Nokia HS-82

Konektor
USB

• , zakoupeno v ATCMobile.cz

• Bohužel konektor není mikro usb a má i jiné zapojení. Za to ale obchod nemůže.

Smůla, nefunkční

• , zakoupeno v JHMobil

Potřeboval jsem náhradní sluchátka a jinou možnost náhrady jsem nenašel.Kéž by se výrobci shodli na jednom typu.Jinak proti výrobku nic nemám.

• , zakoupeno v hop-mobil.cz

sluchátka - hands free jsem nemohla nikde v obchodech sehnat, ani u operátorů, takže internetový obchod byl přesně to co jsem hledala

Konektor
USB

baleno v sáčku

Nokia Stereo Headset HS-82 -

Mluv a poslouchej.

Pohodlně spravovuje tvé hovory s handsfree, ovládání hlasitosti a ztlumení zvuku, a vychutnat si poslech FM rádio nebo hudební přehrávač ve stereo.

Kompatibilita:

Nokia 6500 classic, Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide, Nokia 7900 Prism, Nokia 8600 Luna, Nokia 8800 Arte, Nokia 8800 Carbon Arte, Nokia 8800 Gold Arte, Nokia 8800 Sapphire Arte a další kompatibilní přístroje

• , zakoupeno v ATCMobile.cz

Smůla, nefunkční

• , zakoupeno v JHMobil

• , zakoupeno v hop-mobil.cz

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Obchod v pořádku.

• , zakoupeno v Mobilmax

• Nečekal sem že na mi nebude fungovat radio, hold originál na 6700to ¨není no...škoda;)