Sennheiser GSP 300

1 899 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Originalky.cz

Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 61 121 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 427 recenzíDalší informace

• Kvalita zpracování
    • Krásně kryje celé uši a tlumí okolí
    • Kvalita mikrofonu
    • Mikrofon nesnímá pohyb sluchátek a kabelu
    • Pogumovaný kabel, který se stále kroutí (drobnost)
    • Kabel je ve sluchátkách napevno

Se sluchátky jsem velmi spokojený. Přednes hudby je dle mého super, včetně basů, které nejsou nijak přehnané. Na začátku trošku tlačily, ale pak povolily nebo jsem si zvykl. Předtím jsem měl sluchátka na uši. Do těchto se krásně vlezou celé uši a výrazně tlumí zvuk z okolí. Super je to, že mikrofon nepřenáší ruchy ze sluchátek a kabelu. Pokud se hýbete a dochází k otěru sluchátek o oblečení, nebo dokonce škrábete či klepete na sluchátka, do mikrofonu se nic nepřenáší. Tyto ruchy jsou více slyšet ve sluchátkách (protože jste v nich uzavřeni - izolováni od okolí). Předchozí sluchátka tímto hodně trpěly a musel jsem si dávat pozor, abych se u komunikace moc nehýbal. Nyní toto zcela odpadlo.
    Malá výtka, která mě trochu trápí: kabel má dva samostatné jacky pro sluchátka a mikrofon. Vzhledem k tomu, že mám všechny zařízení jen s jedním jackem (PS4, mobil i PC), musím vždy použít redukci, která je součástí balení. Redukce je kvalitní a drží pevně. Je to jen drobnost a chápu, že pro někoho to bude naopak výhoda.

• , zakoupeno v Panter

• Na Sennheisery se dá vždycky spolehnout, že dodají kvalitnější zvuk, než jste za ty peníze čekali.
    • Na herní sluchátka je podle mě 2m kabel málo.
  • , zakoupeno v Kobotec - Všechny zboží na jednom místě

herní
Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

Profesionální herní headset GSP 300 byl vyvinut pro zcela novou dimenzi prožitku při počítačových hrách. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě. Vynikající podání nejmenších detailů je schopno vyjádřit realisticky přesně celou herní scénu s udivujícím vykreslením okolního prostoru. Dokonalá orientace v prostoru sluchem napomáhá úspěšnému průběhu hry. Na pohyblivém raménku je instalován profesionální rozhlasový noise-canceling mikrofon pro bezchybnou komunikaci se spoluhráči i se soupeři. Vzhledem k uzavřené konstrukci ozvučnice jsou herní sluchátka vhodná i pro velká profesionální herní setkání, neboť výrazně tlumí okolní hluk a umožňuje plné soustředění na hru. Nejlepší ve své třídě. Eliminací okolního hluku také můžete lépe vychutnat a využít dokonalé prostorové efekty nových her a vykreslený herní prostor. Měkké polstrování náušníků s využítím paměťové pěny se nenásilně přizpůsobí tvaru hlavy uživatele. Rozměry circumaurální sluchátkové mušle vyhoví i XXL uším. Tvar a polstrování temenního mostu bylo inspirováno leteckými sluchátky. Můžete tak prožívat hodiny hraní bez pocitu nepohodlí. Headset je vybaven automatickým MUTE mikrofonu - stačí jen zvednout raménko mikrofonu.

Vlastnosti ■ Vynikající kvalita zvuku - dynamický zvuk her, filmů a zřetelné hlasové komunikace ■ Ideálně dostupný ovladač hlasitosti na ozvučnici pravého sluchátka ■ Mikrofon nesnímá okolní hluky a přenáší hlas v maximální možné čistotě ■ Měkké polstrované pohodlné náušníky s paměťovou pěnou se dokonale přizpůsobí uživateli ■ Automatický mute mikrofonu - mikrofon se vypne zvednutím mikrofonního raménka ■ Výborný model pro dlouhotrvající hry - díky uzavřenému akustickému designu si užijete pohodové hraní po dlouhé hodiny izolován od okolního hluku

Obsah balení

Headset GSP 300

PCV 05 Combo audio adaptér

Specifikace:

• Uchycení: spona přes hlavu
  • Provedení: na obě uši
  • Konektor: 2 x 3.5 mm / 1 x 3.5 mm (PCV 05 Combo Audio Adaptor)
  • Délka kabelu: 2 m

Mikrofon:

• Frekvenční rozsah: 10 - 15000 Hz
  • Citlivost: - 41 dBV/PA

--------------------------------------------------------------

Výrobek je určen pro český trh.

Záruka 2 roky. --------------------------------------------------------------

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (8)
  • mikrofon (3)
  • kvalita (3)
  • izolace hluku z okolí (3)

• Výborný zvuk
      • Kvalita zpracování
      • Krásně kryje celé uši a tlumí okolí
      • Kvalita mikrofonu
      • Mikrofon nesnímá pohyb sluchátek a kabelu
      • Pogumovaný kabel, který se stále kroutí (drobnost)
      • Kabel je ve sluchátkách napevno

• , zakoupeno v Panter

• Na herní sluchátka je podle mě 2m kabel málo.
    • , zakoupeno v Kobotec - Všechny zboží na jednom místě

Kvalita

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Pěkně hrají Dobře drží na uších
      • Žádná

Doporučuju za ty peníze spokojenost.
      Jak hry tak hudba.

• + Čistý zvuk
      • + Komfortní
      • + Lehké
      • + Regulace hlasitosti na sluchátku
      • - Plastová konstrukce
      • - Statický mikrofón (do stran)

Přecházel jsem ze svých starých HyperX Cloud Core, které byli velmi komfortní a volné, tady jsem dostal dost podobný výsledek, jenom sluchátka nejsou tak pružná, jako Cloudy.
      Mikrofon užívání primárně na komunikaci ve hře a TS3, Disc a zde podává dobrý výkon. Sluchátka jsou hlasitá a čistá, jinak mi trochu chybí vyšší basové podání jako bylo u Cloudů, ale nic co by nevyřešil ekvalizér.

• Kvalitní a přesný zvuk
      • Překvapivě dobrý mikrofon
      • Ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách
      • Dobře nastavitelné
      • Pro mě nepříliš pohodlné (bolesti uší a temene po 2 hodinách)
      • Poměrně tiché a se šumem při vyšší hlasitosti, s mikrofonem ještě výraznější šum (vyřešeno po zakoupení základní desky s lepším zvukovým kodekem a auto detekcí impedance)

Velmi kvalitní herní sluchátka s dobrým zvukem a kvalitním mikrofonem, která lze používat i na hudbu. Moc dobře mi nesedí na hlavě, ale to bude asi moji šišatou hlavou, takže někomu to nemusí dělat problém. Za tuhle cenu dobrý kup.

• standardní / normální design
      • vynikající mikrofon
      • žádné "herní" PR

Původně jsem měl v plánu pořídit HyperX Cloud II, ale od jejich koupě mě odradily recenze psané lidmi, kteří věří, že existuje něco jako "herní zvuk". Naštěstí mi včas došla směšnost a falešnost konkurenčních Cloudů a vsadil jsem na tohoto zavedeného nemeckého výrobce audiotechniky.

Sennheiser GSP 300 hrají skvěle, zvuk je čistý a vyvážěný, ať už posloucham hudbu nebo hraju hry. Speciální pochvalu si zaslouží i mikrofon, který je rozhodně ten nejlepší, jaký jsem na headsetu kdy viděl - ideálně citlivý, čistý, vůbec ne přebasovaný.

Sluchátka nevadí na hlavě ani po třech hodinach. U jiných jsem měl často problém, že mě buď svěděly uši nebo mi tlačily na hlavu až moc. Tato jsou skutečně pohodlná. Design navíc potěší tim, že neni plný barviček jak pro děti, Sennheiser se nesnaží prodat "herní sluchátka", ale standardně vypadají kvalitní sluchátka a to se mu opravdu daří. Vnější ruchy nejsou tlumeny úplně, ale hučící notebook se dvěma ventilátory v maximální zátěži to utlumí dostatečně.

Sluchátka mě velice potěšily, ať už s nimi koukám na filmy, poslouchám hudbu nebo hraju hry. A jsem rád, že jsem dal přednost Sennheiser před Kingstonem (díky audiofilové z diskuze na CZC, otevřeli jste mi oči).

• komfortni, dobre sedi na hlave
      • zvuk
      • kvalitni mikrofon
      • ovladaci kolecko hlasitosti na boku
      • delka kabelu
      • pomer cena / vykon,kvalita
      • mikrofon nedrzi tvar - nejde moc ohnout a priblizit nebo oddalit od ust
      • kvalita nausniku - rozjely se ve svaru a vyleza pena a sluchatka jsou jiz nepouzitelna
      • pristup autorizovaneho servisu

Zkusenosti po temer dvou letech pouzivani. Sluchatka jsem kupoval za 2690Kc a byl jsem skoro po celou dobu spokojen a to hlavne s komfortnim nosenim a dobrym zvukem,coz je u sluchatek to hlavni. Jsou vyborna na hrani, na nenarocny poslech i na komunikaci napr pres skype.
      Nicmene zhruba po roce a trictvrte jsem si vziml ze se zacina rozjizdet svar na jednom nausniku, nejdrive jeden pak druhy a za par dni ze rozjely tak ze zacinala vylezat pena. Sluchatka jsou ted znacne nekomfortni na noseni a prakticky nepouzitelne. Autorizovany servis nechce uznat reklamci s tim, ze se jedna o opotrebeni zpusobene pouzivanim.

Diky takto nekvalitnim nausnikum a pristupu servisu tyto sluchatka nemohu doporucit. Vlastne bych jiz nedoprucil koupit jakykoliv produkt teto znacky.

• zvuk
      • konstrukce
      • mikrofon
      • netlačí
      • jack + mikrofon nebo jenom combo jack
      • ovládání hlasitosti na pravém sluchátku

V cenové relaci asi to nejlepší co můžete vybrat. Předtím jsem používal značky Creative, Genius nebo Logitech za podobnou cenu a zvuk znatelně vyhrál Sennheiser už při první písničce.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• zvuk je kvalitní. Musíte k tomu mít ale kvalitní zvukovku. S těmito sluchadly jsem poprvé zřetelně rozeznal rozdíl mezi 320kbps mp3 a flacem :-)