Sennheiser IE 300

Popis produktu

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Citlivost
124 dB/mW
Kmitočet min
6 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
3,5 mm Jack + MMCX
Typ sluchátek
špunty
Délka přívodního kabelu
125 cm
Sluchátka s mikrofonem
ne
Velikost měniče
7 mm
Přenos signálu
kabelová
Účel
Hi-Fi
Sluchátka pro nedoslýchavé
ne
Sluchátka s rádiem
ne

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Citlivost
124 dB/mW
Kmitočet min
6 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
3,5 mm Jack + MMCX
Typ sluchátek
špunty
Délka přívodního kabelu
125 cm
Sluchátka s mikrofonem
ne
Velikost měniče
7 mm
Přenos signálu
kabelová
Účel
Hi-Fi
Sluchátka pro nedoslýchavé
ne
Sluchátka s rádiem
ne

Popis produktu

Sluchátka do uší Sennheiser IE 300 se řadí mezi špičkové, audiofilní výrobky zejména díky konstrukci, obsahu mimořádného množství technologických novinek a pečlivé výrobě.

Sluchátka Sennheiser IE 300 se řadí mezi špičkové, audiofilní výrobky zejména díky konstrukci, obsahu mimořádného množství technologických novinek a pečlivé výrobě.

Základním technickým divem je speciálně vyvinutý Extra Wide Band (XWB) reproduktor, tedy jednopásmový elektromagnetický systém s extrémně širokým kmitočtovým rozsahem. Při rozměrech pouhých 7 mm jde o nejmenší širokospektrý reproduktor využívaný v dynamických sluchátkách. Jeho konstrukční principy zaručují reprodukci bez zkreslení neboť miniaturní XWB reproduktor, včetně nového materiálu membrány, byl vyvinut společností Sennheiser tak, aby byl schopen dokonale reprodukovat kmitočty v perfektní koherenci. Výsledkem je hudba s krystalicky dokonalou čistotou a s absolutně přesným načasováním, přirozenou dynamikou a souzvukem jednotlivých partů, hlasů a nástrojů. Velký podíl na vysoce přesném zvuku má i unikátní nově vyvinutá ozvučnice, ve které je elektromagnetický systém umístěn. Vnitřní tvar stěn eliminuje nechtěné vlnění a tím výrazně omezuje možnost zkreslení reprodukce.

Konektory MMCX, od Delta Electronics Mfg. Corp, jsou vytvořeny ze slitiny berilia a mědi a kontaktní plochy jsou zlaceny. Díky těmto široce unifikovaným konektorům je možný upgrade sluchátek použitím kabelu jiné audiofilní značky. Originální kabel je posílen para-aramidovými vlákny a v oblasti uší je doplněn o flexibilní oblouk k upevnění kabelu za boltec ucha.

Zvukový projev IE 300 je na špičkové audiofilní úrovni, přestože jde „pouze“ o miniaturní in ear canal sluchátka. Díky ojediněle výhodnému poměru výkon/cena si získají zcela jistě zájem a důvěru nejen zkušených milovníků dokonalého zvuku, ale jistě i pracovníků se zvukem a profesionálních hudebníků. Navazují na referenční modely sluchátek IE 8 a IE 80. Přestože IE 300 částečně vycházejí z konstrukce IE 800S, pohybují se ve výrazně přístupnější cenové hladině. IE 800S znamenají, díky mnoha technologickým novinkám, generační skok kupředu a absolutní špičku in ear canal sluchátek. Pro milovníky super kvalitní reprodukce je proto dobře, že některé inovativní prvky jsou využívány i v cenově dostupnějších modelech. Dokonalý zvuk má souvislost i s optimálním uchycením sluchátka v uchu. Balení sluchátek IE 300 proto obsahuje výběr ušních adaptérů, včetně modelů z paměťové pěny, které přizpůsobí sluchátka ke snadnému ale dokonalému upevnění v každém uchu.

Vlastnosti

 • Dynamický reprodukční systém se schopností mimořádné zvukové přesnosti a čistoty zvuku
 • Nově vyvinutá ozvučnice sluchátek
 • Nově vyvinutý materiál membrány
 • Kabel zpevněný para-aramidovými vlákny
 • Kompatibilní konektory MMCX
 • Sluchátka kompatibilní se všemi kvalitními High-end přenosnými přehrávači
 • Excelentní tlumení vnímání okolního zvuku

Obsah balení

 • Sluchátka IE 300
 • Kabel s MMCX konektory a 3,5mm konektorem jack
 • Transportní pouzdro
 • Rozšířený set ušních adaptérů ze silkonu a paměťové pěny (S,M,L)
 • Nástroj na čištění
 • Manuál

Ke stažení - IE 300 - Oficiální návod výrobce

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.