Sennheiser HD 205-II

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v www.lacnenotebooky.cz

Produkt byl dárek pro manžela a ten chválí. Za tu cenu hodně muziky :-)

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• dobrá kvalita odpovídající ceně
    • menší ušní mušle :-)
  • , zakoupeno v imusicdata.cz

• Za cenu 1190kč jsou tato sluchátka velmi kvalitní. Zvuk mají vskutku nádherný.
    • Okolo uší by mohli být větší a vůbec se mi nelíbí tenoučký kabílek.

Značka Sennheiser nabízí kvalitu za rozumné ceny.

Kmitočet min
14 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Stereo sluchátka Všeobecný popis ,Uzavřená sluchátka HD 205 II poskytují výbornou kvalitu zvuku a vynikající odstínění okolního hluku. Díky jednostranně vyvedenému kabelu a otočnému náušníku mohou být dokonce profesionálním nástrojem pro DJ. Sluchátka HD 205 jsou dodávána s ochranným pouzdrem pro přenášení a uložení. Vlastnosti ,Středně velká dynamická supraaurální sluchátka ,Vhodná pro kompaktní systémy a přenosné přehrávače (32 Ohm) ,Výkonný stereo zvuk ,Mimořádné pasivní potlačení okolního hluku ,Otočný

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v www.lacnenotebooky.cz

Produkt byl dárek pro manžela a ten chválí. Za tu cenu hodně muziky :-)

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• dobrá kvalita odpovídající ceně
    • menší ušní mušle :-)
  • , zakoupeno v imusicdata.cz

• Okolo uší by mohli být větší a vůbec se mi nelíbí tenoučký kabílek.

Značka Sennheiser nabízí kvalitu za rozumné ceny.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Dobrý zvuk
    • Trošku mně vadí ten nekroucený kabel, na který jsem byl zvyklý u dřívějších sluchátek

Celková spokojenost

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Opravdová kvalita. Vhodné pro pužití do Mix pultu nebo přez zesilovač zvuku. Vysoký výkon.

Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• výborný zvuk, dobré podání basů, čisté středy a perfektní výšky

Za tuto cenu perfektní poměr/výkon

• Vše
    • Nic, ty co tento produkt nedoporučují, neví že lepší sluchátka v této cenové kategorii se sehnat nedají!

Sluchátka doporučuji, pro všechny kteří si chtějí užít basový zážitek, s dobrou zvukovou kartou, tvoří nezaměnitelný set

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• perfektní zvuk
    • zlatý jack
    • obal na sluchátka
    • skvělé tlumení okolí
    • větší přítlak na uši, nosím brýle a tak to docela tlačí

Perfektní, doporučuji

• Perfektní zvuk
    • Dobré odhlučnění
    • Konektor
    • Zbytečně velké sevření na hlavě.
    • Náušníky by mohly být opravdu větší, když jsem je kupoval, tak jsem myslel, že se mi do nich vejdou celé uši.

Po hodině poslechu začnou býti nepříjemné z důvodu toho tlaku na lebku. Možná je to můj osobní problém. Každopádně poměr cena výkon je perfektní.

• , zakoupeno v Eldum.cz

• Dobrý zvuk.
    • Hlavně to, že kabel při výstupu z konektoru byl málem ukroucený už po rozbalení! Postavili se mi vlasy na hlavě když jsem to viděl. Izolepa zachránila. Pak nemají kroucený kabel - to jsem ale věděl. A mají zbytečně silné sevření na hlavě.

Mám celkem přehled co se sluchátek týče. Chtěl jsem ušetřit a nevyplácí se to! Lepší si trochu připlatit a být opravdu spokojený...