Nokia WH-701

Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

• vypadají OK
    • na stránce produktu uvádí kompatibilitu s nokia3720,ale s tímto mobilem kompatibilní nejsou - ani jack, a ani s redukcí na jiný jack -nafunguje mikrofon
  • , zakoupeno v F-mobil.cz

Sluchátka s rádiem

Specifikace

• Rozměry: Kabel: 1350 mm, ovladač: 12,7 x 12,2 x 76 mm
  • Délka kabelu: 1350 mm
  • Konektory: Lze použít s přístroji kompatibilními s konektorem Nokia AV 3,5 mm.*
  • Provozní teplota: od -15 °C do +55 °C

Ovládací tlačítka -

• Přijmout/ukončit
  • Zvýšit/snížit hlasitost
  • Přehrávání/pauza
  • Předchozí skladba
  • Další skladba

Kompatibilita:

Nokia 5220 XpressMusic, Nokia E72, Nokia N78, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N91, Nokia N95, Nokia N96, Nokia N97 mini a další.

Lze použít s přístroji kompatibilními s konektorem Nokia AV 3,5 mm

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (30)
  • cena (17)
  • ovládání (15)
  • ovládání hlasitosti (6)
  • rozměry (5)

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Kvalitní sluchátka za dobrou cenu

originální sluchátka Nokia kvalitní zpracování

• , zakoupeno v MobilDuo

• Opravdu úžasná sluchátka s ovladačem hlasitosti, přijetím hovoru a tlačítky na přeskakování skladeb. Takové se dnes už nevidí.
    • Bohužel nefungovaly s Honorem 4C, ani LG spirit a ani SIII mini. Škoda - asi jsou opravdu jen na Nokie...

Opravdu technicky a kvalitativně skvělá sluchátka. Škoda, že nejsou pro všechny značky telefonů.

• cena, ovládání ?
    • nekomunikuje s lumií 640

koupeno na lumii 640 na které nepracují (alespoň u mne), na pc a starších Nokiích se jako sluchátka asi požít dají

• , zakoupeno v efecto.cz

• Jsou super...
    • Bohužel už mám 3 kus...pokaždé přestalo hrát jedno sluchátko, jednou vyreklamovano...

Super...ale...

• , zakoupeno v RT-Mobil.cz

• ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb, příjem hovoru, skladby nejsou slyšet "ven", kabel se nezamotává
    • prý už se nevyrábí

• , zakoupeno v MOBILAGENCY.CZ

moje stara sluchátka prestalo fungovat prave sluchatko tak jsem musela objednat nove.
    pouziva se mi dobře.
    ano doporucuji ostatním.
    ja jsem snim velice spokojena.

• , zakoupeno v Shop Liveo

• Sháněl jsem HF pro svou Nokii E52, která by měla kompatibilní konektor. Tato to má. Má navíc ovladač médií na kabelu, což ale nebylo rozhodující. Předtím jsem koupil jinde sadu WH-208, která ale neměla kompatibilní konektor, nicméně měla lepší zvuk.
    • Zvuková charakteristika je nevyrovnaná. Zvuk je nepopsatelně nepříjemný, ale na telefonován stačí. Nicméně ovladač na kabelu ji předurčuje k poslechu hudby, na což se podle mě nehodí ani trochu.

Podruhé bych si to už nekoupil hlavně kvůli nekvalitní reprodukci.

• Mel jsem jiz 4 a prvni dvoje v poradku , asvak 3 a 4 co jsem si zakoupil jako Nokia WH-701 , byly pouze lacine kopia a jeste nepovedene. ( po rozebrani a kontroly tisteneho spoje v ovladani) . U obou stejny problem , spatne spajene dily a spojena leva prava strana zvuku sterea .. tudiz vysledny zvuk se neda poslouchat.

Zanevrel jsem na ne a budu zkouset jine.