Philips SHE3583

Přenos signálu
kabelová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sluchátka jsou skvělá a dobře mi drží v uších.

S výrobkem jsem spokojena.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• sluchátka jsou malá
    • skladná
    • pohodlná
    • dobře hrají
    • kabel je gumový, takže vypadá, že by se nemusel hned překlesat
    • mají krásně výraznou barvu

Sluchátka mam jen chvíli, ale vypadjí dobře, gumový kabel chrání před překlesáním nebo lámáním, což považuji za výhodu, protože je často převážím. Používám je denně v práci a nemůžu si stěžovat. Standardní balení se 3mi velikostmi gumových špuntíků je příjemné, každý si vybere ta svá. Dobře drží v uších a jsou příjemné na nošení, netlačí, většinou nevypadávají. Dobře odhlučí okolní zvuky.
    Používám je jak k PC, tak na poslech hudby v mobilu, zároveň i na skypování.
    Vybrala jsem si sluchátka proto, že odpovídala mým požadavkům na ne příliš drahý výrobek, ale zároveň aspoň trochu kvalitní, a podle recenzí na Heurece tato sluchátka obstála v obou parametrech.
    Sluchátka mají výraznější barvu, ale jelikož jsou celkem maličká, není to ani tolik znát. Každopádně vypadají, jako z majetku panenky Barbie :-)

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Jsou malé
    • Praktické

Vybrala jsem si tento produkt kvůli kvalitě zvuku. Jsem s ním zatím moc spokojená.

Konstrukce

• Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti
  • Typ konektoru: jack 3,5mm
  • Provedení výrobku: růžová barva

Vychutnejte si kvalitní zvuk

• Malé účinné reproduktory přenáší dokonalý zvuk a basy
  • Dokonalý tvar do uší blokuje vstup okolního hluku.

Používejte je déle

• Mimořádně malé provedení pro pohodlné uchycení v uších
  • 3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

Vždy připraveno k provozu

• 1,2 m dlouhý kabel je ideální pro venkovní použití
  • Pogumovaný povrch kabelu zvyšuje odolnost

Možnosti připojení

• Utlumení vnějších ruchů
    • Dlouhodobá výdrž
    • Nástavce
    • Nevypadávají z uší

Tyto sluchátka mám již třetím rokem, používané jsou skoro každý den a pořád hrají parádně a nemají žádnou vadu.
    Nevypadávají z uší, a to ani při běhu, nebo jiném sportu. Používám je jak na doma - relaxace, tak i v posilovně a jinde, když sportuji. Velice mi vyhovují !!
    Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sluchátka jsou skvělá a dobře mi drží v uších.

S výrobkem jsem spokojena.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• sluchátka jsou malá
    • skladná
    • pohodlná
    • dobře hrají
    • kabel je gumový, takže vypadá, že by se nemusel hned překlesat
    • mají krásně výraznou barvu

Používám je jak k PC, tak na poslech hudby v mobilu, zároveň i na skypování.

• Kvalitní provedení.
    • Zářivé barvy. Žádná nudná černá a bílá. :)
    • Přijatelná cena.
    • Drží dlouho.

Krásná barevná sluchátka. Už je mam nějakou dobu, nijak se o ně nestarám, zamotám je a zahodím, kam můžu. Všechna předchozí sluchátka to s mým přístupem vydržela max. půl roku, ale tyhle se drží už přes rok. Nevím, jak u vás, ale jak už jsem řekla - u mě to je vážně dlouho. Někdo si tu stěžoval na špatné basy. Za mě říkám, že záleží na přehrávači. Na mobilu mám nějaký obyčejný a i zvuk je průměrný, ale na počítači mam přizpůsobený ekvalizér a podle mě dokážou sluchátka "dunit" pěkně. Samozřejmě kvalita špuntů se nikdy klasickým velkým sluchátkům nevyrovná, ale jestli hledáte něco do tramvaje a na cesty a zajímá vás poměr cena/výkon, pak sluchátka vřele doporučuji!

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Jsou malé
    • Praktické

• hezký design, tři nástavce (ale to mají skoro všechny sluchátka), izolace zvuku
    • plechový zkreslený zvuk, nevýrazné basy, bicí zní jako by někdo hrál doma na hrnce vařečkama :)

průměrná, možná lze sehnat za tu cenu i lepší

• Malé rozměry
    • Nízká hmotnost
    • Délka kabelu
    • Sluchátka produkují velmi slušný a čistý zvuk včetně basů
    • Snad je to že se snadno zamotávají

Pecková sluchátka Philips jsou dostupná ve třech barevných variantách (růžová, modrá a bílá) ve skutečnosti je barva sluchátek o něco tmavší a křiklavější. Velmi mě překvapila kvalitní produkcí zvuku, protože je čistý a nijak neruší žádné praskání. Ke sluchátkám dostanete v balení také 3 silikonové redukce, pro rozdílnou velikost zvukovodu - redukce jsou poloprůhledné pryže a pokud do záhybů zapadnou nečistoty (jako třeba tabák z cigaret nebo žmolky z oděvu) tak to jde vidět a je nutné je vyčistit. Samotné silikonové pecky se na sluchátka nasazují velmi nepohodlně a chce to zručnost a také trpělivost. Bassy jsou také docela povedené. Konektor s 3,5mm pro připojení je rovný a není zaznutý a je na něm vyraženo logo výrobce. Sluchátka jsou za slušnou cenu, tudíž je určitě mohu doporučit, protože jsou kvalitní a pohodlná.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Hezká barva
    • Sluchátka na obrázku vypadala větší, špatně se dávají do uší.