Sennheiser Momentum In-Ear i

Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Vhodné pro sport: ANO Typ přenosu: kabelový Typ konektoru: jack 3.5mm Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém...
2 790 Kč

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v Electro World

Dříve jsem vlastnil skoro 5 let Xiaomi Piston 3 za 4 stovky z číny a platit za skoro 4 a půl násobek za Sennheisery mi nepřišlo za dobrý kup.

Jakože hrají fajn, ale ten rozdíl mi upřímně neospravedlňují cenu. Příště opět sáhnu po něčem levnějším, protože prostě ten rozdíl, který by za tu cenu stál, tak tam prostě neslyším.

• Skvěle sedí v uchu

• Nemotající se kabel
    • Kvalita reprodukce
    • Přijatelná cena
    • Nevhodné pro celo denní nošení

Sluchátka splnili má očekávání, hrají perfektně a vyváženě. Dostatečně utlumí od okolního ruchu. Bohužel pro mě, celodenní užívání ucpaných uší není úplně ideální. Ale na sport, do města, do MHD jsou naprosto skvělé. Doporučil bych všem kteří hledají výborný poměr cena/výkon/design. (červená "metalíza" je top)

Konstrukce
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• Provedení sluchátek: do uší
  • Typ sluchátek: do ucha (intraaural)
  • Vhodné pro sport: ANO
  • Odnímatelný kabel: NE
  • Přijmutí hovoru: ANO
  • Noise Cancelling: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Model MOMENTUM In-Ear nabízí vysokou kvalitu zvuku Sennheiser v mimořádně efektním designu a miniaturních rozměrech. MOMENTUM In-Ear jsou stvořeny pro náročný provoz na cestách a mají ambice se stát vyhledávaným módním doplňkem. V miniaturních rozměrech z high-tech materiálů je ukryt mimořádně barevný a mohutný zvuk, který vás potěší kdekoli a ostatní ocení elegantní vzhled. In-Ear konstrukce vás oddělí od okolního hluku a získáte klid na poslech hudby či telefonování. Integrovaný ovladač s všesměrovým mikrofonem umožní snadné využívání s mobilními telefony, kterým je také přizpůsobena impedance. Sluchátka MOMENTUM In-Ear i jsou určena pro iPod, iPhone, iPad . Sennheiser si je jistý, že díky dokonale navrženému výrobnímu procesu a kvalitním materiálům Vás bude tento luxusní výrobek těšit mnoho let.

Vlastnosti:

• Luxusní sluchátka pro poslech v exteriéru
  • In-Ear dynamická stereo sluchátka
  • Inovativní konstrukce reproduktorů se silnými magnety
  • Příjemně atraktivní poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
  • High-tech materiály s luxusním vzhledem
  • Speciálně vyladěný symetrický kabel s ovladačem a mikrofonem
  • Verze pro iOS Apple

Technická specifikace:

Sluchátka:

• Náušníky: in ear canal, dynamická
  • Kmitočtový rozsah: 15 - 22 000 Hz

• Spousta výšek
    • Žádný vylhaný basy
    • Docela ujdou.
    • -

Vzkaz pro Jesefa Votípku, který napsal: "S těmito sluchátky lze rozpoznat rozdíl mezi bitrate 256 kbps a 320 kbps. . . Pro toho, kdo nemá nahrávky s bitrate alespoň 320 kbps, jsou tato sluchátka zbytečná a postačí levnější.

Drahý pane, rozdíl mezi 256kbps a 320kbps nepoznáte ani na aparatuře za cca 200 - 300 tisíc Kč. Ověřeno "slepým testem" za účasti sedmi hifistů s vytrénovaným sluchem.

• Co říci závěrem? Snad jen to, že vše co sluchátka slibují na krabičce bezezbytku drožela. V dané cenové kategorii jsem s...

Zobrazit celou recenzi na www.letemsvetemapplem.eu

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Design
    • Nemotající se kabel
    • Kvalita reprodukce
    • Přijatelná cena
    • Nevhodné pro celo denní nošení

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• dobře tlumí okolní zvuky, použitelné v MHD
    • Výborný zvuk
    • dobře drží v uších
    • kablík se nezamotá
    • precizní provedení, luxusní vzhled

Doporučuji všem, kteří umějí využít jejich kvalitu. S těmito sluchátky lze rozpoznat rozdíl mezi bitrate 256 kbps a 320 kbps. Doporučuji vyzkoušet s iPhone 3GS, který ještě měl velmi kvalitní zvukový modul. Pro toho, kdo nemá nahrávky s bitrate alespoň 320 kbps, jsou tato sluchátka zbytečná a postačí levnější.

• , zakoupeno v Svět sluchátek

Vyhodny pomer cena/vykon, navzdory trochu nepraktickemu baleni se dobre nosi, a to zvlaste diky odolnemu kabelu. Ovladani pro iPhone funguje podle predpokladu, zvuk je tradicne u Senn cisty, prokresleny, mozna s mene hloubkami nez bych ocekaval. Baleni obsahuje i nahradni silikonove nastavce, vse pusobi velmi solidnim a odolnym dojmem.

• Výbornej zvuk (subjektivně o něco lepší, než má předchozí sluchátka CX300II)
    • atraktivní design
    • ovládání na kabelu /stop-pause, next track, hlasitost,přijetí hovoru,mikrofon/
    • miniaturní Lkovej jack-nepřekáží
    • utahovák kablíků R a L sluchátka
    • oproti CX300II se kabel sluchátek nezamotává
    • nádherné pouzdro pro přenos sluchátek
    • zbytečně dlouhý kabel
    • mikrofonový efekt /který je také u CX300 a asi na stejné úrovni/.

Tyto sluchátka jsem kupoval jako upgrade 6 let starých Sennů CX300II, které sice neustále hrají, ale z hlediska designu jsou za zenitem /na mnoha místech popraskaná izolace, vůle v izolaci špuntů, zašlá bílá barva/.
    O výměna ale rozhodlo hlavně chybějící ovládání na kabelu sluchátek, protože neustálé "lovení" telefonu, odemykání a apod. mně zkrátka krajně překáželo a tak u Momentum vše pracuje přesně dle očekávání, požadavků. Chválím také design, cestovní taštičku.. Na značku Sennheiser jsem zvyklý a mám s ní jen dobré zkušenosti, proto jsem vpodstatě nezvažoval konkurenci. Doufám, že vydrží při nejmenším stejně dlouho, jako zmiňované CX300II, které ve své cenové relaci mají s těží konkurenci..

• , zakoupeno v Aaron

• ZVUK - je krásně prostorový a má úžasnou kvalitu zejména při použití s iPhonem. Cením si i ovládání, které je pro mě nezbytnou spučástí sluchátek (mohlo by sice mít lepší tvar aby se dalo obládat i ,,po slepu"). Přítomnost špuntů velikosti xs pro extrémně malé uši.
    • Tvar tlačítek ovládání, špunty nepatří mezi nejpohodlnější, ale asi je to jen o zvyku na špuntová sluchátka, která jsem dosud moc nepoužíval

Super sluchátka s verzí ,,i" pro podporu IOS zařízení, krásným designem a úžasnou zvukovou kvalitou, materiálu nelze nic vytknout a úzkoprofilový kanel nezavazí a nezamotává se. Sluchátka nabízí úžasný zvuk jak slibuje výrobce.

• Silný basový základ
    • Krásně čistý zvuk
    • Pěkný design
    • Pouzdro
    • Slabší středy (po vyladění EQ na iPhone 6 a iPod Nano 7th nemám nic proti)

Krásně hrající, krásně vypadající in-ear sluchátka.

Jedny z nejlepších co jsem kdy měl (Klipsch S4, Soundmagic E10 a E50, Shure SE215)

Velmi dobře tlumí okolní ruchy.

Kvalitní zpracování a kabeláž.

Cestovní pouzdro se povedlo.

Doporučuji poslech pouze s kvalitními nahrávkami (nejlépe bezztrátový formát).

Tato sluchátka mohu jen doporučit!