Plantronics 208748-101

Popis produktu

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
USB
Typ sluchátek
špunty

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
USB
Typ sluchátek
špunty

Popis produktu

V daný den možná budete muset spolupracovat s kolegy na dálku, volat v terénu od zákazníků nebo poslouchat hudbu, abyste se mohli soustředit na svůj nejnovější projekt. Špičková bluetooth sluchátka Voyager 6200 UC vám proto nabízí vše, co od Plantronics očekáváte - aktivní potlačení šumu, jasný přenos hlasu a špičkový zvuk. Intuitivní ovládací prvky umožňují snadné použití a spona na krk vibruje, aby signalizovala příchozí hovor nebo upozornění z některé z aplikací. Voyager 6200 UC je tak pohodlný, že jej můžete používat po celý den, v kanceláři i na cestách.

Vlastnosti produktu: ■ Lehká komfortní bluetooth náhlavní souprava ■ Možnost používání dle aktuální potřeby jednoho nebo obou sluchátek ■ Díky sponě na krk necítíte na uších žádnou váhu ■ Spona na krk vám vibrováním signalizuje příchozí hovor nebo upozornění některé aplikace ■ Nový Bluetooth® USB adaptér BT600 pro připojení k PC s dosahem až 30 metrů ■ Čtyři všesměrové mikrofony a DSP společně odstraňují rušivý šum na pozadí ■ Aktivní noise canceling pro dokonalé odhlučnění okolí ■ Širokopásmový zvuk pro vysoce kvalitní PC telefonii ■ Premium hi-fi stereo zvuk pro dokonalý poslech hudby ■ SoundGuard DIGITAL technologie chrání před akustickým šokem ■ Rozšířené hlasové upozornění oznamuje ID volajícího, mute, stav připojení a zbývající dobu hovoru ■ Funkce Dynamic Mute Vás upozorní, pokud se pokusíte hovořit ve chvíli, kdy je mikrofon ztlumen ■ Hmotnost sluchátka 56 gramů ■ Doba hovoru až 16 hodin, pohotovostní doba až 14 dní ■ Bluetooth v4.1 Profile HSP (HSP) 1.2 a Hands-Free Profile (HFP) 1.6 (širokopásmový HD hlas); Radiostanice BT třídy 1 ■ Obsah balení: sluchátko, BT dongle pro připojení k PC, přenosné pouzdro, kabel mikro USB, nabíjecí stojan, sada ušních nástavců různé velikosti

Kód Plantronics:

  • PART No.: 208748-101
  • -------------------------------------------------------------

Výrobek je určen pro český trh.

Záruka 2 roky. --------------------------------------------------------------

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.