Nokia HS-45

N81/N81 8GB/N6110 navigator/E90/N76/N95 8 GB Stereofonní hudební headset Nokia HS-45 s AD 54 je určen uživatelům, kteří potřebují všestranné příslušenství pro poslech hudby...
Doprava zdarma, Do týdne

• Mikrofon pro volání a hlasové příkazy
    • Perfektně hrají
    • Nokia 5800
    • Originál

Hráli mě dva roky, potom sem je nechtěně rozšlápl...
    Časem se dost ukroutí ty kabely, ale až tak ty dva roky, když je používáte každý den.
    Nejlepší sluchátka, hlavně ty tlačítka.
    Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• špatný zvuk

Doufal jsem, že bude totožný s originálně dodávaným
    k telefonu Nokia 5800. Orig. je vyroben ve Vietnamu a
    a tenhle v Číně. Zvuk je bez výšek, bez basů.
    Produkt nedoporučuji

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
pecky

N81/N81 8GB/N6110 navigator/E90/N76/N95 8 GB

Stereofonní hudební headset Nokia HS-45 s AD 54 je určen uživatelům, kteří potřebují všestranné příslušenství pro poslech hudby a správu svých hovorů. Stačí připojit a můžete poslouchat, případně využít zvukový ovladač se svými vlastními stereofonními sluchátky.

Se stereofonním hudebním headsetem Nokia HS-45 s AD 54 můžete: vychutnat si skvělý zvukový výkon, ovládat hudbu a hovory prostřednictvím zvukového ovladače a propojit svůj mobilní telefon s jakýmikoli kompatibilními sluchátky.

• bytelnost headsetu. I v podmínkách u hořáků obstáli na výbornou,kdežto nějaké srando- drátky dlouho nevyrdželi :D
    • Sluchátka používám Jay-Z .
    • Tento hedset používám cca 5let a pohoda. Pouze měnim sluchátka ,a zbytek je stále původní. !!
    • Dostal jsem ho u Nokia N95. Nemohu si stěžovat,kvalita a výdrž,bytelnost.!
    • možná ta tuhost kabelů.ale pro mě čim pevnější a silnější,tim lepší.

Pokud pracujete se sluchátky deno deně v podmínkách ,kde je teplo až vedro,mohu z vlastní zkušenosti pouze a jen doporučit . Jiné Headsety mě zlobily , a většinou nefungovali po měsíci používání u hořáků. Tento set funguje 5let! , to je dostatečná recenze.

• , zakoupeno v STmobil

• 8 tlačítek pro přehrávání hudby
    • Mikrofon pro volání a hlasové příkazy
    • Perfektně hrají
    • Nokia 5800
    • Originál

Hráli mě dva roky, potom sem je nechtěně rozšlápl...
    Nejlepší sluchátka, hlavně ty tlačítka.
    Doporučuji všem.

• Vydrží, používám je denně už dva roky!
    • Zvuk se mi zdá kvalitní
    • Nejlepší je těch 8 tlačítek, se kterými můžete ovládat celý telefon, aniž by jste pro něj museli sahat do kapsy!
    • Po dvou rocích se mi rozbily :-(
    • Levé sluchátko mi teď hraje o něco tišeji než pravé!

Zkusím to ještě zpravit!
    Myslím že vada bude ve sluchátkách takže mohu vyměnit pouze tu jednu část :-)

• , zakoupeno v Aukro.cz

• špatný zvuk

Doufal jsem, že bude totožný s originálně dodávaným
    k telefonu Nokia 5800. Orig. je vyroben ve Vietnamu a
    a tenhle v Číně. Zvuk je bez výšek, bez basů.
    Produkt nedoporučuji

• kvalitní poslech, v uších dobře drží, dobré ovládání i pohodlně řešený klips

kvalita v rozumné ceně

• , zakoupeno v Mobilmax

• Ovladač umožňuje připojení vlastních sluchátek.
    • Velmi dobře se ovládá.
    • Nic.

Výborný ovladač, který je bohužel už jenom ve výprodeji a Nokia ho z nepochopitelných důvodů ani nenahradila jiným produktem,

• , zakoupeno v ONEMOBIL.cz

• Kvalitní sluchátka pro telefony Nokia, hlavní výhodou je hudební ovladač který je možno také odpojit a připojit na jiná sluchátka.Koncovky sluchátek jsou zcela klasické a jsou vhodné pro ty, kteří neradi zastrkávají hluboho do uší špuntová sluchátka.
  • , zakoupeno v ONEMOBIL.cz

• kvalitní výrobek, skvělé ovládání při kterém se nemusí vyndava a zandavat telefonní mobil, sluchátka dobře řešena

produkt jsem si vybrala, protože původní se mi rozbila nebo tedy spíše po dlouhodobém používání opotřebila, dále jsem si tento produkt vybrala jelikož normální sluchátka neumožňují na mobilu poslouchat rádio, tato sluchátka to umožńují a také mají dobře řešenou délku sluchátek, ano tento produkt bych doporučila těm, kteří mají telefon, kde jsou tato sluchátka v původním balení. Tato koupě patří určitě mezi levnější z tohoto obchodu v porovnání s ostatními obchody, někde byl rozdíl až 400 kč. Sluchátka fungují přesně podle mých představ, výběr padl na tento produkt protože přesně původní produkt jsem měla a rozbil se a jiný tam nepasoval, tudíž bylo potřeba sehnat úplně ten stejný produkt.

• značka a cena

zatím spokojenost

• -kompletní ovládání hudby, tedy pustit, pauza, stopnout, předchozí / následující skladba
    • -digitální zesilování / zeslabování hlasitosti ovládá přímo výstup hlasitosti z telefonu
    • -na boku tlačítko zamykání headsetu. Po zamknutí funguje jen tlačítko se symbolem sluchátka, jako u obyčejných headsetů, nemůžete si tedy omylem pustit hudbu.
    • -příliš silné kabely sluchátek jsou navíc z příliš tvrdé neohebné gumy (skoro jako přívod k žehličce)
    • -sluchátka mají dobrý zvuk, ale nízkou hlasitost
    • -lesklý materiál čelní strany headsetu

Headset funguje naprosto suprově (alespoň s mou Nokií 6303 i classics). Kupoval jsem si ho ke sluchátkům Samsug od headsetu AAEP433JBE (GH59-06384B), proto jsem od přibalených sluchátek nic neočekával. Hrají cocela dobře, mají solidní basy, ale nehrají moc nahlas. Hlasitost tak akorát pro školáka, aby si šetřil sluch :-) Navíc mají dost tvrdou gumu kabelů. Prostě nic moc.