž baterie a čistý silný zvuk - mohu potvrdit. Sluchátka jsou navíc z kvalitního materiálu, který je příjemný a vypadá odolně. Jsou lehká a příjemná.

Reakce značky  Niceboy

Moc děkujeme za hodnocení a doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE XL a přejeme super poslech oblíbení hudby.

Přidáno: 16. října 2018

Zakoupeno v kamerov.cz

• výdrž jako hrom - několik dní bez nabíjení
  • povedený zvuk
  • masivní a kvalitní stavba, lze složit
  • skvělé tlumí okolní ruch

Výborný kousek!

Reakce značky  Niceboy

Děkujeme za doporučení Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE XL a přejeme ať sluchátka slouží k naprosté spokojenosti.

JBL E25BT

JBL E25BT