Omnitronic SHP-2000 MKII

Konektor
6,3 mm Jack

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Sluchátka dobře hrají a mají příznivou cenu dobrý základ

Vzhledem k poškození kabelu u sluchátka nemohu posoudit celkové - plastové provedení ale jinak O.K

• , zakoupeno v VšeProZvuk.cz

• Super pro začátečníky
    • Přechodový jack 6,5/3,5

Dobrý kup

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Skvěli desing plus otočné hlavice u sluchátek pozlacený jack 3.5 a 6.3 pro obyčejné přehrávače jako mp3,mobilní telefon a jack 6.3 pro zesilovače či mixážní pulty také užasná kvalita zvuku
    • Pokud si nastavíte velmi vysokou hlasitost bolí vás ze sluchátek uši nebo hlava navíc můžete přijít o sluch

Tento produk jsem si vybral proto že hesky vypadá nebyl příliž drahý.
    Skuženost s produktem je vinikajicí sluchátka hrajou ohromě mají vyladěné basy výšky a středi tudiš slyšíte to co producent či skladatel chtěl aby bylo slyšet.
    Tyto sluchátka se hodí snad pro každého jak pro Dje tak pro posluchače s hudebním sluchem co si potrpí na kvalitě hudby.
    Vzhledem k tomu že sluchátka vypadají na obrázku poměrně malá jsou ve skutečností poměrně velká takže spiš se hodi doma u pc či ve studiu nebo na koncertování nebo si je jen tak vemete na výlet to je už na vás:-)

Konstrukce
20000 Hz
Konektor
6,3 mm Jack

Stereo sluchátka

Zavřená, dynamická stereo sluchátka s excelentním zvukem, plnými basy, čistými středy a jasnými výškami, poslech bez zkreslení i při vysoké hlasitosti. Robustní provedení, skvělý design.

• Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz

• Zvuk
    • Konstrukce
    • Konstrukce
    • Náušníky

Již při koupi v mých začátcích jsem měl možnost poslechnout sluchátka v cenových relacích cca 1000 - 2500Kč. Už tehdy jsem zjistil že zvuk je stále srovnatelný i s nejdražšími modely a vzhledem k čistě domácímu použití mi jejich pofidérně působící konstrukce nevadila.

V současnosti je vlastním již několikátým rokem (možná 5 let, opravdu nevím) a po tom, co mají zasebou je mohu prohlásit za nesmrtelná a bez rozpaků je mohu doporučit všem začátečníkům jako výborný kup.

Po porovnání bych zvolil sluchátka která používám nyní.
    Beyerdynamic DT 770 PRO jsou sluchátka v trochu jiiné relaci a zvuk tomu skutečně odpovídá. Nicméně, poslechově se dají Omnitroniky porovnávat, což se třeba o supa dupa HERNÍCH megaprofi sluchátkách které si tehdy za 1400,- koupil kamarád říct nedá (jejich zvuk byl hodně špatný). Oproti tařka referenčním DT770 jsou Omnitroniky trochu přestředovaný. Jejich středy jsou takové celkově méně prokreslené a to samé platí o výškách. Nicméně v rozumné míře a navíc se na to rychle zapomene a prostě to vezmete za své. Basy jsou také trochu tupější, nicméně Omnytroniky zvládají i hodně nízké frekvence, a to i v extrémních hlasitostech...víc vydrží sluchátka než vy. Ale potřebují solidní předzesilovač, třeba můj laptop je naplno tak možná rozšeptá.

Sluchátka vydrží neskutečné hlasitosti, napojené na mixák jsem je položené na stole nechal suplovat repro z notebooku. Nedělam si prdel. Asi milionkrát jsem do nich omylem pustil takovou hlasitost že jen žalostně chrčely a já v panice hledal chybu. Prostě začátky, kdy sem nic nevěděl a nikde se ani nevzdělával, což mi vlastně vydrželo, jen už to technika odtrpěla a já trochu dospěl.

Jedinými problémy za celou dobu byla konstrukce. Je nepevná, náušníky mi po letech popraskaly, ale mě to až tak nevadí, nemám je už na hlavě tolik a navíc to je po spoustě let. Potom je problém se štelováním výsunu. Je to plastový a po čase se mi jeden povedlo i nalomit. Vyřešil sem to prostě izolepu tak, že sem nalomený místo oblepil a ve správný poloze je "zašprajcnul". Ani to neni vidět, pohoda jazz...no a pak pár let nic a jak byly tak sou, hrajou cca stejně, vypadaj teda hrozně ale reprákům to nevadí no a já jednoznačně DOPORUČUJU!!!!!!!!!

• naprosto famózní zvuk
    • velmi přijatelná cena
    • poněkud těžkopádná konstrukce

Potřeboval jsem levná sluchátka pro odposlech v cca studiové kvalitě. Vyzkoušel jsem Sennheisery, KOSSy a k mému překvapení mi do 2500,- po zvukové stránce vyhovovali nejvíce právě tyto laciné OMNITRONICy.

Zvuk je krásně čistý, přenosová charakteristika velmi lineární. Žádné fatalní zvýraznění basů nebo propad na středech se zde nekoná a zvuk je velmi příjemný.

Jisté výhrady bych měl ale ke konstrukci. Ta je opravdu laciná, dosti těžkopádná a je možné, že někteří si na ni nezvyknou. Oproti Sennheiseru jsou sluchátka po několika hodinách na hlavě až nepříjemná.

Délka kabelu vyhovuje, provedení styl telefonní kabel ideální.

Celkově překvapivě kvalitní zvuk v na první pohled laciném a dosti odfláknutém balení.

• , zakoupeno v VšeProZvuk.cz

• Super pro začátečníky
    • Přechodový jack 6,5/3,5

Dobrý kup

• , zakoupeno v Kytary.cz

Tento produk jsem si vybral proto že hesky vypadá nebyl příliž drahý.