Pioneer SE-MJ532

uzavřená

• , zakoupeno v Sluchatka.Shop

• Kvalita
  • , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• Levný produkt, kvalitní poslech.
  • , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• Tato sluchátka mají parametry srovnatelné se sluchátky jež dokáží zpracovat vstupní příkon 1000mW. Přitom stály polovinu oproti srovnatelným v supermarketech. Navíc hrají perfektně, jistě se mohou srovnávat s Kossy Porta, a možná je i trošku předčí. Není to jen názor můj, Porty vlastním. Navíc jsou krásná, lehká, skladná a dobře sedí, membrána má průměr 40 mm. Frekv. rozsah od 10 - 30000 Hz. Citlivost 105 dB. Konečně fa Pioneer není jen tak lecjaká.

Vynikající sluchátka po všech stránkách za skvělou cenu.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Náhlavní sluchátka Pioneer SE-MJ532-R Hodnota 1000 mW těchto plně uzavřených sluchátek vám poskytne veškerou výkonnost, kterou potřebujete. Velké měniče 40 mm se silnými magnety poskytují bohatý a plný zvuk. Široký sluchátkový oblouk a měkké, odolné náušníky s uretanovou paměťovou pěnou a kůží zajistí, že SE-MJ532 budou pohodlná i při dlouhodobém používání, přičemž budou současně eliminovat netěsnosti v pronikání zvuku. Tato sluchátka lze složit do kompaktní konfigurace pro snadné ukládání a nošení.

• , zakoupeno v Sluchatka.Shop

• Kvalita
  • , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• Levný produkt, kvalitní poslech.
  • , zakoupeno v GIGACOMPUTER

Vynikající sluchátka po všech stránkách za skvělou cenu.

• , zakoupeno v GIGACOMPUTER

Za mě teda hodně průměrný zvuk,čekal jsem víc od Pioneeru

• náušníky jsou menší, než jsem čekal, ale překvapivě i tak dobře izolují okolní hluk
    • balzám na uši
    • zlatá varianta se mi moc líbí
    • výšky, jak tu někdo psal, jsou podle mě čisté a čitelné
    • bassy asi tak akorát vzhledem k velikosti

nezklamaly mě, dobrá sluchátka

• , zakoupeno v RZtechnic.cz

• Pěkný vzhled
    • Jsou trochu tišší, což beru jako klad.
    • Dobré basy
    • Délka kabelu
    • Horší víšky

Dlouho jsem se rozhodoval, zda tyto sluchátka. Nakonec jsem si řekl, že je ozkouším a nelitoval jsem. Nosím je převážně do gymu a jejich kvalitní zvuk je prostě super. Jsou trochu tišší, takže slyším hezké cinkání železa, ale neslyším ostatní lidi jak se baví, takže super. Délka kabelu je suprová. Skvěle drží i když jsem hlavou dolů. Pro někoho, kdo by je chtěl používat na kvalitní poslech hudby tak bych asi moc nedoporučoval, protože víšky jsou dcl zkreslené a když tam dáte nějaké to tekno tak je slyšet, že basy nestíhají, ale na rock, nebo metal jsou basy luxusní.