Niceboy ORYX X600

Herní sluchátka s mikrofonem, která potěší prostorovým 7.1 stereo zvukem a odolnou kovovou konstrukcí s pohodlnými náušníky. Jednoduché připojení díky 2.0 USB konektoru. ...
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Niceboy.eu

Info v obchoduZdarma97 % • 386 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta79 Kč100 % • 56 recenzíDalší informace

Značka Niceboy nově přichází s vlastní řadou herních sluchátek, myší, klávesnic a dalšího vybavení pro gamery. Vrcholem této řady sluchátek je model Niceboy ORYX X600, který je kromě prostorového zvuku 7.1 vybaven rovněž skvělou funkcí vibrací. Ergonomicky tvarované náušníky, lehký hlavový most, nastavitelný mikrofon s redukcí šumu a ovládací jednotka na kabelu završují špičkové vlastnosti herních sluchátek Niceboy ORYX X600.

Klíčové vlastnosti

Herní sluchátka, která vás potěší kvalitním prostorovým 7.1 stereo zvukem s vibracemi, pro ještě intenzivnější vtáhnutí do hry. Díky výběru z 5 režimů zvuku si sluchátka nastavíte přímo na míru. Pevná kovová a zároveň flexibilní konstrukce s nastavitelným mikrofonem s redukcí šumu a pohodlnými náušníky sedne každému hráči. Bezproblémové připojení zajistí opletený kabel o délce 2,2 metru s USB 2.0 konektorem. Ovládání hlasitosti a dalších funkcí je umístěno na kabelu.

Konstrukce
USB
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám tyto sluchátka už po druhé a jsem s nimi velmi spokojen. Vydrželi mi okolo 2 let. Nahrál jsem nich spoustu her a můžu jedině doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

USB
Typ sluchátek
uzavřená

Dokonalý prostorový zvuk 7.1

Nejvyšší model řady sluchátek Niceboy ORYX X600 přidá na prožitku z her a filmů díky vrcholně dokonalému prostorovému zvuku 7.1. Masivní a krystalicky čistý zvuk pak produkují měniče o velikosti 50 mm. Sluchátka Niceboy ORYX X600 vás jednoduše vtáhnou do hry.

Sluchátka s vibracemi

Se sluchátky Niceboy ORYX X600 pocítíte zvuk na vlastní uši. S parádní funkcí vibrací dodají hernímu zážitku jedinečnou autenticitu. Funkci si navíc snadno vypínáte/zapínáte na ovladači na sluchátkách.

Nastavitelný mikrofon s redukcí šumu

Bezproblémová komunikace je základem každé týmové hry. S vylepšeným mikrofonem s redukcí šumu tak můžete být v jakkoli rušném prostředí. S Niceboy ORYX X600 máte jistotu, že váš hlas bude vždy slyšet čistě a jasně.

Ovládací jednotka na kabelu

Ovládání sluchátek jednoduše na dosah ruky. Sluchátka Niceboy ORYX X600 disponují na kabelu ovládací jednotkou, se kterou máte pod kontrolou opravdu vše od ovládání hudby, přes hlasitost, vibrace, podsvícení až k nastavení režimů hudby.

Konstrukce pro dokonalý zvukový zážitek

Sluchátka Niceboy ORYX X600 jsou vybavena pohodlnými, ergonomicky tvarovanými náušníky a odolným, lehkým a přesto flexibilním hlavovým mostem. Dokonale tak sednou na uši, netlačí a vše je tak připraveno pro řádnou herní jízdu.

Sluchátka s vibracemi
Se sluchátky Niceboy ORYX X600 pocítíte zvuk na vlastní uši. S parádní funkcí vibrací dodají hernímu zážitku jedinečnou autenticitu. A funkci si navíc snadno vypínáte/zapínáte na ovladači na sluchátkách.

Nastavitelný mikrofon s redukcí šumu
Bezproblémová komunikace je základem každé týmové hry. S vylepšeným mikrofonem s redukcí šumu už tak můžete být v jakkoli rušném prostředí chcete. S Niceboy ORYX X600 máte jistotu, že váš hlas bude vždy slyšet čistě a jasně.

Konstrukce pro dokonalý zvukový zážitek
Sluchátka Niceboy ORYX X600 jsou vybavena pohodlnými, ergonomicky tvarovanými náušníky a odolným, a přesto flexibilním a lehkým hlavovým mostem. Dokonale tak sednou na uši, netlačí a vše je tak připraveno pro řádnou herní jízdu.

Dokumenty

• levné
      • lehké ovládání
      • dobrý mikrofon
      • 7.1 zvuk a vibrace
      • ovladač na sluchátkách občas překáží
      • sluchátka často šumí

ORYX 600 jsou cenově dostupná slušná sluchátka české značky, po víc jak roku častého používání jsem našel jen pár chyb, které by Vám mohly pomoct při rozhodování. První je šum sluchátek. Nejsem si jist, jestli je to vada při výrobě, ale sluchátka neustále šumí, je to sice potichu a dá se na to zvyknout, ale když zrovna nemáte nic puštěného a máte sluchátka na hlavě je to docela otravné. Další je občasná vada mikrofonu. Stalo se mi to naštěstí jen dvakrát za celou tu dobu co ORYX 600 aktivně používám, avšak stejně velmi nepříjemné pro ostatní, může se totiž stát, že Váš mikrofon začne "přijímat" velmi hlasitý zvuk, přišlo mi zvláštní, že konverzace utichla potom co jsem se připojil do hovoru na discordu, potom jsem si v nastavení zapnul funkci, abych slyšel svůj mikrofon a pokud Vám mám popsat jak to znělo, tak si představte ten zvuk, která vydávala Vaše stará televize, když máte přepnuto na špatný kanál, ano takový ten nepříjemný šumot, ale ještě tak stokrát hlasitější, tento problém jde velmi rychle a lehce vyřešit tím, že sluchátka odpojíte a zase zapojíte. Poslední nejmíň závažný problém, po více jak roku používání je, že mi z nějakého důvodu vypadl kovový kryt na mikrofon, teďka se díky gravitaci pohybuje po celé části s mikrofonem. To je asi tak vše snad jste ten třetí problém pochopili, pokud ne tak ho pochopíte třeba až si je koupíte :D, osobně musím říct, že jsem s koupí dost spokojen, protože i když jsem našel tři chyby, tak jenom jeden je nějak závažný a to ten první, jinak na cenu fakt super, každopádně až si budu kupovat další sluchátka pravděpodobně zvolím značku RAZER, sice jsou jejich produkty trochu dražší, za to déle vydrží a pyšní se řadou vymožeností.

Niceboy (značka)

Děkujeme za doporučení a hodnocení herních sluchátek Niceboy ORYX X600. U vámi popsaných komplikací doporučujeme reklamaci u prodejce. Sluchátka budou odeslána do servisního střediska, kde bude provedena jejich diagnostika.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• čistý poslech

• , zakoupeno v OKAY.cz

super

Niceboy

• Nejpohodlnější sluchátka co jsem měl na hlavě
      • Široká možnost ovládání na kabelu
      • Podsvícený konec mikrofonu
      • Výborný zvuk
      • Jsou dost mohutné na mou hlavu

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Hodně kvalitní zvuk
      • Dobrý mikrofon
      • Ovladač hlasitosti na kabelu
      • 5 různých ekvalizeru
      • Celkem pevná konstrukce
      • Náušníky byly sice měkké, ale mé ucho se dotýkalo i vnitřní strany, což nebylo moc komfortní (můj případ)
      • Jinak žádné

Sluchátka přišly v pěkné krabici. Po otevření na vás sluchátka udělají celkem dobrý první dojem. Při nasazení a zapnutí nějaké hry (v mem případě COD: MW) budete příjemně překvapeni, jak dobře sluchátka hrají a komunikace přes mikrofon je více než dobrá. Určitě tyto sluchátka doporučuji. Za tuto příjemnou cenu dostanete hodně muziky.

Niceboy

• Hodně muziky za dobrou cenu