Sennheiser RS 160

• uši se nepotí
    • samozřejmě výborný zvuk
    • nevím
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Vlastním sluchátka Sennheiser RS 175,Rs 160 mám k PC na hraní her.
    • Pomocí ekvalizéru jsem docílil velmi dobrého zvuku.
    • Bez použití ekvalizéru je zvuk průměrný.

Lehká příjemná , možnost provozu vysílače na baterky.
    Snadná výměna akumulátorů NiMH Eneloop.
    Nerušený bezdrátový přenos signálu.

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• kvalita
    • právě něco takového jsme chtěli
    • Nepřekáží kablíky.
    • Skvěle sedí a netlačí.
    • Absence českého návodu-obzvláště pak pro ladění dalších sluchátek.

V ALZE jsme koupili sluchátka HDR160.Bohužel nás nikde neinformovali,že je to pouze přijímač.Porada žádná.A proto po prohlížení internetu a pročítání popisek jsme se rozhodli koupit celou soupravu RS160.
    Spokojenost.
    Trošku nepraktické ovládání hlasitosti na sluchátkách-občas je vypnu.
    Kdo chce poslouchat i při jiné činnosti oblíbenou hudbu bude spokojen.
    Jako náhrada za KOSS porta pro-adekvátní.

Konstrukce
Sluchátka s ovládáním hlasitosti
Sluchátka pro nedoslýchavé
Doba přehrávání
24 hodin

Bezdrátová sluchátka Set bezdrátových sluchátek Sennheiser RS 160 je tvořen dvěma díly - vysílačem a přijímačem. Sluchátka/přijímač jsou napájena dvojicí NiMH akumulátorů. Vysílací část připojená ke zdroji zvukového signálu umožňuje zcela jednoduché zapojení a používání. Přenos zvukového signálu je digitální a využívá nejnovějšího bezkompresního systému pro zabezpečení nerušeného maximálně kvalitního poslechu americké firmy Kleer. Sluchátka mají speciálně vyvinutý tvar, přizpůsobivou konstrukci, výrazné pas

• - kvalita zvuku v rámci bezdrátových sluchátek
    • - kvalitní materiál
    • - optimální zvuk na hry/filmy/hudbu
    • - dosah až 20m
    • - slabší basy
    • - starší technologie (k r.2018), nemá různé chytré vychytávky, které už dnes některé bezdráty, ač ve vyšší cenové hladině, nabízí

Za mě kvalitní produkt, který je schopný uspokojit širokou masu lidí v rámci různých využití.

• , zakoupeno v pphifi

• lehké
    • dobře přiléhají
    • uši se nepotí
    • samozřejmě výborný zvuk
    • nevím
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Vlastním sluchátka Sennheiser RS 175,Rs 160 mám k PC na hraní her.
    • Pomocí ekvalizéru jsem docílil velmi dobrého zvuku.
    • Bez použití ekvalizéru je zvuk průměrný.

Lehká příjemná , možnost provozu vysílače na baterky.
    Snadná výměna akumulátorů NiMH Eneloop.
    Nerušený bezdrátový přenos signálu.

• , zakoupeno v PlayGoSmart.cz

• kvalita
    • právě něco takového jsme chtěli
    • Nepřekáží kablíky.
    • Skvěle sedí a netlačí.
    • Absence českého návodu-obzvláště pak pro ladění dalších sluchátek.

Spokojenost.
    Trošku nepraktické ovládání hlasitosti na sluchátkách-občas je vypnu.
    Kdo chce poslouchat i při jiné činnosti oblíbenou hudbu bude spokojen.
    Jako náhrada za KOSS porta pro-adekvátní.

• bez kabelů
    • vynikající zvuk
    • slušná cena
    • vysílač na baterie (nikde neudáváno)
    • lehká
    • krátké rozdvojení nabíjecího kabelu
    • nedobytné balení

Po používání herních sluchátek jsem se rozhodl pro něco lepšího, a po otravování se s kabely motajících se do nohy a následné stržení sluchátek ze stolu a jeho věčné přejíždění židlí, jsem koupil sluchátka bezdrátová.
    Splnila všechna moje očekávání v ohledu poslechu hudby. Perfektně slyším detaily, které jsem dřív neslyšel, dokážu poznat rozdíl mezi 320kbps MP3 a FLAC. Basy nejsou extra silné, ale na můj hudební vkus (metal) akorát. Ač mohou odradit vyšší cenou, opravdu se to vyplatí, pokud chcete kvalitně zpracovaná sluchátka s výborným zvukem. Za sebe mohu jedině doporučit.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Velmi pohodlná a komfortní, skvělé a intuitivní ovládání hlasitosti na sluchátkách, i přes baterie dost lehké. Ani po několika hodinách nebolí hlava.
    • Slabší vysílač, při větších vzdálenostech dochází k rušení signálu, v rámci pokoje ale naprosto bez problému. Nabíjení sluchátek - krátký rozbočovací kabel, dá se zvyknout, žádné velké minus to není, prostě fakt.

Celkově jsem velmi spokojen, co se týče kvality zvuku, něco podobného jsem u bezdrátových sluchátek skutečně nečekal. Sluchátka jsou lehká, velmi pohodlná, flexibilní a vypadají i odolně...čas ukáže. Vysílač je malý, kvalitně zpracovaný a hezký. Pokud chce někdo větší dosah, musí volit model výš (170), ale tento vysílač vypadá na stole moc hezky. Nabíjení sluchátek přes krátký kabílek je trochu neforemné, ale dá se. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Celkově docela dobré sluchátka, vysílač kompaktní a i na baterky, poměr cena/výkon.
    • Slabší vysílač, mírně slabší kvalita zvuku, umístění ovládacích tlačítek, neproniknutelné balení.

Na to, že jde o nejlevnější bezdrátové Sennheisery, jsem spokojen, s nevýhodami jsem počítal už předtím a nejsem zklamán, ale ani potěšen.

• Jeden z nejmenších vysílačů, vhodný pro nošení v kapse
    • Vynikající zvuk a bezdrátové provedení
    • Dokonalá izolace, zvuk ze sluchátek není v okolí téměř slyšet ani pokud hrají úplně na maximum
    • Možnost spárování až čtyřech sluchátek k jednomu vysílači
    • Signálový kabel (ze zdroje zvuku do vysílače) se rychle (při velmi časté) manipulaci opotřebuje. To je ale logické, sluchátka na to nejsou koncipována

Perfektní sluchátka. Hledal jsem bezdrátová sluchátka pro nošení po venku, tedy s malým vysílačem, který se vleze do kapsy u kalhot, nebo do bundy. Baterie vydrží minimálně 8 hodin nonstop hraní sluchátek na maximum. Je trošku nevýhoda každý den baterie nabíjet, ale za ten výsledek to stojí.

Jedinou nevýhodou se pro mne stal signálový kabel - ten se při časté manipulaci rychle poškodí. Originální kabel mi odešel asi po měsíci každodenního používání (nošení po kapsách). Připojení do vysílače totiž není pro tento účel designováno. Jeden neoriginální kabel jsem tímto způsobem také zrušil :) Po nějaké době jsem si opatřil 20 cm dlouhý (tedy velmi krátký) signálový kabel, který byl navíc opatřen jakousi ochrannou sítí z tvrzeného plastu (vyztužený), a při běžném nošení po kapsách se sluchátky i s komponenty nemám nejmenší problém již déle jak čtyři měsíce.

Sluchátka pouze chráním před deštěm, ale již několikrát na ně mrholilo a nic se s nimi nestalo, a to i když venku například mrzne a se sluchátky jsem na cestách po venku i kolem dvou hodin.

Dále mne velmi potěšila možnost spárování více sluchátek s jedním vysílačem. Což by bylo vhodné pro delší cestování s kamarády nebo partnerkou :) Sluchátka lze spárovat i s jiným typem vysílače. Takže je možné, například ve vlaku, spárovat sluchátka s případným, úplně cizím, vysílačem (za určitých podmínek). Což může být někdy velmi užitečná a mnohdy úsměvná situace :)

-10% na hodnocení jen za provedení vysílače a kvalitu signálního kabelu při každodenním používání. Jinak maximální spokojenost a sluchátka samozřejmě doporučuji všem, kteří nemají rádi, když se po nich plazí nějaký kabel :)

• Budete spokojeni!
    • Mají zpoždění
    • Pravé sluchátko neslyšitelně píská, jestli vám to bude vadit nebo ne píšu v recenzi http://www.plutanium.cz/babca/cs/dokument/zobrazit/1923-bezdratova-sluchatka-sennheiser-rs170

Ve více bodech plusech a mínusech jsem se rozepsal na http://www.plutanium.cz/babca/cs/dokument/zobrazit/1923-bezdratova-sluchatka-sennheiser-rs170

• jsou super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jenom nemohu nalézt kde se dá koupit samostatné balení jen sluchátka bez vysílače .chci koupit ještě jedny na poslech ve dvou.pátrám a pátrám a nic.........
    • malá nabídka samostatných sluchátek bez vysílače!!!!!!!!!!!!! i když vysílač zvládne až 4posluchače

parádní zvuk bez rušivého šumu při pohybu na rozdíl od rs-120 perfektní uzavření uší a okolního hluku vhodné na dlouhodobý poslech filmů a her ps3 skvělé i na pc.velmi mobilní vysílač se vejde do kapsy a jde se....doporučuji