Sennheiser HD 215 II

Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v Dospiva Elektro s.r.o.

• Skvělý zvuk, filtrace okolního zvuku. Možnost vytažení přívodního kabelu, redukce na menší jack. Ergonomie.
    • už se nevyrábí,

• vynikající zvuk
    • skvělý poslech i vážné hudby

• předchzí zkušenost
    • nezničitelná
    • dostatečně tlumí okolní hluk
    • pohodlná pro dlouhé nošení
    • slušná zvukově

K těmto sluchátkům se opět vracím.Před lety jsem si je pořizoval k pc. Byla to moje startovací sluchátka za lepším zvukem. Sluchátka zůstala do výměny funkční (cca.4 roky). Jen se povolil hlavový most (už tolik netěsnila) a náušníky začali pelichat. Vyměnil jsem je za model od Shure (asi tak za stejný peníz).Zvukově si jsou docela blízko ,ale nebyla moc pohodlná a po letech prasklo uchycení hlavového mostu. Sluchátka jsou u nás denně používána - mnou a mladším synem. Starší syn má již několik let také HD 215 a bez problémů.Vracím se prostě k osvědčeným sluchátků. Provedení solidní.Zvukově jsou také na slušné úrovni.
    Od Seennheiseru máme patery sluchátka od MX 170 po HD 600 a všechna jsou kvalitně udělaná a slouží bez problémů. Takže doporučuji...

Citlivost
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

SENNHEISER HD 215 II -

Vychutnejte si výjimečný zvuk - sluchátka HD 215 II vynikají jak zvukovou charakteristikou, tak výborným potlačením hluku okolí.

SENNHEISER HD 215 II

Díky otočnému náušníku pro poslech jedním uchem a jednostranně připojenému kabelu jsou tato sluchátka ideální pro DJ monitoring. Sluchátka HD 215 jsou dodávána s ochranným pouzdrem pro transport a uložení.

Vlastnosti:

Vynikající stereo zvuk

Prostorový zvukový obraz

Výjimečně pohodlné nošení i při dlouhém poslechu

Výborné potlačení okolního hluku

Otočný náušník pro poslech jedním uchem

Ochranné pouzdro je součástí balení

Velice robustní

Vinutý, jednostranně vyvedený odpojitelný kabel

Velice pohodlný hlavový most a náušníky

Konektor jack 3,5 mm, šroubovací pozlacená redukce na 6,3 mm

Typ sluchátek uzavřená, dynamická

Nasazení na ucho circumaural

Délka kabelu 3 m

NF kmitočtový rozsah 12 - 22 000 Hz

Úroveň akustického tlaku (SPL) 112 dB (SPL)

Harmonické zkreslení < 0,2

Obsah balení:

Sluchátka HD 215 II jednostranně vyvedeným odpojitelným kabelem

Šroubovací pozlacená redukce na 6,3 mm

Ochranný obal .

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Dospiva Elektro s.r.o.

• už se nevyrábí,

• dostatečně tlumí okolní hluk
    • pohodlná pro dlouhé nošení
    • slušná zvukově

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• Ano, prostě to funguje ;-)

Dávám 100%, ale je potřeba říct, že se jedná o relativní záležitost. S ohledem na cenu a typ použití (výstup je z počítače), tak naplňují očekávání. Nerozptyluji se kvalitou výšek a basů a věrnosti podání když vím, že mi v pozadí cvrliká elektronika. Sluchátka sedí na hlavě pevně a pozor by si měl dát každý, kdo s tím má problém (migréna).
    Konstrukce je celkově průměrná a adekvátní ceně produktu.
    Zvuk je neutrální, nemá naposilované basy ani řezající výšky.
    Shrnuto - nevnímám, že by se jednalo o propadák. Vyšší řady jsou lepší, nicméně dražší.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• +Krouceny kabel
    • +zvuk
    • +odpojitelny jack
    • -Krouceny kabel
    • -výšky

Čisty zvuk z dobrym prostorem a detajli.Při poslechu přímo z cd přehrávače mě výšky připadají aš moc zvýrazněné a basy by mohli jít o chlup hloup.Krouceny kabel je dobry k počítači kde se mě nenamotává do kolečka od židle.Na druhou stranu při poslechu s cd přehrávače mě tahne sluchátka z uší.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• dobrá kvalita za slušnou cenu
  • , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobrá cena a zvuk
    • příliš tlačí na uši, nejsou moc pohodlné - možná mám velkou hlavu

Jako záložní sluchátka k mým HD25 se hodí

• dlouhý kabel
    • dobře tlumí okolní zvuky
    • slabé basy
    • celkově nízká hlasitost

celkově nějsou sluchátka špatné, ale za tu cenu bych čekal rozhodně víc. jsem asi trochu náročnější, tudíž vyžaduji pořádné basy, zde mi však chybí. I za poloviční cenu se dají koupit lepší sluchátka.

• Vyvážený zvuk, nepřevažují basy
    • Pro poslech rockové i orchestrální hudby. Vhodné i pro film.
    • Výrazně netlačí ani po dlouhém nasazení na uších, zkoušeno cca 11h v kuse
    • Kroucený kabel cca 1.2 - 3m
    • Odpojitelný kabel od sluchátek, možná výměna za jiný.
    • Součástí balení je i transportní/skladovací koženkový vak a šroubovací redukce na 6.3 mm jack
    • Při vyšší okolní teplotě se potí uši, ale to je vlastnost zřejmě všech circumauralních sluchátek
    • Trochu rozměrnější, vhodnější pro domácí poslech

Výborná sluchátka pro domácí poslech, bez výraznějších nedostatků s vyváženým a kvalitním zvukem, kvalita Sennheiser za přijatelnou cenu

• Zvuk odpovídá realnému, není zkreslován uměle, není zkreslován nijak.
    • Kebel je dlouhý podle vaší libosti.

Nejlepší sluchátka v kategorii této, cenové. Pokud očekáváte uměle přidané basy a dunění sluchátek, kupte si jiné, avšak nepoznáte ten pravý zvuk, zvuk čista.