Sennheiser CX 2.00i

• tři velikosti nástavců do uší
    • příjemný poslech hudby
    • solidní zpracování
  • , zakoupeno v Cinema-Shop.cz

Skvěle odhlučnění okolí, dobré basy, krásny design. Vyšly i jako jedny z nejlepších testovaných sluchátek z Dtestu. Pro mě důležité ovládání na kabelu (hlasitost, přehrání hudby, přijímání hovorů). Jediné, co mi úplně nesedlo jsou adaptéry, kterými jsou sluchátka vybavena (ve 4 velikostech). Použila jsem z jiných sluchátek a už není co řešit.

• Kvalita

Typ sluchátek
špunty

ZSSN181

SENNHEISER CX 2.00I bílá - pro apple

Sluchátka CX 2.00 i od proslulého výrobce Sennheiser nabízí bohatý a oslnivý zvuk s hlubokými basy v mobilním designu, který poskytuje komfort a dokonalou redukci okolního šumu. Jde o sluchátka kombinovaná s mikrofonem pro poslech hudby a hovory. Nabídnou integrovaný ovládací panel na kabelu pro ovládání hudby z vašeho iOS zařízení. Výrobce je dodává v bílé nebo černé barvě. Sluchátka se skvěle hodí pro každodenní použití doma, na cestách či v kanceláři.

Na detailech v provedení výrobce opravdu nešetřil. Sluchátka mají lehkou konstrukci a jsou v provedení ve dvou základních barevných variantách o klasické černé a elegantní bílé. Lehký a slabý kabel je zakončen standardním audio jackem pro připojení ke všem moderním zařízení od MP3 přehrávače, přes smartphone po tablet. Sluchátka disponují reproduktory, které zakrývají ušní tipy dodávané ve čtyřech velikostech XS, S, M a L.

Sluchátkům dominují reproduktory dodávající oslnivé tóny, hlubší basy a celkově podmanivý zvuk. Poskytují zvuk, který byste od sluchátek do uší nečekali. Se sluchátky si užijete poslech oblíbených hudebních skladeb s čerstvým zvukem až do jemných detailů.

Sluchátka jsou opatřena praktickým třítlačítkovým dálkovým ovládáním, který je na dosah ruky. Na ovládacím modulu najdete i vestavěný mikrofon pro hovory a tlačítka pro ovládání hudby. Sluchátkový headset je tak perfektním řešením, když posloucháte hudbu nebo jste v pohybu.

Sluchátka Sennheiser CX 2.00 i nabídnou široký frekvenční rozsah 17 Hz až 20 kHz s citlivostí 119 dB (SPL) a impedancí 28 Ohmů. Kabel dostatečné délky 1.2 metrů je zakončen standardním 3.5 mm audio jackem a opatřen mikrofonem a dálkovým ovládáním. Reproduktory zakryjí ušní tipy dodávané ve 4 velikostech XS, S, M a L. Velice potěší hmotnost sluchátek, která je jen 15 gramů. Sluchátka jsou kompatibilní s přístroji iPhone, iPad, iPod.

Vlastnosti

Miniaturní sluchátka pro poslech v exteriéru

In-Ear dynamická stereo sluchátka

Dálkový ovladač s mikrofonem pro připojení k mobilu

Inovativní konstrukce reproduktorů

Příjemně věrný poslechový vjem

Kvalitní materiály a odolná konstrukce

Obsah balení

Sluchátka CX 2.00

Set ušních adaptérů: XS, S, M, L

• , zakoupeno v MALL.CZ

• tři velikosti nástavců do uší
    • příjemný poslech hudby
    • solidní zpracování

• Dobrý zvuk
    • Na mne působí dostatečně kvalitně
    • Mikrofon pro hovory funguje dobře
    • Decentní velikost
    • S Xiaomi Redmi 3S nefugují volume tlačítka. Vůbec je nečte
    • Nezdá se mi, že by bylo o moc lepší, než jiná sluchátka s poloviční cenou.

Neměl jsem čas vyzkoušet jak dlouho vydrží. Ztratil jsem je.

• Kvalita
    • Spolehlivost

Sluchatka dobre drzi v usich. Zvuk je kvalitni s vernym podanim

• Celkové podání zvuku, kvalitní zpracování s kovovými prvky, praktický a stylový design.
    • Na můj vkus by mohli být ještě o něco výraznější basy.

V této cenové kategorii naprostá pecka, co jsem měl možnost porovnat např. se špunty od DENONU, tak mají lepší basové podání i lepší zpracování. Navíc tlačítka na kabelu jsou celkově kompatibilní nejen s iOS či Andridem, tak ale i s BlackBerry OS10! Prostě Sennheiser je ve sluchátkách sázka na jistotu.

• Křišťálově čisté výšky
    • Vyvážené rázné basy
    • Velmi dobré utlumení okolního hluku
    • Ovladač hlasitosti a handsfree pro iPhone
    • 4 velikosti špuntů (XS, S, M, L)
    • Dostatečně dlouhý a pevný kabel
    • Kvalitní provedení
    • Pro někoho možná konektor kabelu do L

Sluchátka jsem si vybral úplnou náhodou jako výměnu za nepoužité příslušenství k iPhone 6. Pozor na vhodnou volbu špuntů, sluchátka jsem začal používat s výchozí velikostí špuntů M (druhá největší). Kromě skvělých výšek se mi zdálo, že sluchátka málo basují v porovnání s originálními EarPods od iPhone 6. Stačilo vyměnit špunty za velikost L (největší) a dostavily se očekávané vyvážené rázné basy. Perfektní zvuk, nijak neobtěžující, vůbec mi nevadí v uších i pro celodenní používání a z uší oproti orig. sluchátkům nevypadávají.