Sennheiser CX 300

• bez ovládania hlasitosti

Odporúčam.

Super, doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hrajou malo "ven", takze idealni pecky. Oproti Kossum Plugg jsou tam i stredy :)
    • mam tyto sluchatka jen kratce, takze zatim nic

Typ sluchátek
špunty

miniaturní sluchátka -plug in,černé provedení

Všeobecný popis

Sluchátka CX 300 Street II jsou velmi oblíbená pro výrazné zvýšení kvality poslechu po připojení ke všem prodávaný přehrávačům! Tato velmi příjemná sluchátka hrající přímo do zvukovodu a mají zcela nový tvar pro pevné uchopení prsty. Tento tvar usnadňuje nejen manipulaci, ale i pohodlné nastavení optimálního nasměrování v uchu. Mimořádnou výhodou je vysoká úroveň pasivního utlumení okolního hluku a současně poskytování mimořádně silných a dynamických basů z těchto velmi lehkých miniaturních sluchátek. Jsou velmi vhodná pro provoz nejen v městském hluku, ale také v dopravních prostředcích, ve vlaku, autobuse, kde eliminují nejen hluk motoru ale i vozovky.

Vlastnosti

Zcela nové tvarování sluchátkové skořepiny pro snadné nastavení sluchátka v uchu a optimální přizpůsobení vašich požadavků na pohodlí (sluchátkové adaptéry různých velikostí jsou v setu)

Mimořádně dynamický stereofonní zvuk s překvapivým bohatstvím nízkých kmitočtů

Vysoké pasivní tlumení okolního hluku

Optimalizováno pro přehrávače MP3, CD, iPod i iPhone a herní konzole.

Asymetrická konstrukce kabelu

Technické údaje

NF kmitočtový rozsah 19 - 20.000 Hz

Typ sluchátek dynamický

Jmenovitá impedance 16 ohmů

Úroveň akustického tlaku (SPL) 113 dB (1kHz/Vrms)

Signálový konektor 3,5 mm stereo

Délka kabelu Asymetrický 1,2 m

Zkreslení (THD) < 0,2 %

Hmotnost 5 g

• Skvělý zvuk, všechny nástroje jsou dobře slyšet, zvuk je vyrovnaný a precizní.
    • Sluchátka mají velmi nepraktický zahnutý jack. Ten je natolik rozměrný, že po méně než měsíci používání se vyviklal a vytrhl ze svého gumového obalu, sluchátka přestala hrát. Sluchátka jsou naprosto nevhodná k poslechu hudby, pokud nosíte mobil v kapse u kalhot - téměř pokaždé když jsem strčil telefon do kalhot tak se jack vypojil, protože někde zavadil.
    • Špuntové nástavce nedrží a neustále je někde ztracíte.
    • Kabel se zamotává, i když znám jsem měl i sluchátka, kde to bylo horší.

Přestože sluchátka hrají velmi dobře, produkt bych dále nedoporučoval. U sluchátek, která stojí 1000 kč bych očekával kvalitnější provedení - po méně než měsíci se sluchátka rozbila a nebylo možné je dál používat.

• čístý zvuk

Odporúčam.

Super, doporučuji.

• kvalitní zvuk
    • náhradní špunty

Asi nejlepší špunty, co jsem kdy měl. Mám už druhé, první mi vydržely 5 let, což je u takových sluchátek obdivuhodné. Kabel vypadá lacině, taky se zamotává, ale snese opravdu hodně. Špunty v uších výborně sedí, zvuk nemá chybu. Doporučuji.

• vynikající zvuk i basové porty, skvělá cena.
    • rušivé zvuky při dotyku přívodního kabelu.

Tyhle sluchátka mně mile překvapily.Užíval jsem před nimi Koss Spark Pugg ale k vůli jejich kuželovitým náušníkům vyjížděly po kratší době z uší a zvuk se samozřejmně měnilTakže sennheisry mi padnou jako ulité a myslím že za ty prachy je to hodně slušný poslech

• Parádní výdrž,
    • na svou cenu dobře a nahlas hrají,
    • Odolnost
    • Zahnutý Jack
    • Asymetrický kabel
    • pohodlí
    • Motání kabelu,

doporučuji, za tu cenu hodně dobrý.

• , zakoupeno v Alza.cz

• mam tyto sluchatka jen kratce, takze zatim nic

zatim nejlepsi pecky a osobne me pripadaji vyvazenejsi i nez Porta Pro od Kossu

• 3 druhy vyměnitelných špuntů
    • průměrné podání zvuku
    • nic výjimečného na nich není
    • krátký kabel
    • chybí spona
    • slyšitelnost pohupování kabelu
    • chybí pouzdro

Kdybych si nechal sluchátka, která jsem dostal k MP3 Fun Beat, tak bych ušetřil peníze. Zvuk nezklame, ale ani nenadchne. Krátky kabel, který je navíc díky asymetričnosti vyosen na stranu doleva. Neustále vypadávají. Ani obal na ně nedaj. Z praktických důvodů bída.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Zvuk je kvalitní, sluchátka sedí v uších, zatím jsem velmi spokojen.
    • Indicie, které naznačovaly, že by se mohlo jednat o padělek. Dočetl jsem se, že zvuk by měl být blízký sluchátkům Koss - SportaPro, které shodou okolností mám. Zvuk obou sluchátek je podobný. Sluchátka mám krátce, takže si ale netroufám kvalifikovaně odpovědět.

Produkt jsem si vybral, protože poslouchám hodně mp3 přehrávač (cesty do práce nebo pojíždění po městě) a tak jsem chtěl kvalitní poslech. Zatím jsem spokojen. Produkt ale užívám velmi krátce...

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Moc hezky zvuk.
    • Dobra obrana od zvuku zvenku.
    • Kvalitne udělane - drat je měkky a přijemny na dotyk.
    • Ja to nepotřeboval, ale dobre že jsou tam nahradni dily jinych rozměru.
    • Dodava se s koženym pozdrem, ktere je moc užitečne při častem nošeni v kapse - uschovava sluchatka, a nemusite se obavat o poškozeni.
    • Musite mit čiste a suche uši, jinak pocit nebude moc dobry.
    • Každy dotyk dratu je slyšet, ale to patři teměř pro všechni sluchatka.
    • Žadna kontrola hlasitosti.

Moc dobre sluchatka na dlouhe poslechnuti, kdz nemusite ji často sundavat.