Reloop RHP-5

22000 Hz
Konektor
3,5 mm + 6,3 mm Jack

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• Kvalita za rozumnou cenu .

Spokojenost po všech stránkách.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Velikost
    • 3,5 jack (v balení redukce na 6,3 jack)
    • Mikrofon
    • Mnoho barevných kombinací
    • Slušný zvuk
    • Mohli by být lépe skládatelné
    • Opět mikrofon - nevyužiji ho
    • Uvítal bych odjímatelný kabel, který by šel vyměnit za kroucený

Moje druhá sluchátka tohoto konkrétního typu. Jsem s nimi spokojen. Sluchátka asi nebudou pro náročné uživatele,ale pro běžný poslech nebo DJ ideální.

• Dobrý zvuk, velká halsitost, pohodlné

22000 Hz
Konektor
3,5 mm + 6,3 mm Jack

DJ sluchátka

Reloop RHP-5 - kompaktní sluchátka, která vynikají jasným zvukem.

• Jak je již všem známo, Reloop RHP série se stala nejoblíbenější sérií sluchátek. A to nejen svým nádherným designem, ale hlavně svojí kvalitou a bohatým příslušentsvím. Jsou to zkrátka sluchátka které se líbí a inspirují náročné DJs. S RHP-5 Reloop představuje nová rotační a zatahovací kompaktní sluchátka. Nejvyšší komfort jak pro DJe tak i pro trávení volného času. Pokud jde o design, kvalitu a funkčnost, tato sluchátka vycházejí ze svého velkého bratra, RHP-10. Ačkoli RHP-5 přichází s novými funkcemi: Integrované smartphone ovláání vč. mikrofonu, který usnadňuje přijímat telefonní hovory při poslechu hudby. Přesně to jsou sluchátka vhodná pro cestování, poslech a nošení street-walk. Komfortní konstrukce, vynikající zvukové vlastnosti které jsou úžasné, vzhledem k jejich velikosti.
  • Pro DJs a trend - street-walk, free time: sluchátka Reloop RHP-5

Vlastnosti:

Profesionální, kompaktní DJ sluchátka, uzavřená, rotační a zatahovací konstrukce

Elegantní gumový nátěr

Hliníkové vložky v náušníkách

Plochá komfortní konstrukce: Kompaktní a lehké náušníky (o průměru pouhých 70 mm) pro pohodlné nošení na celé hodiny

Silný, hluboký, a zárověň jemný zvuk pro dokonalý požitek z poslechu

Vysoce kvalitní pásek s extrémně robustního hliníkového materiálu vodě odolný materiál, umělá kůže (horní) a pot-absorbující absorbační čistý nylon (spodní strana)

Výměnné náušníky vyrobené z umělé kůže: velké řezané-out pro uzavření, malé řezané-out u dominantních opotřebení jednosměrný kabel pozlacené spoje ovládání telefonních hovorů vč. integrovaného mikrofon pro všechny běžné mobilní telefony s 3,5 mm jackem (iPhone a další smartphony)

Technické údaje:

Sluchátka:

• Frekvenční rozsah: 10 Hz - 22 kHz
  • Impedance: 32 Ohm
  • Akustický tlak: 96 dB / 1 mW (při 1 kHz)
  • THD:

• Odpovídající poměr cena/kvalita
    • Při vyšších hlasitostech neposlouchatelný zvuk. Četl jsem to ještě před koupí, ale takovou hrůzu jsem nečekal. Pro odposlech naprosto nepoužitelné.
    • Po necelém roce se mi zlomil plech v hlavovém mostu v místě, kde se vysouvá. Po reklamaci mi skoro rok drželi a poté se zlomily v tom samém místě.

Se sluchátky jsem byl spokojený pro běžný poslech hudby, sledování filmů a obdobné činnosti. Jako DJská sluchátka jsou ale opravu nepoužitelná. Navíc je potřeba počítat s jejich poměrně křehkou konstrukcí a díky tomu vysokou náchylností ke zlomení.

Jako (dle mého soudu lepší) ekvivalent bych doporučil Sony MDR-V55. Mají robustnější provedení a kvalitnější zvuk, zejména při vyšších hlasitostech.

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• Kvalita za rozumnou cenu .

Spokojenost po všech stránkách.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Velikost
    • 3,5 jack (v balení redukce na 6,3 jack)
    • Mikrofon
    • Mnoho barevných kombinací
    • Slušný zvuk
    • Mohli by být lépe skládatelné
    • Opět mikrofon - nevyužiji ho
    • Uvítal bych odjímatelný kabel, který by šel vyměnit za kroucený

• K poslechu mají přívětivý zvuk za přívětivou cenu
    • Při vysoké hlasitosti bohužel kvalita zvuku exponencionálně klesá.
    • Také mě překvapil opravdu velmi krátký kabel.

Se sluchátky jsem až na délku kabelu spokojen. Opravdu však nejsou pro nikoho, kdo potřebuje hlasitý zvuk.

Dalším postřehem je, že pro dostatečné odhlučnění okolí je potřeba sluchátka dobře usadit na uších.

• Dobrý zvuk, velká halsitost, pohodlné

Hezký vzhled, dobrý zvuk, dobře sedí

• , zakoupeno v dj-obchod.eu

• Za ty peníze hrají pěkně.I dobře vypadají.
    • Při některých připojeních na zdroj TV...telefon..byl zvuk slabý bez basů při stisku tlačítka na příjem hovorů normální.Bohužel chyběl návod na použití tlačítka(kromě příjmu hovorů).

Jsou lehká a slušně hrají.

• + Za málo peněz hodně muziky.
    • + Zábavný projev, nečekejte nějakou nudnou analytiku.
    • + Jsou velmi lehké, na hlavě je téměř necítíte
    • + Design, jedny z nejpovedenějších sluchátek (věc názoru)
    • + Příjemné polstrování uší a náhlavního mostu
    • + Kvalitní kabel s pozlaceným jackem
    • + Skladnost, polohovatelnost, klouby jsou ohebné do různých směrů
    • + Ovladač hlasitosti, klips, telefonní mikrofon
    • - Přílišný přítlak na uši - po hodině poslouchání máte pořádně zmačkané uši
    • - Kabel lehce trpí na mikrofonní efekt, nemáte-li ho připnutý klipsem k oblečení

Tato sluchátka rozhodně doporučuji, ať už kvůli skvělému a zábavným zvukovému projevu, či kvůli perfektnímu designu a kvalitě použitých materiálů, vše lícuje tak jak má, nikde žádné vrzání. Sluchátka jsou perfektní pro každodení nošení v ulicích, ve vlaku, v autobuse, všude tam, kde by vás mohl rušit okolní hluk, díky velmi kvalitnímu utlumení vnějších ruchů si budete připadat jako v zvukotěsné kóji. Za tuto cenu jedny z těch nejlepších sluchátek, zvukem je podle mě i v kategorii sluchátek, která začínají spodní hranicí ceny 2 tisíc korun. Jediné nedostatky vidím v lehce silnějším přítlaku a mikrofonnímu efektu.

• Design
    • Ve více barvách
    • Zvuk
    • Vysoká hlasitost = spíš rachot než hudba

Já je mám a jsem s němi naprosto spokojený. Jsou vhodné na poslouchání doma nebo venku. Pro DJe bych je ale moc nedoporučoval (tlumení to má sice vynikající, ale ten zvuk ve vysoké hlasitosti = rachot). Má regulátor hlasitosti, což mě mile překvapuje. Tato sluchátka se dají koupit v různých barvách - já mám bílo-fialové a vypadají pěkně. Pro obyčejné poslouchání mohu jen doporučit !!

• Vzhled
    • Jdou pořídit v různých barvách
    • V nízké hlasitosti hrájí krásně
    • Při vysoké hlasitosti hrají nekvalitně

Určitě vám tahle sluchátka mohu doporučit, jsou výborné jako módní sluchátka a zvuk v nízké až střední hlasitosti je prostě nádherný. Jediné, co můžu říct záporného, je vysoká hlasitost není kvalitní (spíš to šumí, než hraje). Proto je moc pro DJe nedoporučuju, jsou spíš pro poslouchání doma. Ale tlumení zvuků z venku je dobré. Já je mám a jsem s něma spokojený. Mohu rozhodně doporučit.