Sennheiser CX 685 Sports

Typ sluchátek
špunty

• pořízeno na běhání a drží perfektně
    • mám zatím krátce

Potřeboval jsem sluchátka na běhání. Někde jsem našel recenzi na předchozí model. Jsou trochu basovější, ale to mi nevadí.

• , zakoupeno v K24.cz

Doporučuji,využívám sluchátka při běhání,dobře sedí.

• , zakoupeno v Audigo.cz

Nemohu hodnotit, bal to dárek.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Sennheiser a Adidas pokračují v úspěšné spolupráci novými modely sluchátek, kterou jsou navrženy pro poslech hudby při sportu. Hudba z těchto sluchátek je schopná profesionálních i amatérských sportovců povzbudit k vyšším výkonům. Namáhané části sluchátek jsou vyrobené z odolných hi-tech materiálů a kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny. Uzavřená konstrukce tlumí okolní hluk a tak jsou vhodné i do velkých fitness center. Sluchátka CX 685 Sports jsou odolné proti vlhkosti, potu, vodě, nebo dešti.

Vysoce výkonný plug-in headset se sportovním designem.

Vodě a potu odolné, vynikající pro sportování.

Systém pro bezpečné a pohodlné uchycení sluchátek v uchu.

Velmi výkonné reproduktory nabízejí energický zvuk a velmi dobré tlumení vnějšího hluku.

Integrované dálkové ovládání s mikrofonem.

Akusticky uzavřené, velmi dobře tlumí okolní hluk a proto jsou sluchátka doporučovány i pro venkovní použití.

Kevlarem vyztužené kabely s velkou odolností a spolehlivostí.

Praktická kabelová spona na šaty a pouzdro jsou obsahem balení.

Ideální pro použití s přenosnými MP3 a CD přehrávači, mobilními telefony, iPhone, iPod.

Dálkové ovládání podporuje iPod shuffle (3g), iPod nano (4g a 5g), iPod classic (120/160 GB), iPod touch (2g), iPhone 3GS, iPad a Macbook (2009 a novější).

Technická specifikace:

• Systém: dynamický
  • Nasazení na ucho: intraaural
  • Frekvenční rozsah: 18-20 000 Hz
  • Impedance: 16 Ohm
  • Citlivost: 120 dB (1 kHz, 1 Vrms)

Zkreslení:

• pořízeno na běhání a drží perfektně
    • mám zatím krátce

• , zakoupeno v K24.cz

Doporučuji,využívám sluchátka při běhání,dobře sedí.

• , zakoupeno v Audigo.cz

Nemohu hodnotit, bal to dárek.

• Výborné držení v uších
    • odolnost proti pocení
    • pro mně málo basů, středy až moc prokreslené,celkově plochý zvuk pro mně

za tu cenu mě zklamaly basy

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• Lehká
    • Perfektně drží
    • Skvělý zvuk za ty peníze

Chce si to pohrát a vybrat ten správný nástavec. Např. s M a L sluchátka sedí dobře, ale až s L se ozval ten správný zvuk.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Perfektně drží v uchu + kvalitní přenos zvuku.

Idealní na sport.

• Dobrý zvuk za tu cenu
    • Výborně drží v uších
    • Dobrá délka kabelu
    • Pěkný design
    • Odolné proti potu
    • Nemají ovládání hlasitosti (mě osobně to nevadí)

Toto jsou moje již 4. sluchátka od Sennheiseru. Koupil jsem si tyto sluchátka protože jsem potřeboval upgrade ze starších CX 680, které jsem omylem vypral v pračce(kupodivu hrají stále, ale bassy v levém sluchátku hrají o něco méně.) Tyto CX 685 Sports jsou ve všech ohledech lepší než CX 680 - mají lepší bassy, středy i výšky. Mají i o něco lepší kvalitu než Sennheiser CX 200 Street II. Další věc je, že staré CX 680 mi vypádavaly z ucha. To rozhodně už zde není problém. Takhle pevné držení sluchátka v uchu jsem ještě u žádného výrobce sluchátek nenašel. Sluchátka používám výhradně na běh a nemohu si je vynachválit. Takže pokud se rozhodujete nad nějakými sportovními in-ear sluchátky, tak já bych rozhodně doporučil Sennheiser CX 685 Sports všemi deseti.

• Drží v uších
    • Díky zobáčku neotravují taháním
    • Dobrý a tlumený zvuk
    • Pohodlné v uších
    • Kvalitní, nelámavý kabel
    • Chybí ovládání hlasitosti. To měli převzít z verze 680.

Velice dobré provedení, ostatně jak už jsme zvyklý od Sennheiseru. Spolupráce s Adidasem jim určitě prospěla. Sluchátka bych doporučil každému, kdo aktivně sportuje a chce si užívat nerušeného zvuku při sportu. Výborně drží v uších, jsou pohodlná a mají kvalitní zvuk. Jedinou nevýhodou je to, že nemají ovládání hlasitosti. Vlastně vše se oproti modelu 680 zlepšilo. Jen to ovládání hlasitosti chybí. Jsou sice dražší, ale poměr cena - výkon je stoprocentní. Určitě bych je doporučil. Oproti jiným jsou o level výše.