OneOdio A70

Skladem • Více variant59 Kč89 % • 19 100 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • Více variant99 Kč93 % • 36 976 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč1 neověřená recenzeDalší informace
Skladem • Více variant% Slevový kód59 Kč95 % • 255 947 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant58 Kč94 % • 3 070 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma93 % • 2 174 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč93 % • 6 220 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant58 Kč93 % • 7 032 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč16 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek119 Kč93 % • 894 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Typ sluchátek
uzavřená

Recenze

, zakoupeno v Alza.cz

Za tu cenu dobrá koupě. Lze použít bezdrátově i s propojením drátem, třeba do kláves. Baví mě.

• dobrý poměr ceny a kvality

Ověřený zákazník Pepa

• fungují na 3,5 jack i bez nabití
    • pohodlné
    • zvuk lehce nad očekávání
    • kratší kabel s mikrofonem (3,5 jack)- nemá praktické "telefonní vinutí" jako 6,3 jack

Parametry produktu

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Uzavřená bezdrátová sluchátka A70 od OneOdio nabízí vysoký komfort, skvělý Hi-Fi stereo zvuk s vysokou dynamikou a frekvenčním rozsahem. Sluchátka jsou vhodná pro každodenní poslech hudby, DJ, gamery nebo hudební producenty vyžadující od sluchátek transparentní a vyvážený zvuk. Sluchátka jsou kompatibilní s nejnovějšími generacemi iPodů, iPhonů a iPadů, lze je také připojit k PC, laptopu, smartphonu s Androidem, nebo mp3 přehrávači. Sluchátka navíc můžete propojit s dalšími a užít si tak naplno se svým partnerem/partnerkou společný poslech hudby na cestách, nebo při víkendovém relaxu na gauči. K dispozici budete mít sluchátka s oválnými čtyřicetimilimetrovými drivery a skvělou izolací proti okolním ruchům, široký frekvenční rozsah vám potom zajistí krystalicky čisté výšky a hluboké basy. Sluchátka disponují skládací konstrukcí, pohodlnými náušníky a měkkým hlavovým mostkem pro několika hodinové nošení, což jistě oceníte při dlouhém cestování, nebo při mixování či masteringu vašich nových nahrávek. Integrovaná baterie vydrží v provozu na jedno nabití až 50 hodin, pohodlné ovládání vám potom zajistí tlačítka na pravém sluchátku. Součástí balení je nabíjecí USB kabel, dvojice audio kabelů a přepravní obal pro bezpečný transport.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 36 976 recenzíDalší informace

Ověřený zákazník Daniel

, zakoupeno v Kytary.cz

• Tvar a velikost mi sedí
    • Solidní zpracování
    • Solidní čistý zvuk (možná ne úplně pro audiofily, ale fakt solidní)
    • Basy silné, ale ne zase příliš moc
    • Dva typy konektorů
    • Silná baterie
    • Velmi skladné, dají se fakt úplně složit
    • Vypadají že vydrží, i když materiály nejsou premium. Ale levně určitě nepůsobí.
    • Ne moc masivní konstrukce, mám rád těžší a víc bytelné
    • Recenze říkaly že jsou extrémně hlasité, mě se zdají jen hlasité

Rád zkouším produkty od méně známých firem. Důvěrná často se mi stalo, že člověk vsadí na značku, a pak je zklamaný. Naopak může být překvapený jako dobře hraje levnější produkt. Ale někdy to samozřejmě neplatí. Mám je puštěné týden na nejvyšší hlasitost, a ještě jsem je nenabíjel ...

Ověřený zákazník Jsoftd

• Za tu cenu super
    • Krásný čistý zvuk
    • Používám jak drát tak bezdrát

Parádní sluchátka za tu cenu. Zvuk pro mé uši super. Lehká a krásně sedí na uších pohodlná. Velice spokojen s nákupem

• Jsem spokojen.

Ověřený zákazník Fonxmer

, zakoupeno v odio.cz

• Kvalita

Velmi zajímavá sluchátka s dobrou cenou a dobrým zvukem. Dají se používat bez drátů i s nimi.

, zakoupeno v odio.cz

• Sluchátka hrají dobře jak s kabelem tak s připojením bluetooth
    • Za málo peněz hodně muziky
    • V této cenové kategorii není co vytknout

Ověřený zákazník Ivo

, zakoupeno v MALL.CZ

Produkt jsem zakoupil na základě recenzí a přijatelné ceny. Sluchátka svým vzhledem působí elegantně a konstrukcí se zdá, že něco vydrží. Nastavení hlavového oblouku by mohlo být větší - mám na max. Na hlavě příjmně sedí a netlačí po delším poslechu. Delší kabel se ve spirále velmi ztuha roztahuje a neplní tak ideálně svou funkci a sluchátka stahuje z hlavy, dokoupil jsem proto prodloužení.
    Poslechově jsem s produktem spokojen, i když patřím k náročnějším posluchačům. Zvukové pásmo vnímám jako vyvážené a samozřejmě záleží na zdroji signálu. S připojením mobilu oběma způsoby nebyl žádný problém a poslech mp3 prostřednictvím Poweramp bez nějakých výhrad- pomůže ekvalizace.
    Volby nelituji (v dané cenové kategorii).

Ověřený zákazník sem_to_ja

, zakoupeno v MALL.CZ

• výborný zvuk

opravdu kvalita za dobrou cenu