Optoma NuForce BE2

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dobry zvuk
    • Nekvalitni materialy
    • Slozite parovani

Sluchatka zezloutla a zacal se odlupovat gumovy povrch, jedno sluchatko prestalo hrat po 3 mesicich

Typ sluchátek
Sluchátka s Bluetooth
Účel
na běhání

Non-stop hudba a hovory

Vychutnejte si nepřetržitý nepřerušovaný poslech a telefonní hovory po celý den při jediném nabití s působivou výdrží baterie.

Bezdrátová svoboda

Osvoboďte se od kabelů s vyspělou technologií Bluetooth. To znamená snadné připojení k vašemu smartphonu a bezúhonný poslech v libovolném objemu. S dosahem 10 metrů můžete nechat svůj smartphone na podlaze nebo ve své kapse a plně se soustředit na svůj trénink.

Lehký a přenosný design

Vyrobené z kovu a polykarbonátu jsou tato Bluetooth sluchátka pevná a lehká, takže jsou vhodná pro jakékoli cvičení v posilovně a každodenní dojíždění do práce.

Maximální komfort a dokonalé uchycení

S elegantními a robustními kryty jsou tato ergonomicky navržená sluchátka vybavena šikmou tryskou, zabudovaným magnetem, obalem kolem krku a různými velikostmi ušních špiček, které zajišťují pohodlné a bezpečné uchycení.

SpinFit TwinBlade ear tips

Nově patentované náušníky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Jsou jedinečně navrženy pro otáčení o 360 stupňů, aby sluchátka pohodlně seděla v uchu.

Technická specifikace

• Životnost baterie: až 10 hodin
  • Dobíjecí čas: 2,5 hodiny
  • Bezdrátový dosah: 10 m
  • Bezdrátový typ: Bluetooth v4.1
  • Standardní audio doplňky: 3 páry silikonových hrotů (S / M / L), 1 pár ušních špiček SpinFit TwinBlade, microUSB nabíjecí kabel, základní uživatelská příručka, bezpečnostní pokyny

2zákazníci nedoporučují produkt

• Zvuk
    • Kvalitní materiál, dobré zpracování
    • Výdrž
    • Magneticky spojitelné
    • Váha
    • Velikost těla sluchátka
    • Bez pouzdra

Na spárování jsme musel použít google, ale to bych neuváděl jako problém.
    Zvuk je slušný, ale Sennheiser CX300 hrají zkrátka lépe.
    Co mě ale velmi překvapilo je velikost "pecek" jsou 3x vetší i těžší než zmíněné drátové.
    V uchu drží celkem dobře ale ta váha je velmi znát a jít s nimi běhat bych si netroufl.
    Jejich velikost zase způsobuje pomalé vysouvání pokud se člověk trochu otáčí.
    Plánuji ještě experimentovat s nástavci, ale zatím je nemohu doporučit oproti různým konkurenčním.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Hezký design
    • Dobře tlumí okolní ruch
    • Slušný bezdrátový dosah
    • Magnety =3
    • Integrovaný mikrofon není moc použitelný (lidé si stěžovali, že mi není rozumět)

Za mě super sluchátka. Reprodukce zvuku není úplně čistá, ale na audioknížky úplně super. Baterky vydrží dost dlouho na to, aby se člověk nemusel hlídat.

Zpočátku se mi ty jejich nové šputny do uší moc nelíbily, ale pak jsem zjistil, že v uších drží zdaleka nejlíp a že krásně tlumí okolní zvuky.

Mají i větší dosah, než bych čekal. Když jsem je měl připojené k notebooku, mohl jsem jít třeba i do vedlejší místnosti, aniž bych ztratil signál.

Koupeny ve slevě v Alze za 500 a za cenu naprosto super, skok výš oproti drátovým sluchátkům (že se člověk nemusí starat o kabel je úžasný luxus).

• + léhké
    • + výdrž baterie
    • + po vyladění skvělý zvuk
    • - Patentované špunty jsou úplně k ničemu, protože totálně eliminují basy.
    • - I nejmenší špunty jsou na můj vkus velké.
    • - Sluchátka z uší trčí víc, než jsem byl zvyklý u jiných.

První dojem byl velkým zklamáním, jelikož jsem opravdu neslyšel žádné basy. až jsem sluchátka chtěl jít vrátit.
    Pak jsem nasazené špunty nahradil přiloženými a zvuk úplně jinde.

Nakonec to ještě vylepšilo poladění ekvalizéru s 16-150 hz naplno :D

Jdu se dát do testování :)
    připojeno k SAMSUNGU S7

• Dlouhá výdrž baterie
    • Lehká konstrukce
    • Skvěle sedí
    • Super zvuk i basy
    • Kvalitní zpracování
    • Poměrně těžší ovládací panel

Původně jsem kupovala pouze na cvičení (posilovna a běh), od té doby co mám tyto své původní drátové už nepoužívám.
    Dlouhá výdrž baterie - tvrdí 6 hodin, já bych řekla i déle. Nabíjím tak jednou za 3-4 dny. Používám denně. Nabité naplno cca za 1,5 hodiny. Balení přijde s 3 různými velikostmi špuntů + těmi co jsou na fotce. Z uší nevypadávají. Zvuk super i basy za tu cenu. Jedinou nevýhodou je poměrně těžší ovládací panel a občas táhne sluchátka doprava, ale člověk si na to zvykne, nebo se dá nastavit délka kabela a tím i korigovat jak moc táhne ovládací panel.

Dívala jsem se na Optoma Nuforce 3, ale chtěla jsem koupit něco levnější jen na zkoušku, protože jsem nevěděla, zda je reálně využiju. Určitě jsou i lepší sluchátka → srovnáváno s drátovými Razer Hammerhead Pro V2, které mají prokazatelně lepší zvuk (středy, výšky a basy). Nicméně srovnatelné například s Xiaomi Piston Iron Pro. Pokud chcete zkusit lehká bezdrátová sluchátka za nižší cenu tak určitě doporučuji.