Realme Buds Air Pro

Realme Buds Air Pro jsou bezdrátová sluchátka s integrovaným mikrofonem a s funkcí aktivního potlačení hluku ANC. Realme Buds Air Pro vám umožní až 25 hodin poslechu ve...
1 293 Kč
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 2 497 recenzíDalší informace

Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• nefunkční

Výrobek byl již rozbalený, zřejmě vrácený. Nefukční. Dostal jsem ho já, možná ještě oběhne několikrát republiku

• , zakoupeno v Realme

• Skvělý zvuk
    • Aktivní potlačení okolního hluku
    • Výdrž
    • Skvěle drží v uchu
    • Super aplikace

Kdybych nevěděl, kolik jsem za ně zaplatil, tak bych řekl, že musí stát minimálně jednou tolik. Hrají dobře na svojí cenu. Aktivní potlačení okolního hluku mě překvapilo, že funguje takhle dobře. Mají skvělou výdrž. Ještě jsem neměl sluchátka, která by mi držela takhle v uchu, ještě jsem nenarazil na žádná, která by mi dokázala držet v uchu, ale Realme překvapilo a drží jak přilepená.

Konstrukce
Konektor
USB
Typ sluchátek
špunty

Realme Buds Air Pro vám umožní až 25 hodin poslechu ve spojení s nabíjecím pouzdrem. Velikost měniče 10mm.

Podporují Bluetooth 5.0. Jedno sluchátka váží pouhých 5g. Vodotěsnost IPX4.

Product details

• Bluetooth kodec SBC,AAC
  • Dosah Bluetooth až 10m
  • Nabíjecí port USB-C
  • Doba přehrávání až 5h

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 348 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace