Plantronics 80930-15

Konektor
USB

• , zakoupeno v Alza.cz

• bezproblémové připojení, ovládání hlasitosti a přehrávání, mikrofon s dostatečně dlouhým ramenem s možností tvarování
    • tvarování náušníků - mohly by být větší, dobíjení

po zakoupení byly snadno zapojitelné, výdrž prozatím otestovaná je cca 5 a více hodin. Testovaný mikrofon, který je nutný v práci pro komunikaci v IPtelefonii, je více než vyhovující, dlouhé ramínko, zapnout-vypnout pomocí sklopení, možnost vytvarování a nastavení. Velmi slušná citlivost.

Muziku poslouchám pouze přes mp3 a youtube, takže ačkoliv jsem spokojen, přesto musím poznamenat, že není možno brát můj názor jako odborný.

Otestoval jsem dosah. Na volném prostoru není problém se vzdáleností bez slyšitelné ztráty kvality kolem 20m. Jakmile se mezi komp a vás vloží překážka, pak se projevují výpadky již při cca 10m.

Konektor
USB

Bezdrátová sluchátka s 40 mm reproduktory, poskytnou uživatelům vynikající zvuk s maximálními basy. Sluchátka s mikrofonem, který lze diskrétně dle vlastní potřeby sklopit. Mikrofon je vybaven funkcí potlačení šumu, což zaručuje vynikající rozpoznání řeči. Sluchátka se hodí pro internetové telefonování a všechny VoIP aplikace. Vložené ovládací prvky umožňují nastavit hlasitost hudby nebo vypnout mikrofon pouhým dotykem. Měkké náušníky zajišťují pohodlné nošení i při delším používání.

Sluchátko: - Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

Rozhraní: - USB, bezdrátová

Dosah: - 30 m

1zákazník doporučuje produkt

• funguji, nez se zlomi
    • nelze pouzivat behem nabijeni
    • po case se prelomi

nikdy nekupovat

• , zakoupeno v Alza.cz

• tvarování náušníků - mohly by být větší, dobíjení

• dobrý mikrofon (časté konference)
    • dobrá izolace od okolí
    • poměrně dlouhá výdrž, 8-9h hraní v kuse + sem tam nějaký hovor
    • snadná obsluha i instalace
    • skopení mikrofonu=mute
    • dostatečná kvalita zkuvu (ale určitě nic pro audiofily)
    • kvalitní konstrukce
    • NELZE používat během nabíjení
    • mít je na hlavě déle než hodinu je už nepříjemné, zvláště když máte brýle, tak dost tlačí (možná povolí oblouk nebo uši, zdá se že po měsíci mi to už tolik nevadí)
    • cca 1-2 za hodinu se zvuk rozpadne díky rušení, v blízkosti mám jen bezdrátovou klávesnici + lze chytit cca 70 wifi sítí (naše Cisco AP jednou za čas osahávají okolí, tak možná to by mohl být důvod)
    • 50cm nabíjecí miniUSB kabel by mohl být delší i když nejde poslouchat během nabíjení a dnes už by byl vhodný microUSB konektor

Sluchátka jsem si pořídil na dlouhé konferenční hovory do kanceláře sdílené s dalšími pěti lidmi, takže izolace od okolí a dobrý zvuk i z mikrofonu byl zásadní. V tomto směru sluchátka splnila očekávání, ale nevýhod je poměrně dost, že je nelze poslouchat během nabíjení mi připadá v dnešní době neuvěřitelné, ale pokud je po pracovní době připojíte, tak se vám nemůže stát, že se vám během dne vybijí.

Nejsou ideální, ale konkurence je u mnou nastavených parametrů (mic u úst, dobrá izolace od okolí = rozhodně ne molitan) prakticky nulová, pokud tedy nechci mít na hlavě 7.1 herní monstra za >3kkč