Philips SHQ1400

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Na "pecky" jsou opravdu dobrý.

Konstrukce

• Akustický systém: polouzavřený
  • Odnímatelný kabel: NE
  • Přijmutí hovoru: NE
  • Provedení výrobku: bílá barva

Sportovní sluchátka Philips Actionfit RunWild vás přinutí zlepšit své osobní výkony. Jsou lehounká a vodotěsná a lze je přizpůsobit svým potřebám. Vysoce výkonné reproduktory vám navíc zprostředkují hluboké basy a udrží vaše tělo v pohybu.

Intenzita

• Vysoce kvalitní zvuk vás žene k lepším výkonům
  • Otevřená konstrukce nechá zvuk pronikat dovnitř pro lepší povědomí a bezpečnost

Freedom

• Mimořádné pohodlí při cvičení: 4,69 g, mimořádně lehká sluchátka
  • Přizpůsobte si nošení podle sebe ve stylu za ucho, do ucha nebo ploutve
  • Včetně spony pro cvičení bránící zamotání kabelů ochrana
  • Ideální pro intenzivní tréninky – voděodolné podle normy

• EAN: 6925970709538
  • Záruční doba: 24 měsíců

• drží v uchu
    • hezky hrají
    • voděodolnost, myl jsem je jarem a vodou když byli špinavé
    • po hodně letech mi popraskaly bužírky kabelů

Tak tyhle sluchátka jsem měl opravdu dlouho a byli mi věrným společníkem i na cestách po světě....skvělý výrobek, nikdy nezklamaly. Bohužel mi po letech popraskaly bužírky na kabelech. Od 27.07.2018 do 11.2022.

• pohodlné
    • více nástavců v balení
    • otevřená konstrukce
    • lehká
    • audiofil nechť si přidá jako zápor kvalitu zvuku
    • otevřená konstrukce - pro mě však plus

Potom, co se mi rozbily Sennheiser MX 680, které se po letech rozlepily a kabel popraskal, jsem sháněl náhradu. Požadavek byla otevřená konstrukce, abych slyšel provoz, nervaly se do zvukovodu a měly více nástavců pro přizpůsobení uchu. Měl jsem rozpočet 2000,- ale kupovat na slepo něco za dva litry, jsem si později rozmyslel a tak jsem sháněl něco low-cost. Mám je cca rok a jsem s nimi spokojený, jsou lehké a pohodlné. Přestože mám poměrně malé uši a nástavce se mi zdají zbytečně velké, nemám s tím nakonec problém. Pokud to srovnám s těmi MX 680, tak jsou výrazně pohodlnější a zvuk se mi zdá subjektivně stejný možná o něco lepší. Nejsem žádný audiofil, sluchátka beru na kolo, kde mi kvalitou dostačují. Důležité je, že lze stále slyšet i okolní zvuky (pro někoho to může být nevýhoda). Za ty prachy s nimi nemám problém.

• Perfektně drží. Super zvuk na sportovní sluchátka

Prostě sportovní sluchátka které plní svůj účel

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Na "pecky" jsou opravdu dobrý.