QCY M1C

Typ sluchátek
špunty

• Cena/výkon

• první sluchátka, která mi opravdu drží v uších a nepadají
    • super, že při krátkém vyjmutí z uší není nutno hledat, kam sluchátka na tu chvilku uložím - líbí se mi, že se dají spojit magnetkami kolem krku
    • zvuk je dobrý - ale uznávám, že nejsem v tomhle směru moc náročná
    • mikrofon - volaná osoba referovala, že můj hlas je slyšet dobře
    • chvilku jsem zápolila s propojením s telefonem přes bluetooth, ale pak se mi to podle návodu podařilo a už to funguje bez problémů, opakované spárování už běží snadno během pár sekund hotovo
    • tlačítka ovládání hlasitosti, přehrávání hudby a hovoru jsou fajn

Konektor
USB
Typ sluchátek
špunty

Sportujte, formujte postavu a překonávejte limity s oblíbenou hudbou na uších díky sportovním bezdrátovým Bluetooth 4.2 sluchátkům QCY M1C, která mají inovativní technologii 360° zvuku Dual Surround.

Ve výbavě nechybí bezztrátový kodek aptX, nabíjecí baterie s výdrží až 6 h, mikrofon pro handsfree a IPX4 ochrana.

Klíčové vlastnosti:

• Design přizpůsobený sportování a cvičení
  • IPX4 ochrana vůči potu a stříkající vodě
  • Nabíjecí baterie s výdrží až 6 h
  • Bezdrátová Bluetooth 4.2 technologie
  • Špičkový zvuk díky 360° Dual Surround
  • Sluchátka QCY M1C: Vyvinuta pro poslech při sportu

Proběhlo 3000 testů nošení, než byla sluchátka M1C uvedena do prodeje – to proto, aby byla maximálně pohodlná i při sportování a cvičení.

Speciální ergonomické tvarování špuntů pomáhá sluchátka udržet na svém místě po celou dobu pohybové aktivity.

Sluchátka vynikají i díky ochraně IPX4 – jsou voděodolná a neublíží jim ani pot. V momentě, kdy neposloucháte hudbu, stačí sluchátka zavěsit kolem krku a secvaknout špunty k sobě.

Toto bezpečné spojení umožňují praktické vestavěné magnety. Kabel sluchátek je velmi odolný a prošel i 5kg zátěžovým testem.

Na sluchátkách nezůstávají ani otisky prstů, mají totiž na povrchu speciální nano vrstvu.

Nekompromisně bezdrátová a s hlasovým asistentem

Užívejte si ničím nespoutaný sportovní a hudební zážitek bez zbytečných kabelů – přenosná sportovní sluchátka QCY M1C pracují s bezdrátovou technologií Bluetooth v4.2 s dosahem signálu v okruhu 10 m.

Ve výbavě nechybí ani praktický hlasový asistent, DSP izolace hluku a technologie 360° zvuku Dual Surround.

Sluchátka je možné používat i pro bezpečné handsfree hovory, mají totiž vestavěný mikrofon.

Přímo na kabelu se nachází 3tlačítkové ovládání, kterým lze rychle přijímat hovory. Vestavěná baterie typu Li-Ion s kapacitou 90 mAh zajistí energii pro 6 h provozu a je znovu nabitá za 2 h. Sluchátka jsou neuvěřitelně lehká, váží pouhých 16,2 g.

Vlastnosti a parametry:

• Způsob usazení do ucha (intraaurální)
  • Aktivní potlačení hluku ne
  • Způsob připojení bezdrátové