Reloop RHP-10 Mono

1 571 Kč
Doporučená nabídka Profi-dj.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 467 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta60 Kč98 % • 1 973 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta100 Kč40 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace

Typ sluchátek
uzavřená

• Pevna konstrukcia a fakt kvalitni zvuk
    • Zatim sem nenasel

Oplati sa kupit tieto sluchadla uz len koli kvalitnemu zvuku a dobremu dizajnu pre fajnsmekrou

• , zakoupeno v dj-obchod.eu

• sluchátka by mohla méně svírat "hlavu" - při delším užití je to znát

Asi jsem čekal víc, plastové zpracování je až moc viditelné, ale nejspíše je koncenzus za lepší zvuk.

• - poměr cena/výkon
    • -zpracování
    • -design
    • -délka kabelu
    • -jsou pohodlné
    • -bag na převoz
    • -odhlučnění
    • -menší a větší ušní výplň
    • -frekvenční rozsah nesedí (chyba výrobce)
    • -trošku těžší na stranu, kde je připojen kabel
    • -malinké zbarvení zvuku
    • -sluchátka jsou spíš hranaté, než kulaté (pro mě spíš jen designová chyba)

Tyto sluchátka doporučuji každému začínajícímu, i pokročilému DJovi i producentovi, který hledá pohodlná, a cenově dostupná sluchátka na domácí použití. Myslím si, že nic lepšího za tyto peníze člověk nesežene.

Konstrukce
Konektor
6,3 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Sluchátko Reloop RHP-10 MONO Reloop obohacuje bohatou nabídku sluchátek série RHP o mono sluchátko s konstrukcí pro poslech jedním uchem. Sluchátko má vestavěný XLR konektor, který má ochranu proti vyškubnutí kabelu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• Pevna konstrukcia a fakt kvalitni zvuk
    • Zatim sem nenasel

• Hloubka basu je perfektni
    • Zvuk je idealni pro elektro a podobné styly hudby
    • Mám sluchátka už 3roky a ještě se nerozbily.
    • Složitelnost sluchátek
    • Náušníky 2 druhy
    • Dobře tlumí zvuk
    • svinovací kabel
    • I tak je to levná konstrukce z plastu která vrže.
    • Hodně svírá hlavu už za 10 minut poslechu mě bolí uši a po delší době i hlava občas.
    • Někdy se může zdát že je přebasováno a výšky se pak strácí.

Kdysi jsem si objednal řadu Reloop RHP5 a místo nich mi došli 10ky které stály o 800 víc a to kolem 2000 :D Tak jsem byl celkem nadšen. Zvuk je celkem slušný . Ikdyz je to konstrukce z plastu a solid chrome design se může časem oškrábat , tak celkem stále přežívají ve zdraví po 3 letech, čemuž se celkem divím nato kde kolikrát byly. Nevíhoda je že doslova lisujou hlavu a vnitřek se po nějaké době trochu ošoupe že ucho může dolehávat na plast a to pak bolí.
    Je třeba si pohrát s equalizéry na optimální zvuk.

• , zakoupeno v dj-obchod.eu

• sluchátka by mohla méně svírat "hlavu" - při delším užití je to znát

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• - poměr cena/výkon
    • -zpracování
    • -design
    • -délka kabelu
    • -jsou pohodlné
    • -bag na převoz
    • -odhlučnění
    • -menší a větší ušní výplň
    • -frekvenční rozsah nesedí (chyba výrobce)
    • -trošku těžší na stranu, kde je připojen kabel
    • -malinké zbarvení zvuku
    • -sluchátka jsou spíš hranaté, než kulaté (pro mě spíš jen designová chyba)

Rychle se rozbily.

• Zvuk
    • Konstrukce a design

Sluchátka jsem vybrala po dlouhém pročítání recenzí,
    nicméně model "Golden Rush" který jsem si objednala mi nesedl.Nevím, zda to bylo vadným kouskem, nebo jsou takově všechny, nicméně tohle zboží bylo hodně skřípající a vrzající, celkově působily lacině (pravý opak než jsem očekávala). Zlatá část je náchylná na otisky. Zvuk je pěkný, silné basy. Možná by se na ně dalo zvyknout, ale vadilo mi skřípání při manipulaci se sluchátky, které by tam podle mě nemělo být a také fakt, že na ženské hlavně nevypadají zrovna esteticky (jsou masivní a poněkud více do šířky než do výšky).Každému ale sednou jiná sluchátka a pokud nemáte možnost si je někde vyzkoušet, nemusí to být příjemné překvapení.Sháním proto jiná, stejně výkonná, jen jiný design, který mi bude vyhovovat lépe.

• Krásný frekvenční rozsah
    • Kroucený kabel
    • Jsou dodávána s menšími a většími mušlemi
    • Jsou dodávána s pouzdrem
    • Kvalitní zvuk odpovídající ceně
    • Černo-stříbrná varianta vypadá poněkud levně. Pravda je ale jiná.
    • Někdy přehnané spodní frekvence, záleží na posluchači.

Dlouhou dobu jsem přemýšlel, zda-li zvolit tyto sluchátka a nebo si připlatit a koupit si Pioneer HDJ-1000. Nakonec jsem zvolil právě RHP-10 a chybu jsem rozhodně neudělal. Kvalita zvuku rozhodně odpovídá ceně. Zvuk je příjemný a ani při vyšších hlasitostech z něj nebolí hlava. Basy jsou u některých písní až moc, každopádně se jedná o sluchátka pro DJ, takže to zas taková chyba není.
    Moc se mi líbí oddělitelný a ještě k tomu kroucený kabel, který je ke sluchátkům dodáván, stejně tak jako menší a větší mušle. Já využívám ty větší, z těch menších mě začnou vždy bolet uši a jsou mi nepohodlné.
    Sluchátka jsou poměrně ''těžká' což mi vyhovuje. Manipulace s nimi při hraní je jednoduchá.
    Sluchátka mohu tedy doporučit každému. Djům, zvukařům a nebo i klasickým uživatelům. Cena odpovídá kvalitě a já dávám palec hore.

• skvělí zvuk
    • dobré basy
    • možná bych ještě ocenil rovný kabel, třeba když jezdím vlakem tak to moc praktické neni, ale nechá se to přežít

super sluchátka za super cenu

• vynikající zvuk
    • vhodné i na obyčejný poslech
    • dobré zpracování
    • někdy mám pocit, že mají zbytečně moc basů, nicméně jsou vyrobeny pro DJe

do nedávna jsem měl HDJ-1000 se kterými jsem byl spokojen, ale bohužel mi po záruce ruply v kloubu tak jsem byl nucen si zakoupit nová sluchátka. Známý má již rok RHP-10, která mi půjčoval a s jejich zvukem jsem byl velice spokojen. Sluchátka používám již 2 měsíce a jsem s nimi velice spokojený

• parádní taštička
    • kvalita zvuku není tak ohromující, celkem mne zklamala
    • jsou velmi nekvalitní.. každý kdo je má/měl tak má/měl problém, že mu začne jedno sluchátko odstávat

existuje spousta kvalitních sluchátek, ale tyhle mezi ně nepatří.
    Po 2 měsících mi jedno sluchátko odstávalo kvůli nedomyšlené konstrukci (jde tam o to že je tam moc velký tlak na tenký plast který určuje maximální polohu sluchátek a ten pak praskne a sluchátka odstávají).Po 4 měsícich mi jedno sluchátko proste vypadlo a už tam nejde nijak vrátit.. prostě to křuplo..

NEKUPUJTE!